Mousepad sizce faydasiz mi?
0

Mousepad sizce faydasiz mi?   18 oy

1. 1. Mousepad sizce faydasiz mi?

Please sign in or register to vote in this poll.

Bu konuda 15 mesaj var

sirf yillarin aliskanligi. yani farenin yumusak zemin ustunde kaymasi dolayisiyla hala kullaniyorum :) modern optik farelerde herhangi bir faydasi olduguna inanmyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 20 yıldır bilek kısmında jel destekli mouse pad kullanıyorum. Karpal tünel sendromu başlamıştı. Mecburen sürekli hayatımda. Birkaç senede bir yeniliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/10/2024 at 6:48 PM, allreadydead said:

peki steelseries düz siyah mouse pad'inin yerine ne alınır ? 

ben de bunu kullanıyorum. daha öncesinde razer pad vardı ama bana göre biraz fazla kaygandı. steelseries tam kıvamında. eskidiğinde yine aynısından alırım.

allreadydead and RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, TiesTorN said:

ben de bunu kullanıyorum. daha öncesinde razer pad vardı ama bana göre biraz fazla kaygandı. steelseries tam kıvamında. eskidiğinde yine aynısından alırım.

bende de bundan var ve hic memnun degilim. belki de eskidi.

allreadydead beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Bugün geldi, bir iki saattir kullanıyorum. Zaten bir fark beklemiyordum yüzeyinde neyseki farkı yokmuş. Eskisinin yüzeyinden memnundum çünkü. kalınlık pad'in bir kısmı klavyenin altına gireceği için problem olabilr diyordum o da sorun olmadı. Hatta beklediğim gibi rahatlık da sağlıyor. 

Bu masayı iş için de kullandığım için elim biraz daha rahat edecek gibi duruyor. Terletmiyor da.. tam olarak bekleneni yaparak beni tatmin edecek gibi.

allreadydead tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 hours ago, allreadydead said:

Bugün geldi, bir iki saattir kullanıyorum. Zaten bir fark beklemiyordum yüzeyinde neyseki farkı yokmuş. Eskisinin yüzeyinden memnundum çünkü. kalınlık pad'in bir kısmı klavyenin altına gireceği için problem olabilr diyordum o da sorun olmadı. Hatta beklediğim gibi rahatlık da sağlıyor. 

Bu masayı iş için de kullandığım için elim biraz daha rahat edecek gibi duruyor. Terletmiyor da.. tam olarak bekleneni yaparak beni tatmin edecek gibi.

su ürün dimi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bendeki SteelSeries QcK uzerinde fare duzgun kayiyor ama imlec tekleye tekleye gidiyor. yikamak mi lazim bunu? ustunu sildim bi ise yaramadï

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok