Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

4 hours ago, RFID said:

ZfQIDC.png

Bunun yerine Ubisoft+ kaç lira baktın mı diyecektim ama fark ettim ki Türkiye'de yokmuş.

https://www.ubisoft.com/en-gb/help/purchases-and-rewards/article/country-and-region-availability-for-ubisoft/000064115

Listedeki ülkeleri görünce Türkiye hangi sınıfta diye kötü bir düşünceye daldım.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Steam'in 20'si itibairiyle dolar fiyatlamasına geçeceğini de tekrardan hatırlatmış olayım. Alacağınız ucuz yollu oyun varsa son fırsatı değerlendirim derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 17.11.2023 at 11:29, SEP said:

Hala oynamayan varsa PS Store'da RDR2 155 liraya inmiş (yakında buradaki fiyatlar da güncellenir):

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1004-CUSA08519_00-REDEMPTIONFULL02

2 PS Store indirimi de benden gelsin:

Horizon - Forbidden West'i PS Plus'ta bedavaya oynamıştık ve tadı damağımızda kalmıştı. Burning Shores eklentisi de indirime girince almak farz oldu.

Horizon Forbidden West: Burning Shores 233,35 TL

Spider Man Remastered da indirime girmiş ve 270 TL'ye düşmüş. Lakin bu oyunu daha da ucuza alma imkanı var. Eğer PS Plus Extra-Deluxe abonesi iseniz, oyun kataloğunda bulunan Spider Man - Miles Morales oyununun içinde abonelere özel "Ultimate Edition" yükseltmesi var ve 167 TL'ye satılıyor. Bu yükseltme paketini alırsanız, Spider Man Remastered oyununu da hediye ediyor. Bir taşla üç kuş vurmuş oluyorsunuz yani :)

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/18/2023 at 11:17 AM, MilesTeg said:

Bu arada Steam'in 20'si itibairiyle dolar fiyatlamasına geçeceğini de tekrardan hatırlatmış olayım. Alacağınız ucuz yollu oyun varsa son fırsatı değerlendirim derim.

hala geçmedi dolara da yarın "lanet olasıca black friday" indirimleri başlayınca geçmiş olacak heralde.

GTA IV Complete Edition attım sepete 32 Lira ama sonra elim gitmedi, yeni oyunları bile oynayamıyorum tekrar GTA 4 artık ya bir pandemi daha olursa ya da emekli olunca oynarım dedim almadım :lol:

-

Bu arada yarın indirimler başladığında hemen saldırmadan önce daha önce de paylaştığım bu siteden geriye doğru fiyat kontrolü yapabileceksiniz. 

https://steamdb.info/

Steam bizi Middle East (MENA) bölgesine attı ama yine de dolar kuru yüzünden indirimsiz fiyatlarda artışlar söz konucu olacak.

https://help.steampowered.com/en/faqs/view/2720-4EC7-B95A-1D2A

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trepang 2 var, alınır mı falan diye bakarken indirim gitti bir anda, dolara geçince de indirim ile bile şu andaki TL fiyatını yakalamaz herhalde. Çoğu oyun için böyle olacak sanırım.

T800 tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 minutes ago, stardust said:

GTA IV Complete Edition attım sepete 32 Lira ama sonra elim gitmedi, yeni oyunları bile oynayamıyorum tekrar GTA 4 artık ya bir pandemi daha olursa ya da emekli olunca oynarım dedim almadım :lol:

Al, al. Güzel oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
34 minutes ago, wazzap said:

Al, al. Güzel oyun.

Güzel oyun… tabii tabii… kitabını yazdım biliyorsun yok sattı kaç kez yeni baskısı çıktı…

rahmetli narcissus olsa hatırlardı. Oyundaki her şeyi yapmama rağmen salak bir bug yüzünden “key of the city” achievement’ını alamayıp rockstar ile bug’ın düzeltilmesi konusunda iletişime geçmiştim :lol:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trepang 2 daha ucuzladı, 480 TL idi şu anda 14,99 USD.

Buna bakayım ben indirimde, aksiyon sahneleri ilgi çekici. 

Epic halen TL bu arada, Steam’de pahalı olan oyunlara oradan bakılabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 dakika önce, T800 said:

Trepang 2 daha ucuzladı, 480 TL idi şu anda 14,99 USD.

Buna bakayım ben indirimde, aksiyon sahneleri ilgi çekici. 

Epic halen TL bu arada, Steam’de pahalı olan oyunlara oradan bakılabilir.

Güncel banka alış kuru ile çarpınca ve vergi ekleyince 500 liranın üstünde 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@jackjoker

All prices include VAT where applicable yazıyor o konuya dikkat et. Güncel kura da mesai saati başladıktan sonra bak eğer ki banka kurlarına bakıyorsan.

Epic’te de halen TL fiyatları var tekrar hatırlatmak gerekirse.

Pahalı görülen oyunlar Epic’ten bakılabilir an itibari ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu akşam Türkiye saati ile saat 21:00’da da Sonbahar satışı başlaması gerekli bakayım yine Epic ile karşılaştırıp tabii Epic’te de indirim başlayacak ise onu bilmiyorum, bakayım diyeceğim ama çok aradığım bir şey de yok bu ara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, stardust said:

Güzel oyun… tabii tabii… kitabını yazdım biliyorsun yok sattı kaç kez yeni baskısı çıktı…

rahmetli narcissus olsa hatırlardı. Oyundaki her şeyi yapmama rağmen salak bir bug yüzünden “key of the city” achievement’ını alamayıp rockstar ile bug’ın düzeltilmesi konusunda iletişime geçmiştim :lol:

Oynayacaksan Vulkan ile oyna zaten. Yoksa oynanmıyor oyun. 2193717 tane bug çıkıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stalker 2 alayım dedim üşendim. 399tl idi. 59.99$ olmuş. :(

"Firing up the old weapons system." Welcome back Torrentleech, my old friend. 

Erwin tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 dakika önce, Erwin said:

Stalker 2 alayım dedim üşendim. 399tl idi. 59.99$ olmuş. :(

"Firing up the old weapons system." Welcome back Torrentleech, my old friend. 

Rakamlar orta doğu bölgesi olacak şükelaaa by @TiesTorN

Büyük yapımlar ya aynı Usa ile ya da 10 dolar daha ucuz. Yapımcısına göre değişiyor. Birileri bir şey demişti bu konuyla ilgili bakalım sözünü tutacak mı 🤣🤣

jackjoker tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok