İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

Shutter Island benim favorim filmlerimden biri . Belki herkese hitap etmiyor denebilir.

Beğeneni çok , ilk yarısını dün gece izledim, 2. yarıyı bugün izleyip bitirdim.

Başını da sonunu da beğenmedim , benlik bir film değilmiş demek ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Amazing Spiderman 2 

Hayatımda izlediğim en kötü filmlerden biri. Ki bu süper kahraman filmi olması dolasıyla falan değil aksine çizgi romanların perdeye aktarılması hayattaki favori olaylarımdandır. Ama yani o kadar kötü bi film yapmışlar ki 4 gündür bitire(memiş)dim. 

Bir önceki jenerasyon 3lemeyi tobey maguire çöplüğe çevirmişti ve özellikle tobili 3. filmden daha kötü bi spiderman filmi olabilmesi bana dünyanın barış içinde yaşaması olasılığından daha düşük geliyordu, ama adamlar azmetmişler ve başarmışlar. Bu dünya barışı için bir umut mu bilmiyorum ama yani abi o ne cheesy dialoglar öyle; adamlar ağızlarını açmadan söyleyecekleri herşeyi onlardan önce tahmin ettim, kullanılan sözcükler cümleler falan o kadar basit ki sanırsınız teletubies izliorum, karakterler falan felaket hiç bir şey oturmuyor, tam bir bebe filmi yapmaya çalışmışlar ama o bile olmamış..  

Çoookk klişe ve zaten berbat bir senaryo. Zaten içe kapanık geeky peteri zaten 6 metre ağızlı emo hippy hale getirmişlerdi ama bu 2. filmde adama yaptırdıkları o zorlama hareketler falan of bu kadar olmaz dedirtiyor izlerken utanıyorum falan yani.. 

Filmdeki tek iyi şey Emma Stone) ki öyle çok güzel bulmam ama nitekim düzgün bir gwen stacy ve oyunculuğu falan da iyi yani.. Üşenmedim gittim imdbde 1 verdim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Youth...

İzlemeseydim pek bir şey kaybetmezmişim diye düşündüm sıklıkla. IMDB'deki plot keywords kısmı filmi özetliyor zaten, fazlası yok.

Plot Keywords: sex scene | spa | female nudity | hotel | orchestra

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Amazing Spiderman 2  öyle böyle değil çok kötü bir film.  İzlerken içim bayıldı , birkaç günde izledim. Senaryo da çok kötü.   tobey maguire kötü değildi ama iyi de değildi. Bu yeni eleman direkt itici . 

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Now you see me 2 , belki benim sevdiğim bir tarz değildir bilemiyorum. Senaryo fazla gevşek yazılmış.  Sadece eğlencelik olsun derseniz, öyle de değil. Bence imdb 6.9 skorunu hak edecek bir film değil. O kadar iyi kadroya yazık olmuş.

ilizyon dedin mi ben The Prestige gibi film isterim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Conjuring 2

nerde ilk film, nerde insidious, nerde sinister...

Hiç havaya sokmuyor, şarkılı türkülü korku filmi sözüm ona.

James Wan'dan geçti bu işler diyeceğim de, hikaye zaten sarmıyor, eğer yerseniz gerçek olaylardan alıntı olması dışında hiç bir özelliği yok... yersen lüpen.

zaten senede bir tane korku filmi izleme hakkımız var, onu da bu filmde kullanarak ziyan ettik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Boyle birsey soyleyecegim aklima gelmezdi ama Warcraft'taki "oyunculuk" , X-Men Apocalypse'tekinden cok daha iyi... Varin gerisini siz dusunun...  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Now You See Me 2

Gerçi ResetButton da yazmış ama iki çift laf etmeden geçemeyeceğim.

Artık film kritiği için moronik obez amerikan bebelerin şişirdiği imdb puanından çok rottentomatoes ve metacritic'e bakmama rağmen, eşimin ricası ve ısrarı üzerine bu filmi izlemek zorunda kaldım. Ama inanın önyargılı davranmamak için de elimden geleni yaptım.

Yani "The Prestige" ve "The Illisionist" gibi filmlerin nesline hakaret gibi, kendini olduğundan zeki göstermeye çalışırken aptallıkta çığır açan, iğrenç, bulanık, yapış yapış bir film olmuş.

Aynı "Ocean's Twelve" ve "Ocean's Thirteen" örneğindeki gibi ilk filmin başarısından nemalanmayı hedefleyerek, kısa yoldan parayı götürmek dışında hiçbir amacı olmayan, bomboş, vakit israfı bir girişim.

Herkesten ve herşeyden çok böyle bir yaş tahtaya bastığım için kendime kızdım diyebilirim. 2 saat ızdırap çektim resmen. Tam günümüz kof gençliğinin beğenceği türden bir film yani kısa kesmem gerekirse artık...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows İzlenmese daha iyi. Kolay kolay film yarıda bırakmam ama sıkıldım bundan.

Bu serinin meraklısysanız belki keyif alırsınız, beni gibi ilginiz yoksa bayar, zaten çocuk filmi gibi birşey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows İzlenmese daha iyi. Kolay kolay film yarıda bırakmam ama sıkıldım bundan.

Bu serinin meraklısysanız belki keyif alırsınız, beni gibi ilginiz yoksa bayar, zaten çocuk filmi gibi birşey.

Iyide ozelligi o zaten girgir samata.

Civil wardanda x men apocalypse dende daha iyi bir film bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Manhattan Night , izleyebilirsiniz ama izlemezseniz birşey kaçırmış olmazsanız .Vasat bence.  oyunculuk fena değil ama atmosfer de bir eksiklik var . Senaryo da fazla zorlanmış gibi bir yerlerden konu tutsun diye.

Yvonne Strahovski için izleyeceğim derseniz birşey diyemem. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dan Brown hakikaten artık bokunu çıkardı bazı şeylerin. Filmi izlemedim ama kitabın sonu bile çok saçmaydı. Hadi 2. kitaba yer yaptı diyelim, öyle mi bırakılır orası...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek Beyond

üstteki 2 yoruma katılıyorum ve bir arttırıyorum, ST serisi ile özel bir gönül bağınız yoksa pas geçebilirsiniz bu filmi.

CG, özel efekt bir yere kadar, hikayenin bayıklığını affettirme konusunda başarısızlar.

son zamanlarda imdb'deki abartılı puanlardan dolayı, rottentomatoes'a bakar olmuştum, bu sefer onlar da yanılttı beni.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek 2009 reboottan sonra her filmle beraber daha boş bir hal alıyor. Son 2 film birbirinin aynı. Federasyondan intikam almak isteyen eski federasyon üyesi. :icon_dead:

Klingon

Romulan vs... Bir sürü konu var ya. Son 2 film gemiden çok habire gezegenlerde geçti.

Klingon'lar savaş kaçınılmaz diyorlardı geçen film bu film bahsi bile geçmedi. Yapın bir Klingon hikayesi de izleyelim. :icon_rolleyes:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mechanic: Resurrection  , 20 dakika kadar dayanabildim.

Jason Statham, Jessica Alba için izlerim diyorsanız , bir şans verin ama bence çok kötü. 

Ben cok begendim klasik gencligimiz sacma aksiyonlari gibi olmus film cok keyif veriyor. Guzel hatun, belali abi hersey var  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok