En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.100 mesaj var

3 saat önce, Peregrine said:

PC'de f/w güncellemesini yapıp öyle kutuya alın derim; kutuda güncelleme olmuyor Magician tanımıyor.

bilgisayara bağladım. zaten son yazılım yüklüymüş. teşekkürler. 

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ofisteki makinaya da su soğutucu bağlamak... :8

Ya şu 7900 GRE'ye elim gidiyor. Namussuz amazon da vade farksız 6'ya bölüyor. 16 GB olsa 4070 alırdım ama oyun performansı da genel olarak 7900 GRE'nin daha iyi.

Biri dur desin. :D

ZvAnA and Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 13.05.2024 at 12:00, wazzap said:

Ya şu 7900 GRE'ye elim gidiyor. Namussuz amazon da vade farksız 6'ya bölüyor. 16 GB olsa 4070 alırdım ama oyun performansı da genel olarak 7900 GRE'nin daha iyi.

HALT!

Amazon'a baktım, karta 22bin TL yazmışlar. Bu kartı incehesap 2 ay kadar önce 16bin TL'ye sattı.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Najaz said:

HALT!

Amazon'a baktım, karta 22bin TL yazmışlar. Bu kartı incehesap 2 ay kadar önce 16bin TL'ye sattı.

O 2 ay önceydi ve o kartlar kutusuzdu nereden nasıl buldularsa arttık..

On 5/13/2024 at 12:00, wazzap said:

Ofisteki makinaya da su soğutucu bağlamak... :8

Go for it. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/13/2024 at 0:40 PM, SkyWarrior said:

Al o 7900 GRE yi

Şaka bir yana da AMD den bu ara uzak durmak iyi olabilir. RDNA4 stopgap. RDNA5 çıkar çıkmaz belli değil ama çıkarsa herşeyi değiştirecez diyorlar

AMD yepyeni bir jenerasyon mimari getirirse eskileri çabuk emekli eder driver  desteği filan hak getire olur. AMD den uzak durmak lazım bu ara. Makaleler geziyor ortalıkta. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, SkyWarrior said:

Şaka bir yana da AMD den bu ara uzak durmak iyi olabilir. RDNA4 stopgap. RDNA5 çıkar çıkmaz belli değil ama çıkarsa herşeyi değiştirecez diyorlar

AMD yepyeni bir jenerasyon mimari getirirse eskileri çabuk emekli eder driver  desteği filan hak getire olur. AMD den uzak durmak lazım bu ara. Makaleler geziyor ortalıkta. 

Türkiyede bir sonraki mimariyi beklemek hiçbir zaman mantıklı değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Valla benim psikoloji bozuk öyle bekleyeyim sonra alayım indirim falan filan bunları unuttum sadece günü yaşıyorum.

Ben amazon yurtdışı ile pisikletime ışık ve korna aldım:

jo501cn.jpg

g42r27j.jpg

Ana ışık zaten 2400 lümen ve çift pilli canavar gibi birşey ve metal su geçirmez. Sağlam gibi duruyor. Yanında hediye misali gönderdikleri kırmızı ışıkta işte sıradan birşey. Ama oda şarjlı.

Kornaya ilk bastım kendimde korktum çok sinir bozucu bir ses çıkartıyor çok yüksek oda şarjli.

Tek sıkıntı ana ışık hariç diğerleri micro usb soketli ana ışık ucb c.. Ama bu fiyata bunları bulmak bile çok iyi ülkede çok daha dandik ışıkların fiyatı bunun 3-4 katı..

Şimdi baktımda bu zil aynı zamanda alarmmış hareket ettirildiğinde bağırıyormuşda.

Squall tarafından düzenlendi
wazzap, JardeL, Peregrine and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Squall said:

Şimdi baktımda bu zil aynı zamanda alarmmış hareket ettirildiğinde bağırıyormuşda.

Alarm olması süpermiş👍
Ek:PC'de düzenleyince oldu.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
30 minutes ago, Squall said:

Valla benim psikoloji bozuk öyle bekleyeyim sonra alayım indirim falan filan bunları unuttum sadece günü yaşıyorum.

jo501cn.jpg

g42r27j.jpg

Ana ışık zaten 2400 lümen ve çift pilli canavar gibi birşey ve metal su geçirmez. Sağlam gibi duruyor. Yanında hediye misali gönderdikleri kırmızı ışıkta işte sıradan birşey. Ama oda şarjlı.

Kornaya ilk bastım kendimde korktum çok sinir bozucu bir ses çıkartıyor çok yüksek oda şarjli.

Tek sıkıntı ana ışık hariç diğerleri micro usb soketli ana ışık ucb c.. Ama bu fiyata bunları bulmak bile çok iyi ülkede çok daha dandik ışıkların fiyatı bunun 3-4 katı..

Güle güle kullanın hocam. Psikoloji bozuksa bunun ilacı gün aşırı uzun (20km+) sürüşlere çıkmak. Bir de yanınıza yeterli su ve bir enerji bar tipi abur cubur alın, kan şekeriniz düşerse ya da enerjiniz birden kesilirse hemen destek yaparsınız. Ben dün çıktım rahatladım, bugün recovery için çıkmadım biraz can sıkıntısı başladı yine. Yarın yine çıkmayı planlıyorum, çok kilo aldım, bu kilolar kendi kendini yakmaz :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Peregrine said:

Güle güle kullanın hocam. Psikoloji bozuksa bunun ilacı gün aşırı uzun (20km+) sürüşlere çıkmak. Bir de yanınıza yeterli su ve bir enerji bar tipi abur cubur alın, kan şekeriniz düşerse ya da enerjiniz birden kesilirse hemen destek yaparsınız. Ben dün çıktım rahatladım, bugün recovery için çıkmadım biraz can sıkıntısı başladı yine. Yarın yine çıkmayı planlıyorum, çok kilo aldım, bu kilolar kendi kendini yakmaz :D

Göz doktoru ağırlık kaldırmayı yasaklayınca kendimi bisiklete vurdum. Gece 3-4 gibi çıkıyorum o yüzden bu kadar güçlü bir ışık aldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

Göz doktoru ağırlık kaldırmayı yasaklayınca

Ne alaka hocam? sakıncası yoksa tabi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evde ofis ve tasarım uygulamalarında kullanmak üzere Samsung ViewFinity S6 27" 5 MS 75 Hz HDMI+DP QHD IPS LED Monitörü 3 taksit ile 4900tlden aldım. 34inch ve 27inch arasında çok gittim geldim. Fiyat olarak, en azından şimdilik, 34inch'in yarısını hallettiğim için çok mutluyum. Lakin anladım ki benim laptop 2k çözünürlükte biraz tökezliyor. Şimdi bir de uzun zamandır kullanmadığım masaüstünü upgrade etmem gerekecek.

Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 hour ago, Squall said:

Göz doktoru ağırlık kaldırmayı yasaklayınca kendimi bisiklete vurdum. Gece 3-4 gibi çıkıyorum o yüzden bu kadar güçlü bir ışık aldım.

Hocam sizde de mi göz tansiyonu var yoksa? Bende de var ve göz tansiyon damlaları yüzünden erken yaşta katarakt (başlangıcı 40, şu an 43) başladı, sol göz %30 falan görüyor, sağ gözde de görüntü bozulmaya başladı. Sanırım yakında iki göz için de katarakt ameliyatı olmam gerekecek. Neyse durum bu olunca ben de çok sevdiğim gece sürüşlerine çıkamıyorum artık, görmem ancak gündüz idare eder düzeyde, ameliyat iyi geçerse sonrasında ben de başlarım herhalde. Bende ön için Moon Meteor Vortex Pro (1300lm) ve arka için de Moon Sirius (200lm) var. Lümen değerleri tabi bağımsız otoritelerce ölçülüp kanıtlanmış, kuru iddia değil. Ama ben size Antalya gibi kalabalık bir yerde şu aşağıda video linkini paylaştığım farı öneririm, Uzun ve kısa modu var kablosuz kumandalı ve asiferik lensi var. Öyle laf olsun şeklinde değil de bildiğiniz araba farı yani.

https://www.youtube.com/watch?v=8WPPoi_tek8

Edit: bu arada benim Moon Meteor Vortex Pro 1300lm, yakın mesafeden siyah poşeti delebiliyor, bildiğiniz duman falan çıkartarak eritip delik açıyor. :) Bunu ölçek olarak yazdım. Yeni aldığınız farın 2400lm  iddiasını test edebilmeniz için.

Peregrine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun @Peregrine Retina sorunu var bende.

Yarın gece çıkarım farıda denerim. Parkın içinden geçerken tamamen karanlık yerler var ışık oralarda yeterse benim için yeterli.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Squall said:

Hayirli olsun... 2.400 lumen cok yuksek degil mi (karsidan geleni rahatsiz edecek duzeyde) ?.. Surus yapilan yer cok mu karanlik ya da cok genis alan mi aydinlatilmak isteniyor?.. Ben de sundan aldim gecen gun ama tabii benim surdugum yerler sehir ici, aydinlatma olan yerler... 

JardeL tarafından düzenlendi
Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 saat önce, Squall said:

Gece 3-4 gibi çıkıyorum

Mecbur kalmadıkça hava karardıktan sonra bisiklet sürmeyin. Hele o saatlerde...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Najaz said:

Mecbur kalmadıkça hava karardıktan sonra bisiklet sürmeyin. Hele o saatlerde...

Neden? Siz olumsuz bir deneyim yaşadıysanız paylaşın, ibret alalım madem. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@JardeL

Evet çok ama 5 modu var aletin 2400 lük olan sadece extreme bazı durumlarda kullanılır:

e3batvk.png

Diğer iki siparişte gelmiş ben uyurken bu gece tura hazırım:

Yumuşak dede selesi:

4y4yrl2.jpg

Ve gene göz için gözlük:

nk5lyak.jpg

İkiside gene yurtdışından. Gözlüğün numaralı adaptörü var ona cam taktıracağım. Onsan sonra hazır. 

Sele rahat gibi duruyor ama denemem lazım.

Gece bisiklet sürme konusundan ise bence geceleri gündüzlerden çok daha güvenli ve rahat.

wazzap, JardeL and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok