Windows 10 üzerine
8 8

Bu konuda 1.112 mesaj var

windows 10 enteresan gerçekten, kurulu olan driver ı uçunca aynı driver ile baştan kurmaya çalıştığında sürücüyü buldum defalarca yüklemeye çalıştım ama başarılı olamadım sen en iyisi kullanma bu cihazı diyebiliyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben W10'u rafa kaldırdım ya... default boot disk'i W8.1 olan diske çevirdim yine :D sevmedim 10'u hiç. Artık DX12 oyun falan çıkarsa onları oynamak için kullanırım anca. Ya da şöyle major bir update gelirse sistemi iyice oturtan, keza driver'lar falan da, ondan sonra düşünebilirim.

W8'de de benzer durum olmuştu, ilk başlarda çöptü... Sonradan adam oldu iyice, özellikle .1 ile. 10'da da aynı durumu bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hala Mirc kullanan var mıydı??? :)  Bence iyi start menu , istediğin gibi özelleştirilebiliyor. 

Şu dx12 benchmarkı var ama fark bana sanki çok fazlaymış gibi geldi.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-ashes-of-the-singularity-dx12-benchmark-tested

Yakında çıkacak Dx12 oyunu veya var olan oyunlardan dx12 patch gelecek olan var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu dx12 benchmarkı var ama fark bana sanki çok fazlaymış gibi geldi.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-ashes-of-the-singularity-dx12-benchmark-tested

Yakında çıkacak Dx12 oyunu veya var olan oyunlardan dx12 patch gelecek olan var mı?

Bu bench neye göre kıstas gerçi onu bilmek lazım. DX12' ye sadece performans düzeltmesi gözüyle bakılıyorsa boş iş. DX11/12 arasında ne gibi farklar var onların tanıtımı yapılması lazım asıl.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Direkt olarak Unreal Engine 4 Elemental DX 12 demo var bir şahsın verdiği, tabii DX 12 için uygun donanım ile Windows 10 gerekli, geçenlerde denk gelmiştim, DX 12 ile 4800MHz i7 4790K ve 1366MHz 980Ti kurulumunda 60 FPS, aynı kurulum DX 11 ile 46 FPS değerine kadar düşüşler olduğundan bahseden bir yazı da okumuştum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

windows 10 kurduktan sonra ürün anahtarını nasıl görebiliyorduk, konuyu taradım bulamadım acil lazım gençler.

Edit: Tamam, buldum. Tedbirli olmakta fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ürün anahtarı kalmıyor ki? kurulum sırasında skip yaptıysanız, uyduruk bir anahtar yazıyor oraya. Herkeste aynı sanırım o key.

Bu arada . Win+G ile game recorder çıkıyor. Uygulamaların çoğundan kayıt yapabiliyor(muş).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Win10 a lisanslı KasperSky kurulamıyor malesef şimdilik.  Win8.1 de ofis laptopumda Kaspersky Endpoint Security 10 ürünü kuruluydu , win10 da kurulamadı. Avg free kullanıyorum malesef  :icon_evil:  :icon_evil:

Kaspersky supporta bilgi geçildi , üzerinde çalışılıyormuş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de merak ettim gerçekleşme yüzdesi ne olabilir ? Bunu ancak MS yazılımları için yapma hakkına sahip olabilirler . Geri kalan bir dünya yazılım / oyun check etme için izin almaları gerekmez mi ?  Benim özel belgelerime program v.s. karışmaya hakkı olamaz. Sonuçta ben win8 için para ödemişim lisansa , w10 upgradeini bedava vereceğini söyleyip kandırmaya mı gidiyorsun ?

sonuçta bir dünya kullanıcı da torrent de var , pirate yazılımlar da var , oyun v.s. de var.  Ne olacak dava mı açacak yoksa bloke mi edecek ?

yorumları okudum birçok kullanıcı geri Win7 veya 8.1 e dönmeyi yeğlerken kimileri de " bullshit" demiş.

merakla bekliyorum , öyle birşey varsa uzun süre uğraşıp win8.1 ime geri dönerim hiç gözünün yaşına bakmam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bir şey olmayacak muhtemelen:

Win10 likely won't be scanning for or disabling pirated games

Microsoft, W10'la birlikte Windows Update ile gelen güncellemelerin yüklenmesini zorunlu kılmıştı hatırlarsınız. Buna benzer bir şekilde, bilgisayarınızda farklı Microsoft uygulamaları varsa (buna Microsoft oyunları da dahil), bunlarla ilgili güncellemeler de otomatikman uygulanacakmış. Bu yüzden, misal kırılmış bir .exe dosyası ile çalıştırılan uygulamalar haliyle güncellendikten sonra çalışmayacak.

Uygulama sadece Microsoft yazılımlarıyla sınırlı herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herhalde mantle 'ın etkisi ile AMD , dx 12 den , Nvidia a göre daha fazla performans artışı sağlamış.

http://arstechnica.co.uk/gaming/2015/08/directx-12-tested-an-early-win-for-amd-and-disappointment-for-nvidia/

Skylake işlemcilerde yeni güç tüketim yönetimi varmış. Sadece Win10 da düzgün çalışıyormuş, 8.1 de çalışmıyormuş. Dolayısı ile yeni işlemcisi olanlar için w10 a geçmek şart oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de dx12 oyun ne zaman çıkacak ki? dx11 bile çıktıktan taaa ne zaman sonra görmüştük oyunları. ancak sentetik testlerde falan bildiğim kadarıyla. ayrıca dx12 oyunlar gonsollarda nasıl çalışacak? bilmediğimden soruyorum, dalga geçmek için sormadım. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek dx11 oyun hala yok sayılır kaldı ki dx12 görelim... geçiniz.

var olan motorun üzerine dx11 yaması yaparak o oyunlar gerçekten dx11 olmuyor, 0'dan o şekilde yazılması gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
8 8

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok