İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

arrival

filmi izlerken resmen yoruldum, bu kadar kötü bir çekim tekniği olamaz, karakterin yüzüne zoom, arka planı flulaştır resmen işkence

zuzaylılar saldırsın amerikalılar dünyayı kurtarsın aksiyon izleyelim dedik güya, battle:los angeles izleyin daha iyi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jack Reacher never go back. İlki zaten kötüydü bu daha kötü olmuş.

Senaryo ve karakterler kötü. Aslında Tom Cruise a yatkın bir rol ama o kadar karikatüre ki onda bile göze batıyor.  

Cobie Smulders'in hiç bir rol yapma yeteneği yok. Özellikle aksiyon sahneleri inanılmaz kötü , hiç bir inandırıcılığı yok.  Film low budget görünüyor. Tom Cruise 'ın karakteri ile olan ilişkisinin yine inandırıcılığı yok. 

Jack Reacer serisi olmamış. Buna yakın olmuşu var, The Accountant.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Me and Earl and Dying Girl.

İzlenesi filmler başlığı altında önerilmişti. Şaşırdım yani... Bir şeyler yapılmaya çalışılmış ama içimi baymaktan öteye pek geçemedi. Bence yeri burası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Magnificent Seven (2016)

Bir film sırf torrent sitelerinden çok indiriliyor diye izleme huyumdan vazgeçmem gerektiğinin kanıtlarından biri.

Zaten orjinal japon versiyonundan bir de amerikan versiyonu türetilmiş, onun da remake'ini yapınca ortaya böyle bir rezalet çıkıyor demek ki.

Tam anlamı ile vakit kaybı bir film. IMDB puanlama sistemini tamamen bırakıp, popüler yorumcuların yorumlarına bakmak gerekiyor artık.

Metacritic daha iyi puanlama olarak. Şu film, nasıl oynamayı kabul ettiklerini çözemediğim sağlam oyuncuların hatrına en fazla 4 alır benden.

bence de igrenc bi film

soyle ki orjnial japon versionunda koyluler ac sefiller.onurlu duzgun bi heirf buluyorlarbi takim olusturuyorlar cete koyu talan edip durmakta ac segiller ellerinde tum tahili aliyo

burda iste spoiler olmasin hadi neyse liderlerini bir motive var

ulan yoldan gecene haci ben geldim olmeye geliyorum diye atliyorlar

daha da komigi zenci kowboy lider hispanic asi cocuk asyali dovuscu kizilderili savasci

yani zitsn bi araya gelmececek political correct bi parti

degil vahsi batida 1960 larin amerikasinda bir araya getiremezsin bunlari

bunu izliyicegin ac bi eski western spagetti western yada terence hill fimi 10 kat gulersin 5 kat fazla action gorursun o konusuz gibi duran filmlerde bile bunu 10 kat tutarlilik ve konu var

oltaya gelmeyin bos film izlemeyin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Death Race 2050; nasıl saçma bir filmdir ? Hangi kafayla çekildiği bile meçhul :lol: Gülmek için izledim.

Nedense filmin afişini ilk gördüğümde Deathsport adlı 78 yapımı film geldi aklıma. Belki de onun "remake"i falandır bilemiyorum :)

Şaka bir yana çocukluğumda sinemada izleyip çok etkilendiğim bir filmdir. Hala bazı sahnelerini hatırlarım hatta. O dönemin hayal gücü, film çekme becerileri, efektler ve küçük bir çocuğun algısını da hesaba katmak lazım tabii :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi kalkıp puan dersen haklısın belki ama ne biliyim misal The Arrival puanının çok üzerinde bir film bence, izlenemicek bir film değil kesinlikle ama şahsen izlemesem birşey kaçırmazmışım etkisi bıraktı bende. O yüzden arada bazı düşük puan gözüksede farklı açılardan izlenebilirlik etkisi bırakabilecek filmleride izliyorum. :) Çoğu izlenebilir başlığında ki filmlerde izlenir dediğim filmlerin uyutma sahnelerindense bunda yine bir gırgıriye atraksiyon olduğu için izleyebildim nihayetinde...

He ben izledim siz izlemeyin o ayrı mesele, izlenecek bir yanı yok çünkü nerden tutsan elinde kalır. :lol:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi kalkıp puan dersen haklısın belki ama ne biliyim misal The Arrival puanının çok üzerinde bir film bence, izlenemicek bir film değil kesinlikle ama şahsen izlemesem birşey kaçırmazmışım etkisi bıraktı bende. O yüzden arada bazı düşük puan gözüksede farklı açılardan izlenebilirlik etkisi bırakabilecek filmleride izliyorum. :) Çoğu izlenebilir başlığında ki filmlerde izlenir dediğim filmlerin uyutma sahnelerindense bunda yine bir gırgıriye atraksiyon olduğu için izleyebildim nihayetinde...

He ben izledim siz izlemeyin o ayrı mesele, izlenecek bir yanı yok çünkü nerden tutsan elinde kalır. :lol:

Ben de müzdaribim ama artık takmıyorum pek :)

Vizyondaki filmlerin imdb puanı genelde yüksk oluyor. Sonra normale dönüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jack Reacher never go back. İlki zaten kötüydü bu daha kötü olmuş.

Senaryo ve karakterler kötü. Aslında Tom Cruise a yatkın bir rol ama o kadar karikatüre ki onda bile göze batıyor.  

Cobie Smulders'in hiç bir rol yapma yeteneği yok. Özellikle aksiyon sahneleri inanılmaz kötü , hiç bir inandırıcılığı yok.  Film low budget görünüyor. Tom Cruise 'ın karakteri ile olan ilişkisinin yine inandırıcılığı yok. 

Jack Reacer serisi olmamış. Buna yakın olmuşu var, The Accountant.

ilki idare ederdi de ikincisi olmmaış. Gereksiz yere uzun olmuş bir de

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.imdb.com/title/tt3608930/In a valley of Violance süper saçma gereksiz bir film olmuş. Western filmlerinin azlığında bişi yapalım diyip acaip can sıkıcı ve amaçsız bir film yapmışlar. Ethan Hawke ve John Travolta var diye izleyim dedim ama filmi kapatmamak için dişimi kıracaktım. Hani 10 kişiyi boş bi yere toplarsın nasıl bir film çekilir dersin ortaya basit bir kurgu atarsın. Imdb puanına falan aldanmayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Risen gerçekten çok tırt bir filmdi. O döneme ait bilgi verebilecek bir yapıt sanıyorsunuz ama sadece romalı bir askerin hristiyanlık yolunu bulmasını anlatan misyoner filmi. Sanırım bu yüzden reset bizi ilgilendiren birşey yok dedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konusu itibari ile dönemi merak eden birinin gisini çekebilir belki , ama film  kötü. Tek bir perspektiften bakılmış. Belki dini film olarak Hrıstiyanlar beğenir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen pazar sinemaya gidecektim ama sinemada 20 salonun 12si Recep Bokedik ve 2 si Reis olduğu için geriye kalan filmlerden de bir tek John Wick 2 izlemediğim için.. ve ilkini de izlemediğim için cumartesi günü ilkini evde izleyip öyle gidelim dedik.. 

Tarantino tarzı saçma aksiyon ve şakacı kozmik atmosferli boş filmleri sevmiyorum o yüzden bunu da çok sevmedim, izlediğim için pişman diilim ama izlemesem de olurmuş..Filmle ilgili aklımda kalan tek şey filmin son 15 dakikasında keanuya repiik yazamayıp Viggonun söylediklerini tekrar ettirelim kafası.. anlayan beri gelsin..

Dolayısıyla 2ye sinemada gitmek için bi motivasyonum kalmadı.. Onun yerine ilk filmleri  gereksiz aksiyon olan Son Resident Evil a gittim... Konuyu güzel bağladıkları için gayet hoşuma bile gitti.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyunlarını seviyorum diye izliyim dedim ama çok çok çok çok kötü bir film. Assasin's Creed. Sakın izlemeyin. Hikaye çok boktan. Aşırı boktan. Lütfen izlemeyin..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust o zaman izlemek en iyisi :) izlemediğine değil izlediğine pişman ol en azından. ben sevmedim bilmiyorum. bazı yerlerinde telefonla oyun bile oynadım. 

şu filmi oyunları bilmeyen biri izlese herhalde işkence çeker. herşey havada kalır. şansıma birde ilk 3gb indirdim ethd versiyon kore altyazı işlemişler filme. hadi bi daha 3.5gb indirdim. acıyorum giden 6.5gb kotama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında oyunları bilmeyen için daha seyirlik bi film bence en azından yeni bi dünya yaratmış oluyorlar onlar için.. ama oyunu oynayanlar için dediğim gibi biraz daha cheesy kalıyor.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok