İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

Ghost in the Sheel'i az önce eşimle sinemada izledik. Görsel bir orgazm yaşadığımı söyleyebilirim rahatlıkla. Özellikle 3D olayının artık beni bile(ki gözlerim hassastır o konuda) rahatsız etmeyeceği bir noktaya geldiğini söyleyebilirim.

Orijinal animenin birebir kopyası olmuş ancak eklenmiş görsellik inanılmaz boyutlarda. Birkaç sahnede(sonlara doğru atlama zıplama olan mesela) gerçekçilikten hafifçe uzaklaşsa da böyle sahneler bunun film olduğunu hatırlatıyor. Onun dışında çok ciddi bir masa başı emeği olduğu belli.

Özellikle Takeshi Kitano muhteşem bir seçim olmuş. Scarlet işi kotarıyor ama işte o gözlerdeki donukluğu tam olarak verememiş haliyle. Yine de iyi iş çıkartmış. Batou da iyi oturmuş karaktere.

Orijinal filmi izleyip sevenler mutlaka izlemeli. İzlememiş olanlar bile bu filmden kendilerine birşeyler çıkartabilir.

8/10

Ek yapma ihtiyacı hissettim. Yukarıdaki yorumlar görsellik içindi daha çok. İçerik için ise orijinaliyle aynı etkiyi bıraktığını söyleyemem. Altını daha kalınca çizeyim. Shell çok güzel verilmiş ama kabuğun içindeki Ghost maalesef seyirciye aktarılamamış. "Ben kimim?", "Ben kimdim?" gibi arayışlar çok yüzeysel geçilmiş maalesef.

Yine de izlenmesi gerektiğini düşünüyorum elbette. İmkanınız varsa IMAX gibi bir deneyim bu filme yakışır...

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öve öve bitiremedikleri deadpool'u ben beğenmedim sanırım benim film anlayışıma ters, tarzını sevmediğim bir karaktermiş. Gözüm joker'i aradı valla, ama arkadaşlar baya beğendiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deadpool öyledir her kişi sevmeyebilir, zaten tipleme olarakta cıvık bir tip ya seversin çok eğlendirir ya da hiç sevmezsin. Spidermanide misal benzer yönlerden çoğu kişi sevmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bone Tomahawk 7.5 puan alır benden.

senaryo iy, oyuncular iyi seçilmiş. Düşük bütçeli film olduğu yazılmış ama zaten fazla bütçe gerektirmiyor. Vahşi sahneler var, ona göre izleyin. 

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bone Tomahawk ben de beğenmiştim, aynı puanı veririm ama kadın ve çocukları uzak tutmak lazım filmin başından. Vahşi falan eksik kalır oldukça dehşet verici sahneler var.

Eşim istedi biz şimdi İftarlık Gazoz fimini izledik. Güzel film yapmışlar da, -spoil edecek bir şey söylemeyeyim şimdi- bir yeri salya sümük ağlattı yahu, Cem Yılmaz olunca insan hep güleceğiz diye bekliyor, fakat bu o dandik komedi filmlerinden değilmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İftarlık Gazoz beklentiler çok yüksek tutulmadan güzelce izlenebilir. Bazı yerleri biraz sıkmıştı beni ama genel olarak fena değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sayfadaki filmleri yorumliim ben de :)

Ghost in the shell ... hmmm valla çok beğenmedim, belki çok predictable oldugundan.. belki çok ağır bi havası olduğundan.. bilmiyorum çok çekmedi izlerken.. yani kötü film değil ama bu başlıkta olmasa olur :) 6 / 10

Deadpool .. çok bi beklentim yoktu izlerken ve yani böyle anti heroları falan hep itici bulurdum ama filme bayılmıştım.. gerçekten iyi film iyi oyunculuk.. 8.5 / 10

Split.. güzel film, değişik bi film izlemek isteyenler için birebir .. tür gerilim ama öyle leş gibi değil düzgün bi altyapısı ve konusu var.. ek olarak başroldeki kızı da beğenmiştim.. 8 / 10

Edit: yakında da life ı izlerim, bana fragmanı alien ı hatırlatıyor derken dün sinemada alien covenant ın geldiği haberini aldım mayısta .. hadi bakalım..

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fantastic Beast and Where To Find Them izledim dün gece. Benim açımdan tam bir hayal kırıklığı olan sonuncusu hariç Harry Potter kitaplarını severek okudum. Genel olarak oyuncu seçimlerini beğensem de filmleriyle aram hiç iyi değildir. İlkini seyrettim, ikincinin ortasına gelemedim hatırladığım kadarıyla. Bu filmin fragmanını görünce izleyelim bakalım diye düşünmüştüm. Beklentisiz izleyince kendisi de hoşuma gitti. Eksiklikleri vs tabii ki var, ama izlediğine pişman etmeden vakit geçirtiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda zaten birçok kez önerildi ama A monsters Call.

Pan'ın labirenti tarzında bir film beklentisi ile başladım filme ama film anamızı ağlattı. Duygusallığın ve hayal dünyasının dibini bulmuşlar allahın cezaları, izleyin izletin.

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Split'i beğendim güzel filmdi.

Founder'ı beğendim. sinema açısından pek numarası yok ama McDonald's tarihi ilgi çekiciydi. Meraklısına güzel gelecektir. Micheal Keaton güzel oynamış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resident Evil: Final Chapter evet artık biraz dizi moduna bağladılar ama beğendim ben güzeldi. Sevilen bi konseptin tadı bozulmadan sürdürülebiliyorsa fena olmuyor. Hala sonda bi devam açıkları bırakmalarıysa ilginç ya da oyunları için öyle yapmak istemiş olabilirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09/04/2017 at 10:32 PM, MaverocK said:

Collateral Beauty

Dün kız arkadaşımla izledik. Oldukça beğendik filmi. Bu Will Smith'in eski dandirik bir rapçi olması çok enteresan geliyor bana. Adam kendini çok geliştirdi baya iyi oynuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lion baya övgü almış, ama çoğu kesimde filmin ilk yarısının çok iyi ama ikinci yarısının çok sıkıcı olduğunu söylüyorlar sizce bir bütün olarak sıkmaz değil mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, lazsa said:

Lion baya övgü almış, ama çoğu kesimde filmin ilk yarısının çok iyi ama ikinci yarısının çok sıkıcı olduğunu söylüyorlar sizce bir bütün olarak sıkmaz değil mi?

Genel kanı doğru. ikinci yarısını da nereye bağlanacak diye izliyor insan.

Ben tüm konuyu bildiğim halde oturdum izledim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deepwater Horizon'ı izledim geçen gece. Güzel film olmuş, çıtır çerez izlencek bir film. Yaşanan kazadan sonra BP'den değil benzin, sakız bile almadım hiç. Filmde iyice kuruldum BP'ye. Gerçi diğer şirketlerde böyle olabilir, başlarına bir olay gelmediğinden bilmiyoruzdur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Split filmini izledim, fena olmamış aslında film güzel gelişti ana roldeki kızımız biraz kütük gibi rol yapıyor tabi. Feedbackler biraz alakasız gibiydi tabi sonda bağdaştırılcak bişiler çıkabiliyor. Aynı bedende çoklu kişilik kurgusu iyi işlenmiş, şimdiye kadar ilk kez keşfedilen son kişilik ise fazlaca fanteziye kaçmış. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok