Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.871 mesaj var

On 02.05.2017 at 20:48, fortuneteller said:

American Gods başladı. Çok konuşulacak bizi dizi olma potansiyeli var.

Kitabını okuyan var mı?

1898069.jpg

Ben kitabı okudum, çok da beğendim. Dizinin de ilk bölümünü izledim, onu da çok beğendim. İkisini de tavsiye ederim.

On 05.05.2017 at 17:23, ResetButton said:

işte bu izlenir. 

BBC is making a Victorian-era War of the Worlds TV series

https://www.theverge.com/2017/5/4/15551306/bbc-the-war-of-the-worlds-tv-series-peter-hartness

Valla güzel haber. Heyecan yaptım. Hem çok sevdiğim bir hikayedir hem de Victorian Era favorimdir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Malum Puhu TV diye şimdilik ücretsiz bir sistem var, sadece Türk yapımlarını gösteriyor. O platformu Acayip Hikayeler izlemek için kullanıyorum.

958a4752-99ec-4cab-bfb9-32ef0b2d165b.jpg

Biraz geriden geliyorum ama, eğer izlemeyen varsa Galip Tekin'in hikayelerinden yola çıkan bu diziyi tavsiye ederim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen herkesin çok kötü olduğunu söylemesine rağmen ben yine de oturup izledim Iron Fist'i. Harbiden kötü be. Sırf şu Netflix'in Marvel karakterleri toplu cümbüş dizisinde mutlaka bunun hikayesine bağlantılar olur, onları kaçırmayayım diye izledim. İki bölüm kaldı bitirmeme. Dişimi sıkıp onları da izleyip bitireceğim.

Bir kere, eleman o role hiç yakışmıyor. Tamam yakışıklı çocuk olsun da, bu eleman Amerikan lise sosyetesi dizisinden fırlamış gibi. Dövüşmeyi de bilmiyor. Esas olayı Kung Fu olan karakterin biraz daha iyi dövüşmesi gerekir. Üstelik dövüş sahneleri de iyi çekilmemiş. Yönetmen stajyer filandı herhalde. Senaryoda acaip boşluklar, hikayede garip saçmalıklar var. Hand diye bir organizasyon var (çizgi romanda da var zaten), bunlar tarihi çok geriye uzanan, İlluminati gibi heryere sızmış, insanları mezardan diriltme veya ölümsüz yapma gibi büyülü becerileri olan bir teşkilat bu. Peki bu köklü ve süper güçlü teşkilat ne yapıyor? New York'ta eroin satıyor. Adamların olayı bu. Torbacı toptancısı mistik kült.

Gerçekten becerememişler. Belki olur da farklı yönetmenle ikinci sezonu çekerler, o zaman daha iyi olabilir. Aksi halde hiç devam etmese daha iyi.

Ha, bir de şu Porto Rikolu hemşireyi de her diziye sokmasınlar artık yav...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

X-Men , marvel dizilerinden sadece Daredevil vasatın üzerinde , diğerlerinden baktımlarım hep kötüydü.The gifted in da farklı olacağını sanmıyroum. 

Fargo bu sezon nasıl?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FOX, Star Trek ve Family Guy karışımı The Orville adında bir dizi daha tanıttı. Seth MacFarlane başrolde.

İkidir FOX dizisi yazıyorum, basın bülteni gibi oldu. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ee hikayesi ne bunla sonucta star trekin her boku yapildi bitti sonucta evreni 4 parcaya bolduler her bir yerini hallettiler deep space nine falan derken voyager ile evrenin yteki ucuna gittiler elde yapacak bi halt kalmadi

bacula'nin ustune yuklendilar ama tas gibi tpol u bi kenera koyarsak kalkip ilk enterprice donup kaptan kirk oncesi ilk uzaya cikisi falan yapmalari zorlama ama tek yoldu

artik bastan asaga tum evren yapilmis borgundan her bokuna halledilmis gidilmemis kose kalmadiktan sonra neymis bunu konudu

%99.99 sicmislardir

sebebi cok basit start trek oyle asmis bi scgi degil kendi icinde bi dunya rodenberg olunca adamin vizyonu yaptiklari ve karisi ile devam edildi.oldu

karisi su meshur butun star trek computerlerini konusan kadin

rodenberg in vizyonu tasarimi hakayesi olmadan olsa olsa bebelere balon bisi olur biri nintentonun ismini alip bambaska alakasiz bisi uretse ne biliyim masa o hesap olur

beklentim sifir

dahasi bide orginal kadronun cogu oldu rodenbergin karisi hala sag olmasi lazim o kadin efsanevi tonla seslendirme ve rolde oynadi da

iste cameolarin bile anlami olmayacaktir gelecekte gecemez diye dusunuyrum gecmisi sacma sapan oluyo

ne edeceklermis ciddiyim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Better Call Saul'dan çok da bir şey anlamıyorum açıkçası... Hani izliyorum izlemesine de, Breaking Bad'in tırnağı olamıyor henüz... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, wazzap said:

Aforoz edilme pahasına, Breaking Bad'i sevmiyorum. Kötü dizi demiyorum, ben sevmiyorum. :)

Ben de Game of Thrones için aynı şeyleri düşünüyorum. :)

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

12 monkey 3 sezonu basladi ama ne is anlamadim 3 gunde 10 bolumu cikti

zati 10 luk yapiyorlar sezonu falan seneye sonuncu sezonu olucakti acep ital mi ettiler

sacma sapan olabilir ama cok cok kotu izlenemez de degil

sadece mantiksiz tutarsiz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı dizileri aile ortamında izleyemiyorsunuz bunlardan biride Game of thrones.

RFID tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sebebi turkiye harici dunyada boyle bisi yok

aile diziler vardir yetiskin dizileri vardir

misall dallas falan gibi seylerde coluk cocuk izledi.

pembe dizi gibi seyde olsa gece yayinlaniyordu cocugun ne isi var turkiye boyle

x rated filme sinama benim annemde dahil sinmada cocuklarini goturmustur

charles bronsonun katili cinayetli full nuditiylu filmin 10 yasinda yoktum goturuldu oyle sinamaya gidilirdi ne varsa hemde baslamis filme de girilirdi

conana da gotrurdu baska filmlere

bunlar hbo dizisi

hbo dizilerini nerdeyse hic birini ailen ile izlememen gerekir

cocukla da olmaz anne baba ilede

soronsotada cinayetvari tonynin mekani striptirz salonu idi bol bol hatun falan

cnbce mi ne bu dizileri veriyorldu bol bol kesip bicim sansurluyordu

kablo tvler boyle

aile ile izlemeycem falan diyorsan cosy gibi seyleri izleyecen

spartocus gameof thrones falan olmaz

game of thrones hbo extra cibillik falanda olsada 8 yasindaki cocukguna kitabi verirmisin ki dizisini izlememek dert olsun

anne babadan utanma cekinme de yine kabaca ulkemize sadece ozel demesekte sahsi seyler

turkiyedeki yerli dizilerin %90 arabesk sacma sapan igrenc izlemenmez seyler coluk cocuguk anne baba ded bunlara bakiyo

ben hem igrenc hem rezil hmde aileye uygun degil ama halk bunu talep ediyo

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 21.04.2017 at 20:04, fortuneteller said:

The Leftovers 3. sezon başladı. Genelde bu dizi sevilip tutulmadı ama izlediğim em ilgimç dizilerden biri.

3. sezonun her bir bölümü döktürüyor. Her bölüm alacakaranlık kuşağı tadında :)

1856010.jpg

5. sezon başladı. Hakları daha önceden digiturk'e satıldığından netflix'de yayınlanmayacakmış.

fortuneteller tarafından düzenlendi
edit

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok