En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.003 mesaj var

bu numaraları yememek için işte ihtiyacınıza göre her siteden kendinize sepet yapacaksınız.

gerçek fiyatları bileceksiniz. ona göre gerçekte ne kadar indirim var hesaplayabileceksiniz.

Benim amazon'da farklı hesaplarda ihtiyacım olan ve olabilecek ürünler sepetlerde duruyor, fiyat değişimlerini izliyorum sürekli ve en büyük yardımcı tabiki camel.

bilinçli olunursa gerçek anlamda indirimlerden faydalanmak mümkün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim MSI HAWK X EK'de durum bu;

Tahmini kargoya veriliş tarihi: Siparişinizin vaat edilen kargoya veriliş tarihi (24.11.2017) geçmiştir, özür dileriz.

Adamlara bak ya, ben bilmiyorum geçtiğini sanki, ulan oraya ne zaman göndereceğini yazsana...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, ZvAnA said:

Benim MSI HAWK X EK'de durum bu;

Adamlara bak ya, ben bilmiyorum geçtiğini sanki, ulan oraya ne zaman göndereceğini yazsana...

Umarım temin edemedik diyip iptal etmezler:icon_think:

Süper tercih bu arada, hayırlı olsun Korhan:thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim abicim. Bakalım bekliyoruz kartı :) 

Temin edemedik deyip göndermedikleri yapmadıkları şey değil tabi. Hatta bana taaa Nvidia 6800 Ultra zamanlarında, Ultra kart yerine, 6800GT göndermişlerdi ipneler. Kargoyu açınca şok olmuştum. :lol:

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, ZvAnA said:

Teşekkür ederim abicim. Bakalım bekliyoruz kartı :) 

Temin edemedik deyip göndermedikleri yapmadıkları şey değil tabi. Hatta bana taaa Nvidia 6800 Ultra zamanlarında, Ultra kart yerine, 6800GT göndermişlerdi ipneler. Kargoyu açınca şok olmuştum. :lol:

Yine öyle birşey olursa haber ver birlikte gidelim ziyaretlerine:mad::lol:

Fingers crossed!!!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dun hepsiburada.com dan alisveris yaptım.
014c1e6d7da4f4eff58cb6c10ff6eb6a.jpg

bugün ayni ürün
0d924d31ba0c6a3ff10ffcdb49b26c57.jpg

mutlu olalim diye mi bu kadwr yukseltmisler yoksa gerçekten indirim mi vardı...

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Hamso said:

Dun hepsiburada.com dan alisveris yaptım.
014c1e6d7da4f4eff58cb6c10ff6eb6a.jpg

bugün ayni ürün
0d924d31ba0c6a3ff10ffcdb49b26c57.jpg

Ürünü kullandıktan sonra geri dönüş yapabilir misin? Gücü konusunda vb yoruma ihtiyacım var dün alıcaktım son anda vazcaydım.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hepsiburada.com/emporio-armani-ar1808-erkek-kol-saati-p-SAKSVAR1808?magaza=Star Saat

Dün bu saati bu fiyatın yarısına görünce aldım.Onun dışında ufak tefek ıvırzıvır aldım beklediğim monitör indirimi olmayınca.

Steam'den de 100tlye 4 oyun alıp kapattım Black Friday falan. Amazon'da Samson Mikrofon indirime girse alacaktım ama kısmet olmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/25/2017 at 18:34, Hamso said:

Bazi urunlerde saglam indirim yapildi, su an 1060TL olan haliyi 380TL'ye aldim ornegin... 

Ben de asagidakileri aldim oyun olarak, bayagi bir idare ederler beni... $10'lik hediye ceki de var muhtemelen Rocket League alacagim onunla da... 

g9G1jQ.jpg

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ürünü kullandıktan sonra geri dönüş yapabilir misin? Gücü konusunda vb yoruma ihtiyacım var dün alıcaktım son anda vazcaydım.
Daha güçlü ürünler vardı, kaplari da büyük, ancak 1 yumurta gibi az malzeme koyunca merdane hiç temas edemiyormus buyuk ürünlerde. Ben de fiyatı görünce tercih ettim. Hamur yogururken kac watt cekiyor, yoruluyor mu vs bakarim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

20171127_132655.jpg20171127_132704.jpg

İngiliz güzelleri kutusundan çıkardım, bakalım bendeki fransızlarla anlaşabilecekler mi...:) 

Ama maalesef bendeki mevcut ayaklarla pek sağlam durmadı hopörlörler. Kendi orjinal ayaklarına da 650 lira da veremem yani. Yine sonorous ayak siparişi verdim 100 küsür liraya.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

henuz gelmedi , kargoya vermediler.
Ayrica Fiyat yine değişmiş,

28d0af06f976b4f51fd04091cf9507a5.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, ZvAnA said:

20171127_132655.jpg20171127_132704.jpg

İngiliz güzelleri kutusundan çıkardım, bakalım bendeki fransızlarla anlaşabilecekler mi...:) 

Ama maalesef bendeki mevcut ayaklarla pek sağlam durmadı hopörlörler. Kendi orjinal ayaklarına da 650 lira da veremem yani. Yine sonorous ayak siparişi verdim 100 küsür liraya.

Amazon.de'nin kekolugundan kavusamadim siparis ettigim Q Acoustics'e, tecrube edemedim daha ama arastirdigim kadariyla cok iyi isler cikaran bir marka... Malzeme kalitesi, ses kalitesi, kullanilabilirlik vs. hakkinda yorum bekliyoruz... :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi3 tb diski teslim etti zeka kupleri icine garanti kagitini koymak icin sealini bozmuslar

cok uzun senelerdir extral disk kullanmamistim bu ilk 2. minnacik kutu ve aleti gorunce sasmadim dedim

usb kablosu inanilmaz kisa ustelik stdart disi bir girisi oldugundan eldeki eski kare tip 3.5lardaki uzun kablolardan yada uzatma falan kullananmam mumkun degil  o gicik laan illa laptopla mi kullanacak bu alan  1 karistan biraz uzun mu ne kablo destopun ustune zor koydum kagirdi .hdd oldu icin sallanca falan nallarida dikebilir.

neyse simdi icine bi kac gb bisi atiyim bari ortam rahatlasin

80-90 gibi kopyaliyo 2.5 oldugundan zati cok ciddi perfomans beklemiyordum

icinde bisiler koymus seagte bakmadim zamaninda sandiskten sifreleme zirt pirt bisiler cikmisti(flash mem)

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu görece ucuz çin işi elektronik oyuncaklardan kendimi alamıyorum. Önceki sayfalarda gole1 mini pc aldığımı yazmıştım, şimdi de minicik projeksiyon cihazı aldım. 

https://tr.gearbest.com/projectors/pp_623008.html

eminim vereceği görüntü patatestir kendimi en kötüye hazırladım ama youtube da ve yorumlarında bayağı övmüşler, 70 dolarlık bir alet en nihayetinde. En kötüsü biraz oynar hevesimi alır ve ikinci elde daha fazlasına satarım :)

4FE8F0FE-D40D-4C19-AB5E-8DFF8D241A5F.jpeg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 28.11.2017 at 09:35, JardeL said:

Amazon.de'nin kekolugundan kavusamadim siparis ettigim Q Acoustics'e, tecrube edemedim daha ama arastirdigim kadariyla cok iyi isler cikaran bir marka... Malzeme kalitesi, ses kalitesi, kullanilabilirlik vs. hakkinda yorum bekliyoruz... :) 

Valla benim şansıma mıdır, gara cuma civarı aldığım hiçbir ürünü kullanamadım daha. :lol: Elimde boşta duran hoparlör ayakları iş görür demiştim ama çok eğreti oldu. Ufak bir çarpmada falan hoparlörleri dağıtma söz konusu olurdu. Öyle olunca hop. ayağı siparişi vermiştim. O da bekle bekle anca bugün daha ofise geldi. Akşam inşallah kuracağım. Gelen güzellerin daha sesinin s'sini duymadık, ben de çok merak ediyorum. :D

Ama malzeme kalitesi 10 numara o konuda iyice inceledim. 

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Malum yerden 1 yıllık EVGA G2 650W güç kaynağı aldım. Hiç ihtiyacım yoktu aslında ama 8. yılını dolduracak Thermaltake 750W yerine Gold verimliliğe sahip güzel bir güç kaynağım oldu. Bunu da 100 TL'ye falan satarım herhalde. Maksat GTA V parası çıksın. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,Ürün geldi, temizledim.İlk Ekmek yapmak için kullandım.

Ben bu ürünleri bilmiyorum. Bunu söyleyeyim öncelikle.

8 hiz kademesi var.

1-2 hamur için. Çok fazla dişli sesi çıkıyor. 500 gram un 300ml suyu karıştırırken enfazla 320watt çekti.

Hamur ucu, karıştırıcı ucu ve çırpma ucu var.

Klavuzunda 5 dakika çalıştırmaya karşılık 10 dakika dinlendirmek gerektiği belirtilmiş. Bana kısa geldi sureler ama 5 dakika da hamur hazır oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Hamso said:

Merhaba,Ürün geldi, temizledim.İlk Ekmek yapmak için kullandım.

Ben bu ürünleri bilmiyorum. Bunu söyleyeyim öncelikle.

8 hiz kademesi var.

1-2 hamur için. Çok fazla dişli sesi çıkıyor. 500 gram un 300ml suyu karıştırırken enfazla 320watt çekti.

Hamur ucu, karıştırıcı ucu ve çırpma ucu var.

Klavuzunda 5 dakika çalıştırmaya karşılık 10 dakika dinlendirmek gerektiği belirtilmiş. Bana kısa geldi sureler ama 5 dakika da hamur hazır oldu.

Eyvallah sağolasın düşünce fiyatı alacağım bende.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Corsair gaming mousepad almıştım, o geldi. Güzel ama boyut olarak en büyüğü bile küçük, önce kullandığım Xiaomi mousepad daha geniş alanı kapatıyordu. Bunun derinliği fazla değil, mouse dışına çıkıyor. 

https://www.amazon.com/gp/product/B01798VS4C/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

WD elements external harddisk de geldi. Mousepad 'ı büyük kutuya koyup hava yastıkları ile desteklemişler, harddiski ise zarfa koymuşlar. Kafa güzel herhalde. :)

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vatan'ın haftasonu KDV indirim ile iş için yeni bir dizüstü aldım. F/p olarak çok iyi ama işçilik haliyle ucuz. O yüzden buradaki tayfayı kesmeyebilir. :) Tek eksiği SSD, onu da 2-3 aya takarım herhalde. 

AMD sağolsun 4c/8t işlemcili dizüstü bilgisayarlarımız oldu. :D Hem de dünya para vermeden.

Aldığım model.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok