Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

12 minutes ago, T800 said:

İndirimler başladı ancak hiç bulamadım alınacak düzgün fiyatlı bir şey Steam’de.

Steam Sonbahar İndirimleri: YERSEN...

benim wishlistime ekleyip fiyatını steamdb'den takip ettiğim 20 kadar oyunun hepsinin fiyatı en az 4 kat arttı.

dilek ve temenniler...

İstiklal Marşı 

...ve kapanış.

bundan sonra steam store'u açıp bakmam bile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TiesTorN said:

20 yıllık geçmişim ve 313 oyunumun olduğu bir platformu bırakıp epic'e geçecek falan değilim :cici:

tam bir enayisin işte... stockholm sendromu mu yaşıyorsun olm sen...

ben hep makro gurme'den alışveriş yaptım bu zamana kadar deyip ülker çikolatalı gofret yan sokakda a101'de 6 liraya satılırken makrodan 20 liraya mı alırsın ? mal mısın ?

bu mesajımı da silersen arabanın lastiklerine ekmek bıçağı sokarım, ona göre ayağını denk al.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, stardust said:

bu mesajımı da silersen arabanın lastiklerine ekmek bıçağı sokarım, ona göre ayağını denk al.

:lol:

mal...

makroda 20 yıllık geçmişim ve istatistiklerim tutulmuyor heralde. örneğinin aq.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, TiesTorN said:

kendim bakıyorum bazen dönüp ne yapmışım falan diye...

tamam artık nickini narcissus olarak değiştirelim senin o zaman. Narcissus Jr. ol sen babanın izinden :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, stardust said:

tamam artık nickini narcissus olarak değiştirelim senin o zaman. Narcissus Jr. ol sen babanın izinden :D

daha fazla konuşursan seni banlamam gerekicek... :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Peregrine said:

Prime Gaming 7 Aralıkta belejjj Deathloop verecek!
Kaynak: https://www.sfgate.com/shopping/article/amazon-prime-gaming-free-games-18527693.php

Ben merakla bekliyordum çıkmadan önce , çıktı almadım sonra psplus ücretsiz verdi , indirip oynamaya çalıştım.
Bedava olsa bile oynanmayacak bir oyun gibi geldi.
Umarım ben becerememişimdir. Karışık oyunları beceremiyorum da.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, Altan Yoklar said:

Ben merakla bekliyordum çıkmadan önce , çıktı almadım sonra psplus ücretsiz verdi , indirip oynamaya çalıştım.
Bedava olsa bile oynanmayacak bir oyun gibi geldi.
Umarım ben becerememişimdir. Karışık oyunları beceremiyorum da.

Deadloop mu karışık? Değil yahu nesi karışık. :)

Ben bunu satın almadım ama oynadım, herhalde Gamepass'ten oynamışımdır. Üstümüze her yerden ücretsiz oyun yağdığı ve Gamepass'e de sürekli oyun geldiği için artık ne nerede karışmaya başladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Definitive said:

Deadloop mu karışık? Değil yahu nesi karışık. :)

Oyunda ölünce sıfırdan başlama ve tüm haritanın vs. değişmesi mi vardı bu oyunda? Ben de Gamepass'e gelince konsola indirip bakmıştım, sonra @Altan Yoklar gibi oynamayı beceremeyip silmiştim :)

PS5'te de aynı altyapıyı kullanan Returnal diye bir oyun var. Ona da başladım ama sonuç yine hüsran :( Öyle "Günde 1 saat başına oturayım, kafa dağıtayım" oyunu değil bunlar. Ciddi konsantrasyon ve zaman ayırmak gerekiyor.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deadloop oynayamayan Returnal'ı açıp bakmasın bile :lol: geçliğimdeki boş vaktim olsa yine pes etmezdim de, oyunun yarısını geçtikten sonra ölüp başa dönmek ciddi koyuyor insana.

dualsensi televizyona fırlatsam kendi başıma açacağım masrafı düşündüm ve sildim ps5'den oyunu :D

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deathloop karışık bir oyun sayılmaz , beni sarmadı , sürüklemedi peşinden koşturtmadı.
Karışık komplike detaylı oyunları da ben beceremiyorum , sıka sıka gidebildiğim oyunları oynayabiliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok