CHW Klavye Fare, Mouse Pad Genel Başlık
2 2

Bu konuda 260 mesaj var

Benim de Logitech G Pro geldi, küçük elli(benim bilekten orta parmağın ucuna mesafe 17cm) elemanlar için on numara bir aygıt.

Sağ, sol tuşları özellikle bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi hissiyata ve basma rahatlığına sahip benim için, çok beğendim gerçekten tuşları, her mouse'un keşke böyle olsa.

Ben beğendim baya. Sensöründen bahsetmeye gerek yok zaten 3366.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncu adam mouse undan belli olur: (olusan kratere dikkat)  :baba:  :O

16602555_1497761353590454_52119932857358

Abi midem bulandı ıyyyy. O kaymamazlığı engelleyen boşlukları bir ara silsene araları pislik dolu öğürtüm lan .

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi midem bulandı ıyyyy. O kaymamazlığı engelleyen boşlukları bir ara silsene araları pislik dolu öğürtüm lan .

Normalde hic gozukmuyor fotografta gordum bende.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncu adam mouse undan belli olur: (olusan kratere dikkat)  :baba:  :O

ad4a67.jpg

Ben de bundan kullanıyorum, gerçekten rahat ve kullanışlı bir mouse. Epey de uygun fiyata almıştım (1,5-2 sene kadar önce, 56 lira mı ne vermiştim sanırım) O kraterden bende de varmış ama o kadar alışmışım ki farkında bile değilim öyle bir krater oluştuğunun :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bundan kullanıyorum, gerçekten rahat ve kullanışlı bir mouse. Epey de uygun fiyata almıştım (1,5-2 sene kadar önce, 56 lira mı ne vermiştim sanırım) O kraterden bende de varmış ama o kadar alışmışım ki farkında bile değilim öyle bir krater oluştuğunun :zuh:

Overwatch oynarken ozellikle bazen tansiyon cok yukseliyor cok sert davraniyorum kendisine ama saglam bozulmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Maşallah diyeyim  A4-X750F1  gibi bişi kullandığım ama 4 yıldır çok memnunum kendilerinden.  Birkaç kez hariç sert davranmadım soft seviyorlar :)

Şöyle bişi efenim kendileri  ( bunun kablolu olanı) :

Bilgisayar_4107311.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün yeni mediamartk açıldı Antalya - Terracity AVM 'de ona gittim gezdim . Bi standda pc bileşenleri vs satılıyor (fiyatlar yüksek) , güçlü bir oyuncu pc si kurmuşlar onu da yukarıya 3-4 monitöre bağlamışlar mağazada dolaşanlar görsün diye , baktım BF1 oyunu açık hemen yöneldim şöyle 5dk takıldım single , millet başladı beni izlemeye . Eh tabi oyuncu iyi olunca seyri de keyif veriyor :D

Neyse standlarda en beğendiğim şey her mouse - klavye vs açıkta olan bir örneği var ve test edebiliyorsunuz.

Logitech g300 + pad 119TL idi.  Mouse elime biraz küçük geldi ,  yanlız G403  'ü çok beğendim elime tam oturdu. Alırsam bunu alırım dedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün yeni mediamartk açıldı Antalya - Terracity AVM 'de ona gittim gezdim . Bi standda pc bileşenleri vs satılıyor (fiyatlar yüksek) , güçlü bir oyuncu pc si kurmuşlar onu da yukarıya 3-4 monitöre bağlamışlar mağazada dolaşanlar görsün diye , baktım BF1 oyunu açık hemen yöneldim şöyle 5dk takıldım single , millet başladı beni izlemeye . Eh tabi oyuncu iyi olunca seyri de keyif veriyor :D

Neyse standlarda en beğendiğim şey her mouse - klavye vs açıkta olan bir örneği var ve test edebiliyorsunuz.

Logitech g300 + pad 119TL idi.  Mouse elime biraz küçük geldi ,  yanlız G403  'ü çok beğendim elime tam oturdu. Alırsam bunu alırım dedim.

20160929092637_10760.png

Bende gidecegim terradaki medimarkt a. Haftasonu gitmek istemedim cok kalabalik olur diye.

Su aleti eline al 30 dakika bf1 oyna bir daha birakamazsin. Hatta silahin tepmesini onluyor makrosu falan var.  :zuh:

Sagdaki cikinti inanilmaz rahatlik sagliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall  bu mouse A4 Bloody V7 sanırsam , valla hepsiburada sitesinde 99TL kargo dahil . Alabilirim de Bloody V9 da iyi görünüyor Razer 'a benzetiyorum. Hatta orada razer 'ı da elime aldım tam oturdu param olsa bunu dedim ama bu akdar parayı bi mouse 'a bayılamam :)

http://www.hepsiburada.com/bloody-a9-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-oyuncu-mouse-p-BD802108?magaza=webudaa&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=COC71sGSn9ICFYgy0woduRcLgA

Bu arada bi buluşmamı ayarlasak yahu ? Antalya 'dayız madem ?  Hatta @@wazzap  'da Antalya 'da .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall  bu mouse A4 Bloody V7 sanırsam , valla hepsiburada sitesinde 99TL kargo dahil . Alabilirim de Bloody V9 da iyi görünüyor Razer 'a benzetiyorum. Hatta orada razer 'ı da elime aldım tam oturdu param olsa bunu dedim ama bu akdar parayı bi mouse 'a bayılamam :)

http://www.hepsiburada.com/bloody-a9-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-oyuncu-mouse-p-BD802108?magaza=webudaa&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=COC71sGSn9ICFYgy0woduRcLgA

Bu arada bi buluşmamı ayarlasak yahu ? Antalya 'dayız madem ?  Hatta @@wazzap  'da Antalya 'da .

Ayarlariz tabii. Bugun mediamarkt a gittim gezdim cok kazik fiyatlari. 1070gtx asus dual 2600 tl idi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

20160929092637_10760.png

Bende gidecegim terradaki medimarkt a. Haftasonu gitmek istemedim cok kalabalik olur diye.

Su aleti eline al 30 dakika bf1 oyna bir daha birakamazsin. Hatta silahin tepmesini onluyor makrosu falan var.  :zuh:

Sagdaki cikinti inanilmaz rahatlik sagliyor. 

o Makro dediğin recoil hilesi cs go turnuvasında yasaklandı o yüzden zamanında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o Makro dediğin recoil hilesi cs go turnuvasında yasaklandı o yüzden zamanında.

Normalde ucretliymis bu ozellik ama benim mouse un icinde geldi kendiliginden. Denedim bir kere cok bir fark yaratmiyor ama hile sayilir tabii sonucta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Recoili %50 bile iyileştirse vuruşlardaki başarımı ciddi oranda artırır doğrusu.

Mevcut mouse 'um hala sağlam olduğundan bozulmasını bekliyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Recoili %50 bile iyileştirse vuruşlardaki başarımı ciddi oranda artırır doğrusu.

Mevcut mouse 'um hala sağlam olduğundan bozulmasını bekliyorum :)

%50 falan degil. Tepme olayini ortadan kaldiriyor. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben g700 ve 700s'de bu sıralar bu no recoil için kendim birşeyler yapmayı deniyorum ama muvaffak olduğum söylenemez. Şu sıralar çok yoğun olarak oynadığım Siege'de ki tecrübelerime bakarsak hiç bir şekilde 0 geri tepme olayını beceremedim. Ancak azaltabiliyorum görünüyor rifle silahlarda. O da silaha göre bu sefer mermi atma hızı falan yavaşlıyor bazılarında.

Ama kendim bir rapidfire makrosu yaptım. Pistoller ile oldukça iyi çalışıyor. çok seri şekilde mermi atabiliyorum bu yaptığım makroyla. 

Bunun dışında gerçekten sıfır ger tepmesiz, silahı yavaşlatmayan script satanlar var macro diye. AutoHotkey ile çalışıyorlar galiba. Ama bunlar hileye giriyor ve tespit edilebilip sonucunda banlanılabiliyor anladığım kadarıyla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben g700 ve 700s'de bu sıralar bu no recoil için kendim birşeyler yapmayı deniyorum ama muvaffak olduğum söylenemez. Şu sıralar çok yoğun olarak oynadığım Siege'de ki tecrübelerime bakarsak hiç bir şekilde 0 geri tepme olayını beceremedim. Ancak azaltabiliyorum görünüyor rifle silahlarda. O da silaha göre bu sefer mermi atma hızı falan yavaşlıyor bazılarında.

Ama kendim bir rapidfire makrosu yaptım. Pistoller ile oldukça iyi çalışıyor. çok seri şekilde mermi atabiliyorum bu yaptığım makroyla. 

Bunun dışında gerçekten sıfır ger tepmesiz, silahı yavaşlatmayan script satanlar var macro diye. AutoHotkey ile çalışıyorlar galiba. Ama bunlar hileye giriyor ve tespit edilebilip sonucunda banlanılabiliyor anladığım kadarıyla.

Bloody nin makro ayarlari anormal ayrintili. Ama her silah ve silah modifiyesi icin teker teker ayarlamak gerekiyor ben ugrasamam sabrim yok o kadar. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hazır bişiler kullanamayacaksam bu ne recoil olayı için (-ki aslında hileye girdiğinden oyunun tadını kaçırma riski beni üzer bir yandan) bloody v7 veya a9 u core aktifsiz 100tl alınabiliyor. Core aktiflerde 40-45tl fark var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hazır bişiler kullanamayacaksam bu ne recoil olayı için (-ki aslında hileye girdiğinden oyunun tadını kaçırma riski beni üzer bir yandan) bloody v7 veya a9 u core aktifsiz 100tl alınabiliyor. Core aktiflerde 40-45tl fark var

Hazir olmasi mumkun degil zaten cok ince bir ayar her silahin tepmesi mermi atis hizi vs farkli sonucta.

Ben 113 e almistim icinde core 3 varmis.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall iyi fiyattan almışsın , eh tabi dolares arrtığından şimdi fiyatlar üstte , gerçi düştü bu ara , bugün yarın vatandan gidip almayı düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok