Aracınız için hangi akaryakıt istasyonundan yakıt dolumunu tercih ediyorsunuz ?
0

Akaryakıt istasyonu   85 oy

1. 1. Hangi akaryakıt istasyonundan yakıt alıyorsunuz ?

Please sign in or register to vote in this poll.

Bu konuda 136 mesaj var

Ben hangisinde kredi kartı kampanyası varsa ondan alıyorum.

Onun dışında "Total'in mazotu Türkiye'deki rafinerilerden gelmiyor Avrupa'dan geliyor" dedikleri için, kampanyasız dönemlerde eğer önünden geçersem Total alıyorum. Geçmezsem çok da takılmıyorum açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Opet iyidir, tuvaletleri iyi bir de hastanenin arkasında olduğu için kolay oluyor alması. Yalnız ix 35 varken gtl+ için shell'e giderdim hep, güzel yakıttı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Opet büyük markalar içinde en çok uzak durun denilen firma. Bu kadar çok tutulmasına şaşırdım. Ama uzun yolda ben de tuvalet ihtiyacı için mutlaka Opet'te dururum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sirkeci Shell kapanana dek kış ayları dışında mazotu buradan almaya dikkat ederdim. Kışın da Total'den alırdım. Şimdi mümkün oldukça Total'den alıyorum. Opet, PO veya BP'den mazot aldığımda ortaya çıkan traktör sesi nedeniyle bu yerdelen mecbur kalmadıkça almıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben genelde shellden alırım, aslında markaya değil istasyona güvenmek gerekli. Çünkü bizim evin ordaki şu an lukoil bayisi olan istasyon daha önce petrol ofisi bayisiydi. PO satarkende benzine su katıyordu ( hatta uğur dündar a haber oldu), şu anda da su kattığını düşünüyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde Petrol Ofisi'nden alıyorum. Eve en yakın istasyon orası olduğundan PO alışkanlığı kazandım. Benzin kalitesi araca etki eder mi diye de kafama takmıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk tercihim Total, ikincisi Shell oluyor. Nedendir bilmiyorum, Excellium dizel kullandığımda performans biraz daha iyi gibi geliyor V-Power'a göre.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arabayı aldığımdan beri opetten alıyorum hatta aynı sabit istasyondan alıyorum ama totali denemek istiyorum. Bir sonrakinde olmazsa öyle yapıcam bakalım. Shell' de çok tavsiye ediliyor ama kime sorsam performansta fark var ama yol olarak tam depoda 50 60km fark ediyor diğerlerine göre deniyor. Ben onların yalancısıyım ??? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shell'de istasyona dikkat etmek lazım. Shell Petrol AŞ. tarafından işletilen istasyonlarda sıkıntı olmuyor genelde. Ancak Shell'in başkaları tarafından işletilen istasyonları da var, onlar pek denetlenmiyorlar. Hşle hurda çok oluyor. Maltepe E5'teki Kapet buna örnektir mesela. Hırsızlık, kötü yakıt, hileli pompa filan her tür numara dönüyor orada. Hala da açık...

Hamso and Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok