Cyberpunk 2077
1 1

503 posts in this topic

Aynen ben de motorla geziyorum ama yine o da klavye ile pek olmuyor; motora binince Xbox 360 controller 'ı alıyorum elime, analog stick ile sorun kalmıyor.

sürüş dinamiklerinde aslında problem şu; sürüş analog kontrollere göre optimize. yani herhangi bir sim oyununu alıp klavyeyle oynamak gibi oluyor.. yani olmuyor, oynanmıyor :D çünkü klavyede gaza ve frene ya %100 ya %0 basıyorsunuz, araç buna göre abuk tepkiler veriyor. tabiiki bu yoldan değil NFS yolundan gidip işi biraz daha arcade yapabilirlerdi. Böylece 200le biraz da tozutarak, kaydırarak viraj dönebilirdik.. Hiç bir şey doğru düzgün implente edilmemişken belliki bunu yapan ekip işini bitirmiş :D 

Bir de en baştaki arabalar doğan şahin kıvamında. Bunlarla 80 mille viraja girerseniz "yeeeaaa kontroller patates, dönmüyor bu araba" demek çok anlamlı değil. Onlar o hızlarda viraj alacak şekilde değiller.. gene keşke arcade gibi olaydıya geri geliyoruz tabii.. ileri seviyedeki arabalar, örneğin bedava da edinebildiğiniz caliburn, gayet düzgün yol tutuyor. 

ben motorla gidiyorum. Jackie'nin motoru almadım ama pişmanım :D 

Edited by allreadydead