Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

839 posts in this topic

Nintendo Switch'de Super Mario Maker 2 oynuyorum oğlumla.
.
81sORBD9q9L._AC_SL1500_.jpg
.
2 senenin sonunda switch'in joy-conları bozuldu. Kronik problem , bir yöne doğru takılı kalıyor .
Elimdeki wii-u gamepad pro switch'e olmuyor.
for-wiiu-wii-for-u-gamepad-pro-dual-anal
.
Geçen sene alakasız biçimde 8bitdo'nun usb dongle'ını almıştım.
Beklediğimden iyi çıktı. 
41TwogVLX6L._SL1000_.jpg

Bununla wii-u gamepad pro'yu ya da ps4 dualshock'u  switch'e zahmetsiz bağlayabiliyorum.
Hatta ps4 dualshock'u bu usb zımbırtı ile Mibox s android tvbox'a bağladım oyun oynadım (denemek için).
Ama wii-u gamepad pro'yu android box çalıştırmadı. Tanıyor ama çalışmıyor.

19 minutes ago, RFID said:

Red Alert Remastered

ben C&C'ları da red alert da oynadım remastered... efsane ya.

yanlız 1-2 bölümde AI'nin ayarını kaçırmışlar, ben hep hard'da oynarım. allied'larda bir bölüm vardı baştan saniyelik hareketler yapmazsan geçmesi imkansız halde geliyordu vs.

yine de çok iyi olmuş.

RFID likes this

3 dakika önce, stardust said:

ben C&C'ları da red alert da oynadım remastered... efsane ya.

yanlız 1-2 bölümde AI'nin ayarını kaçırmışlar, ben hep hard'da oynarım. allied'larda bir bölüm vardı baştan saniyelik hareketler yapmazsan geçmesi imkansız halde geliyordu vs.

yine de çok iyi olmuş.

Evet harika, red alert 3 serisinide aldım ama onlar baya zor en son ayarlarda. 2 gelse onu asıl bekliyorum. 

stardust likes this

hepsi zamanında oynamak için güzeldi. bu remastered'lar zamanında oynamayanı cezbeder mi bilmiyorum ama benim gibileri alıp çocukluğuna-gençliğine götürüyor.

her aklıma geldiğinde de EA'ye küfür ediyorum, westwood'u aldı piç etti, bioware'i aldı piç etti, daha neler neler...

TatanQa and RFID like this

İlk çıktığında henüz daha senaryosu bile tamamlanmamış olan Path of Exile' ı 1 aydır hergün deliler gibi oynamaya tekrar başladık. Diablo varken ne gerek var diğerlerine düşüncesi vardı aslında ama adamlar oyunu yıllardır bırakmamış ve sürekli yenilikler katarak geliştirmişler. Son katılan güzellik heistken biz öyle başladık. Bu hafta Echoes of the Atlas diye yeni bir ek paketi daha geliyor. Oyunda o kadar bol çeşitte event olayı varki sıkmaması açısından döngüsü iyi kotarılmış. Diablo 3' te mesela end gamede belli bir sirkülasyonla sürekli Rift ve Greater Rİft odaklı oynamaya odaklanırken, bu oyunda yapabileceğiniz çok çeşitli olaylar var. 160 saat kadar oynadım 90lvl civarındayım daha hala oyunda keşfe açık işler var :D

Just Cause 4 oynuyorum ps4'te, daha önce serinin diğer oyunlarını oynamamıştım.
Tam sıka sıka ilerlemelik oyun.
Spiderman oynamadım ama hareket özgürlüğünün ona benzediğini düşünüyorum.
Tavsiye ederim fütursuzca şarjör boşaltmalı oyunlardan.

River Raid 'in a5200 versiyonu ve Choplifter! 'ın c64 versiyonunu oynuyorum. Çocukluğumun oyunları... Hatta hayatta gördüğüm ilk oyun River Raid 'in c64 versiyonudur; 7 yaşında yokmuşumdur ama net hatırlıyorum; baya bir kilitlenmiştim, beynim yanmıştı, hâlâ da yanıktır zaten. :zuh: