Witcher 3
1 1

Bu konuda 639 mesaj var

Ben de full kaliteye çıkardım. Sağa FPS sayacı koymayınca farketmiyor 45-60 arası farkı,kalite farkı da özellikle hairworks olayında var. 

Witcher 3 odun diyalog fırsatı

Kheira Metz : So,what do you say to a moonlight ride on horseback...and dinner?

Geralt : I'm a witcher,not a gigolo.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

76 saatte bitmiş, bütün side quest' leri yaptım, Velen ve Novigrad' da açılabilecek her yeri açtım, Skellige' de her yeri açmadım ama side' larını bitirdim.

lvl34 ya da 35 olmuştum, main quest gri oldu zaten sonunda. :)

Light armor kullanıyordum, Cat School' un armor ve sword' larını master yaptım (4. ve son seviye)

Hakkını verdim gibi ya. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 100 saat oynayanı bile tebrik ederim, bir süre sonra quest yapmayıp map açma hikayesi acayip bayıyor çünkü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam bende tüm side questleri yapmaya çalışıyorum Gvent ler dışında daha adalı bölgeye geçmedim Dandelion u ariyorum Novigrad da ve level 18 im daha toplam oyun sürem 97 saatte daha. Yavaş yavaşta oynamıyorum  :icon_think: . Şaşırdım senin oyun sürene

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Skellige questlerine başladim. Echoes of the Past isimli ana queste başlayabilirim. Ama ben ne yapıyorum. Dağ, bayır dolaşıp loot toplayıp, side quest yapıyorum. Böyle oynayarak 113 saatte  Level 22 olmuşum.  Novigrad ve Oxenfurt taraflarında daha bitmemiş hesapların olduğunu tahmin ediyorum. Bir de daha hiç uğramadığım Kaer Morhen haritası var. Oyun sürem 200 saati bulur mu bilmiyorum. Ama en azından 150 saat kesin gibi görünüyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alla alla, ben de Velen ve Novigrad' da dağ bayır bütün soru işaretlerini dolaştım, bütün quest board' ları okudum, Gwent' lerin hiçbiri yapmadım.

Skellige' de sadece board' lardan gelen görevleri yaptım, soru işaretlerini gezmedim.

Dediğim gibi lvl34-35 gibi 76 saat ile bitirdim oyunu.

Zaten main quest için overlevel oluyorsunuz 34 oldunuz mu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gog Galaxy kullanıyorsanız ve her Witcher açıldığında Galaxycommunication.exe hata verip kapanıyorsa,kullanıcı adınızda Türkçe veya kural dışı karakter vardır. Benimkinde büyük "İ" vardı mesela. 

Önce kullanıcı adınızı,sonra da bu kullanıcı adına bağlı klasörün adını değiştirirseniz sorun halloluyor. Kolay birşey değil tabi ki bu.

Rename User Folder in Windows 7 Step-by-step:
First of all change your user account name by accessing the Control panel. Click Start Menu then Control Panel.
On the Control Panel Windows click on user account name link
Type in your new user account on the box bellow your profile picture and then click on the “Change Name” Button
The next step would be to change your folder profile. First of all you need to create a new account with administrator rights to execute the next steps. This new account is only needed to change the folder profile name. You may remove this account after you use it to change the folder profile name. To create a new account click Manage Another Account > Create a new Account
Type in the new account. Make sure you assign “Administrator” right for this new account.
Log off your computer and then log in with the newly-created account
Open Windows Explorer and then navigate to C:\users
Right click on the folder you want to rename and change it to the same name as your new user profile with which you log in to your Windows 7
At this point you have successfully renamed your Windows 7 user folder but to avoid possible error you need to perform a registry edit. Go to registry editor by typing “Registry” (without quote) in Start Menu. Navigate to the following registry value:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList .
Righ click on the profile list and navigate to “Find” Menu
Type in your old user in the search box and then hit ‘Find Next”. Navigate to the “ProfileImagePath” located on the right pane of the registry editor and click twice on it
Edit the registry value to rename it to your new user profile.
Done

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

180 saatlik oyun  süresi sonrasında, Witcher maceramı bu sabaha karşı, sanırım olabilecek iyi sonlardan birine ulaşarak bitirdim. İnanılmaz keyifli bir deneyim oldu. Bu oyun benim için bir RPG nasıl yapılmalıdır sorusuna verilebilecek yanıtın çıtasını epey yükseltmiştir. Teşekkürler CD Project Red!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alla alla, ben de Velen ve Novigrad' da dağ bayır bütün soru işaretlerini dolaştım, bütün quest board' ları okudum, Gwent' lerin hiçbiri yapmadım.

Skellige' de sadece board' lardan gelen görevleri yaptım, soru işaretlerini gezmedim.

Dediğim gibi lvl34-35 gibi 76 saat ile bitirdim oyunu.

Zaten main quest için overlevel oluyorsunuz 34 oldunuz mu.

Onurcum sen Baby Powder zorluğunda oynadığından daha çabuk bitmiştir belki..   :icon_eek:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onurcum sen Baby Powder zorluğunda oynadığından daha çabuk bitmiştir belki..   :icon_eek:

:lol: :lol: :lol: Bildiğin normalde bitirdim işte ya, iddialı değilim siz genç oyuncular gibi. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Level 18 şu an ve halen Velen, Novigrad, Oxenfurt haritasında yapılacak binbir tane olay var ya.

Ancak sıkıntıdan her an Skellige'ye giden gemiye atlayabilirim.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonlarınızı yazsanıza, 3 ana konu olarak alternatif son olmak üzere 36 tane de ara konuların sonları varmış. Benimki:

Ciri benimle birlikte Witcher oldu,

Nilfgaardian kuzeyi ele geçirdi ve Temerian krallığına izin verdi,

ben hem Triss ile hem de Yennefer ile flörtleştiğim için yalnız kaldım, :P

Skellige Cerys ile güzel bir gelecek kazandı,

Baron karısını tedavi etmek için karısıyla yollara döküldü,

Sara (godling) evde Corrine ile kaldı,

Keire Metz Lambert ile maceraya atıldı,

Whoreson Jr.' ın yerini Dudu aldı,

Mage' ler Novigrad' dan kurtuldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm Onurun ilk cümleyi okuyunca şaşırdım spoilerdaki, benimkini ve kötü sonu biliodum ama bunu bilmiodum.. 

Ben yalnızca ana sonlarımı söyliim: 

Ciri Nilfgaard ın başına geçti,

Nilfgaardian kuzeyi aldı Temeria ı ayrık bıraktı,

Yennefer ile sonsuza dek mutlu yaşadım  :baba: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonlarınızı yazsanıza, 3 ana konu olarak alternatif son olmak üzere 36 tane de ara konuların sonları varmış. Benimki:

Ciri benimle birlikte Witcher oldu,

Nilfgaardian kuzeyi ele geçirdi ve Temerian krallığına izin verdi,

ben hem Triss ile hem de Yennefer ile flörtleştiğim için yalnız kaldım, :P

Skellige Cerys ile güzel bir gelecek kazandı,

Baron karısını tedavi etmek için karısıyla yollara döküldü,

Sara (godling) evde Corrine ile kaldı,

Keire Metz Lambert ile maceraya atıldı,

Whoreson Jr.' ın yerini Dudu aldı,

Mage' ler Novigrad' dan kurtuldu.

Benim de iki tercih dışında aynı;

Whoreson Jr. sokak aralarında çöp muamelesi görerek hayatını sürdürdü,

Geralt ile Yennefer sonsuza kadar mutlu yaşadılar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu aralar ağırlık vereyim dedim ama oyun inanılmaz fazla şekilde desktopa atıyor. Oynanmayacak durumda şu anda. En son hotfixli Nvidia Driverını da denedim. TDR hatalarını durdurdu ama bu sefer de oyunu oynarken şak diye desktopa atıyor. PC'de oyun oynamanın işkence olduğu anlar artık illallah dedirtiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran ayarını Borderless Window yerine Fullscreen seçince atmalar azaldıydı bende. Hatta atınca direkt bu ayara girip bakıyodum kendi kendine borderless window'a geçmiş oluyordu genelde, her oyunu açtığında kontrol etmekte fayda var. Bende atmalar yükleme ekranlarında oluyordu bu arada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok