İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

Manchester by the Sea

boşluk bir anınızda izleyin, film biraz uzun ve yavaş ilerliyor ama söylendiği kadar iyi bir film

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Manchester by the Sea

boşluk bir anınızda izleyin, film biraz uzun ve yavaş ilerliyor ama söylendiği kadar iyi bir film

Normalde dram filmleriyle sorunum yok ama bana çok ağır geldi film. Zor bitirdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu senenin en iyi filmleri La La Land, Manchester by the Sea, Moonlight, Arrival ve The Hand Maiden. Bunları bir şekilde izleyin derim ki çoğunu izlemişsinizdir. Bu arada alternatif bir liste olarak Sinema bloggerları listesi de var oradan da birkaç film ekleyebilirsiniz yukarıdaki listeye:

http://www.sbodulleri.com/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

V for Vendetta. Defalarca izlenir döndür çevir izlenir. O derece güzel. 16 nisan öncesi daha da izlenir ve etraftakilere izletilir :D

Onu izleyecek adam zaten bizdendir. Bizden olmayana istersen 100 kere izlet yine anlamaz, yine anlamaz.

Ama haklısın, izlemekle aşınmayacak bir film. Her daim "ilk beş"imde olacak :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Nice Guys - Russell Crowe abimizi epeydir görmemiştim sahalarda bu sefer 1970' lerin hafif gtavari bir komedi aksiyon filmiyle karşımıza gelmiş. Keyifle izlettiriyor kendini.

Moana - Daha ziyade küçüklerin beğenisi alacak yine aile ortamıyla izlenebilir görsel ve müzik akışıyla desteklenmiş eğlenceli bir animasyon. Horoz her sahnesinde güldürmeyi başardı :zuh: Bu kadar salakça bi karakter daha ne kadar komik olabilirdi zaten :lol:

Imperium - Sevgili hayri pıtırcığımız değişik bir rolle burada karşımıza geliyor. FBI ajanı olan bu arkadaşımız Neonazi gruplara karışıp onlarla içli dışlı oldup köstebeklik rolü üstleniyor. Çok sıradışı bir film olmasada biraz ağır tempolu bir havası var orta karar izlenebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Allied 'ı baya beğendim. Senaryo, oyunculuk iyi.

Senaryoda şöyle hata var bence. Kadın Almanların kendisini bulamayacaklarını düşünüyor.
Oysa adı belli, son görevindeki elemanla evleniyor. Bulunmaması mümkün değil. Bulunmayacağını düşünmesinin bir mantığı yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok eleştirilmiş ama ben Passangers ı beğendim. 

Light SciFi ,romantik film olarak değerlendirilirse daha doğru olur . Belki SciFi beklentisi ile izleyip beğenmiyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiye edilince Nocturnal Animalsi izledim ama ne diyim pek sevemedim. Fena bir film değildi hatta baya değişik derin bir film olmuş ama çoğunlukla ağır gittiği için baydım, birde başlangıçtan sürekleyici roman etkisi varken final mal gibi bitti hissiyatı verdirdi. Drama işi gerçekten benim tarzım değil bi kez daha kanıtlamış oldum.

Masterminds: Eğlenceli komik bir film olmuş, kafa yormadan seyrediliyor.

Inferno: Serinin seyredilme oranı en düşük kalabilecek filmi olabilir ama fena sayılmazdı. Böyle bulmacalı filmler nadir geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Passengers bilim-kurgu severlerin eşi veya sevgilisiyle birlikte izleyebileceği mükemmel bir film olmuş. (ikisiyle birden aynı anda izlemeyin ama...)

Eşimle birlikte izledik, tavsiye ediyoruz.

SEP, kHanTW and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sanırım eşimi iyice bilim-kurgu izlemeye alıştırdım. Passengers bittikten sonra ya bilim-kurgu yapsalarmış yada romantik film, böyle ikisi de olmamış dedi :)

Fanstastic Beast izlenebilir olmuş, hiç hayri ptır izlememiş olmama rağmen rahatlıkla izledim ve beğendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Passengers bilim-kurgu severlerin eşi veya sevgilisiyle birlikte izleyebileceği mükemmel bir film olmuş. (ikisiyle birden aynı anda izlemeyin ama...)

Eşimle birlikte izledik, tavsiye ediyoruz.

"Es ya da sevgili ile izlenebilen bilim-kurgu" kategorisi nasil bir kategori acaba? merak ettim :lol: Bilim Kurgu kategorisini alt kategorilere mi ayiriyos? :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün denk geldi fragmanına bakmıştım bende gerçektende öyle birşeye benziyor; uzayda 2 aşık koskoca uzay gemisinde bilimkurgusal olaylar falan pekişiyor gibi bir şeyler vardı. İzleriz. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logan bir marvel/süper kahraman/wolverine filmi olarak gerçekten çok çok iyi olmuş ama film olarak sadece iyi. 7,5/10

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok