En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.947 mesaj var

2 hours ago, Altan Yoklar said:

82e4te9.jpg
Biriniz de (wazzap harici) dememiş ki:
Çok pahalı:icon_naughty:.

Bu seneki kotamı doldurdum ben. Arkadaşlar da ellerini taşın altına sokuversinler artık canııımmm:kayik:

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Najaz konuya uzak olduğum için merak etiğim bir şey sorayım.

Bu tip koleksiyonlarda herkesin keşke bende olsa dediği ve ya diğer ürünlerden çok öne çıkan model falan var mı mesela ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Altan Yoklar said:

82e4te9.jpg
Biriniz de (wazzap harici) dememiş ki:
Çok pahalı:icon_naughty:.

Birilerinin mesleğini elinden almayalım diye yazmadım ben... yanlış anlaşılma olmasın..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

IKEA alışverişine devam...

Burada zamanında bahsetmişimdir. 2 sene önce babam bypass ameliyatı oldu ve o günden beri haftada 2-3 gün onların evinde kalıyorum.

Orada da kendime bir çalışma/oyun odası kurmuştum. Lakin o dönemdeki hengamede doğru dürüst masa, mobilya vs. almaya vakit olmamıştı. Bu yüzden bir süredir uygun fiyatlı bir çalışma masası arıyordum kendime.

Geçtiğimiz hafta Letgo'da IKEA LERHAMN mutfak masası ilanı gözüme çarptı. Demonte halde sıfır olarak satışa konulmuştu. Biraz pazarlıkla 1300 TL'ye aldım masayı, mağaza fiyatının yarısına almış oldum. Masanın tablası masif çam ve verniklenmiş olarak geliyor yani kullanıma hazır.

Evde dolapları düzenlerken bir de yaklaşık 15 sene önce aldığım monitör duvar askı aparatını buldum. Madem masayı değiştirdik, monitörü de duvara asalım ve masada yer açılsın dedim ve haftasonu askı aparatıınn da montajını tamamladım. Ortaya şöyle bir sonuç çıktı:

bdcltxd.jpg

5cdd5vr.jpg

yarimpower, wazzap, Bloody and 4 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 minutes ago, wazzap said:

3080'den 3080TI... :icon_think:

kardeşimin gtx 1080 yandı.

15 bin liraya rtx 3070 ti alacaktı.

dedim ona o kadar para verene kadar bana ver, benim 3080’i vereyim.

amazon da indirim yapmış vesile oldu işte. 

yoksa 3080’den 3080 ti upgrade gibi bir durum yok.

23 minutes ago, jackjoker said:

Ti alarmı alooooo

hayırlı olsun :)

vermedin 3070 ti, masrafa soktun beni 😂

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

12 aylık Gamepass ultimate aboneliğim 1 ocak itibariyle 540 TL’den yenilenecekti. Şu yöntemi gördüm. 

https://eksisozluk.com/entry/146814564

önce mevcut aboneliği iptal ettim. Kalan 2-3 gün için 5 küsür lira iade ettiler. Sonra da adım adım bu yöntemi uyguladım ve 585 TL’ye 3 yıl gamepass ultimate üyeliğine kavuştum.

518-D9151-2-FED-4624-9125-3856-CE9-B854-

RFID, TatanQa, stardust and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bunu dün kalan 8 aylık aboneliği yakmak pahasına yaptım da bakalım iade olacak mı bilemiyorum. Bana iptal ederken 14,75 lira hesabınıza iade edilecek dedi. Bakalım belki kredi kartına taksit iadeleri gibi her ay bir tutar yatacaktır. Şuan bilemiyorum. 14,75 lira da yatmadı henüz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, ZvAnA said:

valla ben bunu dün kalan 8 aylık aboneliği yakmak pahasına yaptım da bakalım iade olacak mı bilemiyorum. Bana iptal ederken 14,75 lira hesabınıza iade edilecek dedi. Bakalım belki kredi kartına taksit iadeleri gibi her ay bir tutar yatacaktır. Şuan bilemiyorum. 14,75 lira da yatmadı henüz.

Ben iptal ettiğimde 2-3 gün sonra tutar kartıma iade edilmişti. Benim Gamepass 2025 Temmuz'a kadar geçerli olmasa ben de 3 yıllık alırdım, kaçırılacak bir fırsat değil. Çevremde oyun oynayan herkese aldırdım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, ZvAnA said:

Eger önce xbox gold sonra da 1 aylik game pass ultimate seklinde bir abonelik almissaniz saniyorum MS sadece son yaptiginiz aboneligi iptal ediyor. Bu sebeple iade düsük bir tutar olabilir. Benim önceki aboneligim direkt Gamepass Ultimate 12 aylik seklindeydi. 3 yildir otomatik ödeme seklinde her yil 300 yada 500 küsür TL karttan cekip uzatiliyordu. Önce otomatik ödemeyi kapatip ardindan da üyeligi erken sonlandirinca 1 Ocak'a kadar olan bu iade tutarini cikardi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir fırsat bilgisi için teşekkürler @Coppermine

3 yıllık Ultimate gamepass toplam 601₺'ye geldi (biraz kazık yedik ama neyse :D

Artık oyun alma derdinden 3 yıl uzağız. Yahu zaten bir oyun 300-500₺  den çıkıyor , şimdi bedava :D

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, TatanQa said:

Böyle bir fırsat bilgisi için teşekkürler @Coppermine

3 yıllık Ultimate gamepass toplam 601₺'ye geldi (biraz kazık yedik ama neyse :D

Artık oyun alma derdinden 3 yıl uzağız. Yahu zaten bir oyun 300-500₺  den çıkıyor , şimdi bedava :D

neden fazla tuttu ki? Benim tam 179,99 + 179,99 + 179,99 + 44,99 = 584,96 TL'ye gelmis oldu.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 dakika önce, Coppermine said:

neden fazla tuttu ki? Benim tam 179,99 + 179,99 + 179,99 + 44,99 = 584,96 TL'ye gelmis oldu.

Anlamadım , kk hareketlerinde 184 küsür ₺ çekmiş , en son ultimate için 46,49₺ çekmiş.. neyse yıllık 200₺ , aylık 16,66₺ ile böyle enflasyonun olduğu yerde 6 ay sonra artıya bile geçer :D

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aynısı bende de oldu 601 liraya maloldu. Finansbank kredi kartında ilk sene için 179,99, ikinci sene için 187,32, yine üçüncü sene için 187,32 çekilmiş. Ultimate için de 46,78TL çekilmiş. Bence bu bankalardan kaynaklı bir durum gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim daha bir yıl dolmadı, yazın almıştım ben 36 aylık gold sonra ultimate hediye şeklinde. Xbox Game Pass Ultimate iyi, Microsoft oyunları birinci gün hemen geliyor, EA Game Pass de dahil ancak oyun alma derdine son olmuyor tabii. :)

Ultimate sayesinde Halo: Infinite, Plague Tale: Innocence, Plague Tale: Requiem, Battlefield 2042 görme imkanım oldu. Kendini amorti etmiş oldu zaten bu oyunlarla bile.

Playstation için de PC'ye benzer bir abonelik geleceği söyleniyordu ancak o konudaki gelişmeleri takip etmedim, Playstation tarafında beğendiğim daha çok oyun var, o da birinci gün hemen gelse baya iyi olur, Spider-Man oyunları, Uncharted, God of War, Horizon, The Last of Us gibi serileri bu şekilde oynamak avantajlı olur. Ultimate yanında gelen EA Game Pass de yabana atılmaz, sadece Xbox tarafı olsa sanırım almazdım. 

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de destegi var mi bilemiyorum ama ben Gamepass ultimate ile gelen Xbox Cloud Gaming'i de aktif olarak kullaniyorum. Ev interneti 1Gbit ve wifi 6 router ile yatak odasindaki projeksiyon cihazina bagli telefonum ve gamepad ile bilgisayar acma derdi olmadan ve neredeyse sifir lag ile xbox kütüphanesinin cloud'a acik oyunlarina erisebiliyorum. Aynisini windows 11 kurdugum steam deck bagli TV'de de yapiyorum hatta. Xbox Cloud Gaming Androit TV'lere gelse aradaki steam deck yada telefonu da kaldirip direkt TV yada projeksiyondan acabilecegim hatta. Bilgisayari (yada steam deck'i) sadece steam/epic/ubisoft oyunlari icin aciyorum.

Coppermine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@CoppermineXBOX Cloud Gaming bildiğim kadarıyla Türkiye'de yok. Benim ihtiyacım olmadığı için hiç kontrol etmemiştim ama Wikipedia'ya göre de yok gibi görünüyor. Gerçi başlık epey eski kalmış ama sanırım geçerlidir.

Cloud gaming is available in the following 28 countries: Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, Canada, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Hungary, Ireland, Italy, Japan, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, the United Kingdom, and the United States

https://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Cloud_Gaming

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10