Cyberpunk 2077
1 1

Bu konuda 765 mesaj var

witcher 3 zamanlarında da vardı böyle oyunu ilk çıktığı anda oynayıp herkese performansı kötü, bug dolu vs. anlatanlar. ben son patch'ten sonra oynayıp bunların hiç birini görmemiştim...

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 saat önce, TiesTorN said:

witcher 3 zamanlarında da vardı böyle oyunu ilk çıktığı anda oynayıp herkese performansı kötü, bug dolu vs. anlatanlar. ben son patch'ten sonra oynayıp bunların hiç birini görmemiştim...

witcher 3 çıktığında aman yarabbi diyordu millet hatalara. sonra dünyanın en çok satan ve oynanan oyunu oldu. cyberpunk2077 de aynı yolda ilerliyor. 

TiesTorN and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, Squall said:

Oyunu bitirinde öyle konuşalım. 

senin bahsettiğin muhtemelen oyunun genel kalitesi, ona oynamadan yorum yapamam ben sadece yaşanan bug'lardan bahsediyorum. oyun beklediğim kadar iyi olmayabilir ona eyvallah, ama ben sabredip bekledikten sonra oynadığım zaman bug olmayacak, kısa ve net. bugsız olarak oynayıp oyun hakkında yorumumu yaparım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/19/2022 at 9:51 AM, jackjoker said:

hazır oyun %50 indirime girmişken alayım dedim. son patch ile oyun "olmuş". şimdiye kadar hataya rastlamadım. hele ilk o başlarda ki bug'lar tamamen düzelmiş. adamlar resmen witcher3 de yaptıkları gibi yaptılar. önce çöp çıkarıp sonra arşa çıkardılar. steam de en çok satılan ve oynanan oyunlarda başta. her geçen gün sayı artıyor. demek ki 2 yıl daha bekleyip öyle çıkarsalardı o başta yaşanan hayal kırıklıkları hiç olmayacaktı.

Witcher 3'ü de, Cryberpunk 2077'yi de release olduğu an oynamaya başlamış biri olarak buna katılmıyorum.

Evet witcher 3'de de bug mevcuttu ama oyunu oynamaya engel teşkil etmeyen, irili-ufaklı bazı minor bug'lar vardı. takriben 2 ay içinde de tertemiz oldu oyun.

Cyberpunk'da ise ana quest'lerde bile glitch oluyor, oyun takılı kalıyor, ilerlemiyor, taa o queste başlamadan önce kaydedilen, 2-3 saat geriye gönmeniz gereken save dosyalarına ulaşmak gerekiyordu. oyunu oynanabilir hale getirmeleri bile en az 6 ay sürdü, ki çıkış tarihi kaç kez ertelendi buna değinmiyorum bile...

Ben cyberpunk'ı da %100 yaparak bitirdim ve beğendim, fakat bug olsun ya da olmasın, oyun olarak Witcher 3'ün yanına yaklaşabilecek bir oyun değil.

Witcher 3 kült bir klasik, zamansız bir oyun iken, Cyberpunk zamanının çok iyi oyunlarından fakat unutulmaya mahkum bir oyun bence.

5 hours ago, TiesTorN said:

senin bahsettiğin muhtemelen oyunun genel kalitesi, ona oynamadan yorum yapamam ben sadece yaşanan bug'lardan bahsediyorum. oyun beklediğim kadar iyi olmayabilir ona eyvallah, ama ben sabredip bekledikten sonra oynadığım zaman bug olmayacak, kısa ve net. bugsız olarak oynayıp oyun hakkında yorumumu yaparım.

şu saatten sonra hala bekliyorsan bu senin bugsız oynamaya isteğin ve mükemmeliyetçi olmandan değil, tamamen pintiliğindendir arkadaş. bu kadar net. bu mesajımı da silersen dükkanına gelir, ağzının ortasına sıçarım bunu da bil :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun bugını falan geçin quest yapısı sırası vs temellerinden bozuk karman çorman olmuş içine edilmiş bir oyun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1.6 patch de çıkmış...

1.7'de ise oyuncuların şikayet ettiği bazı temel oyun dinamiklerini de değiştireceklerini söylüyorlar.

sabırla bekliyorum. çıktığı gün saldırıp oynayanlarla benim oynadığım tamamen farklı oyunlar olacak heralde bu gidişle :lol:

jackjoker and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bakmayalı 1.61 patch de çıkmış, yine bir dünya bug fix... adamlar yardırıyor valla. oyunun üstünden 2 sene geçti hala patch geliyor çok enteresan. cdpr'ı bu yüzden seviyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hiç enteresan değil. %50 tamamlanmış oyunu piyasaya sürdükleri için hala yardırmaları normal. GTA1 de olan polis kovalamacasını eklemişler mi bari oyuna ? CDPR'ı bende çok seviyorum ama bu sefer maalesef sıçtılar.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 dakika önce, TiesTorN said:

ha oyun aynı şekilde ea gibi bir firmadan gelseydi

EA oyunun o şekilde çıkmasına müsaade eder miydi sorusu da akla gelmiyor değil...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/23/2022 at 10:56 PM, Najaz said:

EA oyunun o şekilde çıkmasına müsaade eder miydi sorusu da akla gelmiyor değil...

evet gelmiyor. gelmesi için bugüne kadar EA'dan çıkan her oyunun en az 90 ve üstü skora sahip olması gerekirdi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
54 minutes ago, Najaz said:

ME Andromeda'yı görmedin sen galiba?

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/23/2022 at 10:56 PM, Najaz said:

EA mi bug'lı oyun çıkartmıyor? Hangi paralel evrende? :mrgreen:

@TiesTorNbu CP 2077 için ne zaman "hah işte artık tamam oldu" diyip oynayacağız?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

EA mi bug'lı oyun çıkartmıyor? Hangi paralel evrende? :mrgreen:

Bug'lı oyun var, yarım çıkmış oyun var. Hepimiz biliyoruz ki Cyberpunk tamamlanmamış bir ürün olarak piyasaya çıktı. Beta sürümünü yayınlayıp beta testlerini müşterilerine yaptırdılar resmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

bu CP 2077 için ne zaman "hah işte artık tamam oldu" diyip oynayacağız?

valla daha önce de dediğim gibi ben cdpr'ın "bu son patch" açıklamasını bekliyorum. son patch geldiği gün benim için oynama vakti gelmiş demektir. tahminimce 2.0 (veya 2.0.1) son patch olacaktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 25.11.2022 at 6:58 PM, T800 said:

Witcher 4 Unreal Engine 5 değil mi ? Bu oyunun motoru değil ?

Bu oyun Red Engine 4 abi, bundan sonraki çıkacaklar UE5 ile olacak. Witcher 4 dahil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok