Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.083 mesaj var

DX 12 aktif değildi ki doğru düzgün çalışsın. Ayarları Medium olarak tutarsan iyi, kötü çalışıyor SLI, onun dışında High, Very High, Ultra'da GPU Usage rezalet. G-Sync kapalı denemedim, oyunu da o şekliyle deneme yapmaya değer bulmadım. Giriş kısmını falan da zaten hiç beğenmedim. Bu şekliyle de herhangi birşey deneme niyetim de yok zaten, mouse kontrolü de ayrıca iğrenç oyunda. Tek GTX 1070 ile performans da rezalet zaten, grafikleri asla iyi değil ayrıca oyunun.

AMD'de düzgün olması beni ilgilendirmiyor, AMD kullanmıyorum ki.

Refund iyi olacak, kimseye de asla tavsiye etmem, 10 TL'ye dahi alınmaz bence.

Bir de yılın oyunu falan geçip gitmek gerekir bu oyun için.

Oyunu oynamayı geçtim ayar çekmeyi bile becerememişsiniz. Oynamayıverin önemli değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya neyse, tepkileri hep bu şekilde zaten, aynı şekilde cevap vermek de bana yakışmaz.

Oyun bahsettiğim gibi. 10 TL bile değmez bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.metacritic.com/game/pc/sid-meiers-civilization-vi

puanları iyi gibi ya, nasıl çöp oluyor ?

Oyunu oynayanlara sor sen onu. :D Oyun acayip kolay ve unbalanced şu halde. Multi felan oynamayacaksan gideir var tabi de, AI rezil ötesi. Civ V'da Deity ile kazanmak için bazı exploitleri kullanmanız gerekiyor(örneğin kullanılmayan at ve demir gibi kaynakları satma, size saldıracak olan düşmanı engellemek için başkasına rüşvet verip yakınızdaki saldırma vb). Ama bunda öyle bir şey, AI kendini savunamıyor bile. 3 turn saldırı yapıyorum örneğin, şehrin etrafındaki düşman askerleri bana saldırmıyor bile çoğu zaman.

Patch geldi sözde ama o da sorunlu ayrıca yeni Poland DLC'si çıkacak. İllaha alayım diyorsan da Gold edition falan bekle, böyle her ülke için DLC almaya gerek yok. Adamlar 3 ayda bir DLC çıkarıyor zaten o da farklı ülke.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

civ 6 indirimle 197₺ . İşte Türkiye'deki ithalatçının bize faydası bu , adam hiç iş yapmasa herkes için daha iyi .

Total War Atilla , Cities akylines, Project Cars 'de indirimler iyi.

Grid free for a limitied time

https://www.humblebundle.com/store/grid-free-game?linkID=&mcID=102:585471f36c8766b86c8d59b0:ot:56e86a53733462ca89a6c388:1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2016_12_22_Codemasters_Christmas_Store&utm_content=Banner

SEP and Zoma beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@MilesTeg

Before you can redeem your free copy of GRID™, you must link your Steam account to your Humble Bundle account.

bu işten sadece ben mi kıllanıyorum ya, yani tamam hımbıl kaç senedir bildiğimiz sağlam bir oluşum da ben niye paylaşıyım ki bu heriflerle steam hesabımı şimdi durduk yere...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

güvensizdir diye değil de, o hesabı bu hesaba bağla, yok FB hesabı ile giriş yap vs. böyle işlerden pek haz etmiyorum.

FB hesabı olayını ben de hazzetmiyorum pek. Gerçi FB hesabım da yok ya neyse. Olsa da onu kullanarak girmezdim biryerlere sanırım. FB'de farklı olaylar dönüyor diye düşünüyorum ben de...

HB'deki Steam bağlantısından zarar gelir mi bilmiyorum ama bağladım ben bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla HB'de ki steam bağlantısı olması gerekir olayı tamamen oyunları beleş alıp sonra satanları engellemek için. Bu g2a ve diğerleri konusunda HB'ye de ayrıca yükleniyorlar kredi kartlarının çalınması dışında.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Payday 2 alayım diyorum Heist yapar mıyız forumcak?  :baba:

Ben 4 pack alıyorum bizim 4 arkadaş için. Biz oynayacağız, forumdan oynayan olmazsa ve bizim ekipte yer olursa bize takılabilirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@wazzap

Ben de şimdi fark ettim bir ton DLC olduğunu, ne işe yarıyorlar tek tek bakasım da hiç gelmediği için şimdilik sipariş etmedim. Onların olduğu paket 18.75 TL ki ayıp artık oyunun kaç paketi var sayamadım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok