Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

Doom Eternal aradan çıktıktan sonra eldekilerden bakıp devam edeyim diyip Rage 2' yi seçtim. Grafiksel açıdan fena değil, atmosfer ve detaylar güzel geldi. Zorluk doomdan sonra çıtır çerez tadında gibi geldi ama bakalım artık, 1 saat kadar oynadım.

Haritada epey bir yapılabilecek atraksiyonlar mevcut sanırım. Birkaç denerim ama yan görevlerin o kadar albenisi olacak yanı olcak mı bakalım biraz daha deneyip görürüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Total War Warhammer 2. O kadar sardı ki beni anlatamam. Total War serisine cuk diye oturmuş Warhammer evreni, çünkü evrende barış yok. :lol:

Total War seviyorsanız kesinlikle denemeniz lazım, indirimdeyken almıştım (Total War Warhammer 1' 50 TL' ye, beğenince indirim bitmeden 2' yi 70 TL' ye almıştım, 2 oyuna da sahip olursanız 2. oyuna ücret ödemeden birkaç DLC daha indirebiliyorsunuz, yeni campaing vs.).

Şimdi ücretli DLC' ler için indirim bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğiniz gibi Detroit Become Human'ı daha çok sevdim.
Heavy Rain o tarz oynadığım ilk oyundu alışık değildim , Türkçe değildi , akıcı değildi , yükleme zamanları uzundu ve beni kendine bağlamadı . 
DBH daha akıcı bir oyun , şimdi tarza daha alışkınım ve Türkçe.
Zevkli ve heyecanlı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, Erwin said:

Detroit Become Human sunduğu tercihler nedeniyle 3-4 defa bitirilebilecek bir oyun.

Detroit kesinlikle sadece 1 kere oynanıp bırakılacak bir oyun bana göre. Neden diyecek olursanız evet sunduğu tercihlerden dolayı 1 kere oynayıp bitirerek bir çok şey kaçırmış oluyorsunuz fakat oyunda sinematikleri konuşmaları hızlı geçmek diye bir seçenek yok. Hal böyle olunca 2. oynayışınızda inanılmaz bayık hale geliyor. Tecrübe ile sabittir, 1' den fazla oynayabilen varsa saygı duyarım. :)

Onur tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grim downu kısa zaman içinde 100 saat üzeri oynadım. Nasıl desem diablo yokluğunda oldukça iyi bir hack n slash yapmışlar. Geçenlerde steamdeki paket indirim ve enparanın %50 indiirm kampanyasıyla almıştım tüm expler dahil çok iyi bir alışveriş olmuş oldu.

Bu arada belirtmek isterim reign of terror diye bir modla diablo 2yi oyunun üzerine çakmışlar. 1 e 1 demek yanlış olsada GD nin bazı güzel detaylarınında üzerine eklenmesi actlerin questlerin nerdeyse tüm creeplerin skillerin sesler müzikler itemler runewordler orijinalliği korunarak sağlam entegreli bir mod sunmuşlar. GD nin Hd motoruyla hatta 21:9 formatla oynamak çok iyi geldi diyebilirim. Hala oynamaya devam ediyorum ara ara :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

COD: Warzone oynayan yok mu ya? Hayret?

Son 1 aydir baska oyun oynamadim.

Orjinal oyunu oynamadim ama, galiba activision 10 sene sonra ilk kez oynanabilir bir COD oyunu yapmis.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz oynuuorduk arkadaşlarla 1er saat falan. Onlar daha çok sardı aslında, ben gelen son büyük update sonrası güncellemedim. Mobil net olduğu için kota sorunu oluyor.

Belki atakentteki eve taşınabilirle götürürsem bir ara güncelleme yaparım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 19/05/2020 at 3:49 AM, MonkeyBusiness said:

Orjinal oyunu oynamadim ama, galiba activision 10 sene sonra ilk kez oynanabilir bir COD oyunu yapmis.

Konusu var. Oynayanlar oraya yazıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bitirdim hollow knight'ı. güzel oyun da, bence fazla abartılıyor. lore'a çok dikkat etmedim belki o yüzdendir.

Spoiler

aslında karanlık iyi olan tarafmış vs vs. :2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ara Arpg hevesim fazla sanırım. Benim gibi Diablosu fazla gelenler daha önce denemediyse Diablo 1 hellfire 1.09 üzerine kuracağınız Belzebub Hd modu tavsiye ederim. Adamlar ilk oyunu olabildiğince 2. Oyunun dinamiklerine yaklaştıran bir değişim yapmışlar. Ayrıca oyun ilk tasarlanırken dahil edilmesi planlanıp çıkarılmış olan questleride dahil edilmiş. Bir çok sürpriz mevcut. Yeni sınıflar ve skiller hatta büyüler, hepsinin ötesinde diablo2 de bile henüz tam başarım olmayan 1920x1080 çözünürlük güzelce entegre edilmiş, zoom özelliğiyle ekrana uygun ve net bir biçimde oynanmasını sağlıyor. 1995 oyunu olmasına karşın ben pek rahatsız olmadım diyebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/19/2020 at 4:49 AM, MonkeyBusiness said:

Bi ara gaza geldik ama tıss etti söndü. Artık yaşlılar ekibi olduğumuz için refleksler bu tür oyunları kaldırmıyor. Bizim gibiler anca Ghost Recon oynar co op

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/21/2020 at 5:32 PM, wazzap said:

ben de bitirdim hollow knight'ı. güzel oyun da, bence fazla abartılıyor. lore'a çok dikkat etmedim belki o yüzdendir.

Reveal hidden contents

aslında karanlık iyi olan tarafmış vs vs. :2no:

ve bu yorumundan anlıyoruz ki oyunu bitirmemişsin...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

ve bu yorumundan anlıyoruz ki oyunu bitirmemişsin...

True ending'i yapmadım. %100 bitirdim yeter.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Assasins Creed Odyssey' i oynadım son birkaç gündür. En son Ezio' nun hikayesini anlatan üçlemeyi oynamıştım.

Valla ben beğendim, eksik yanları yok değil ama oynadığım seriler arasında (ilk oyunu ve ezio serisi) bayağı güzel bir oynanış katmışlar, beğendim.

Bazı noktaların daha farklı olmasını beklerdim gerek hikaye örgüsündeki katkımız, gerek bize tanınan seçeneklerin azlığı vs. Ama bence doğru yoldalar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CC ve RA remastered ilk açılış introsunuda keyifli yapmışlar. HDye geçiş sürecini izlemek güzel, C&C' yi ilk oynadığım zamanlardaki yükleme menüsü geldi :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok