Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.865 mesaj var

@@AlperD

Netflix USA hesabında Vikings'in 4.sezonu var mı? 3.sezonu da bitirip öyle kala kaldık. 4.sezonun yayını bitti ama Türkiye Netflix'e eklenmedi, izlemek istiyorum ama download edesim falan da yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Sails 4. sezon 3. bölüm yayınlandı bu hafta.

http://www.imdb.com/title/tt2375692/

Bu sezonun ilk bölümü baya hareketli başlasa da geneli itibariyle bence biraz sıkıcı ve sezon başlangıcı için sönüktü. İkinci bölümdeyse olaylar baya gelişti ve "GIMME EPISODE 3!" moduna sokulduk hafiften. Bu haftaki 3. bölümde ise Assassin's Creed Black Flag kursam mı diye düşünmüyor değilim. :lol:

Teması korsanlar, motorun yaptığı dalga, köpürtmesi vs. olsun babam çıksa yerimcilerdenseniz mutlaka şans verin derim bu diziye. Korsan temalı kaliteli film, oyun, dizi vs. pek çıkmıyor zira.

Dizinin 1. sezonunun ilk 4-5 bölümüne yakını daha çok karakterlerin birbiriyle olan ilişkilerine dayalı olduğundan izleyiciye biraz burun kıvırttırabiliyor. Ben de başladığımda bırakıp bırakmama konusunda tereddütteydim ancak özellikle 2. sezonla beraber başka bir kimliğe bürünüyor dizi, bu yüzden notunu çabuk vermeyin derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vikings'in 4.sezonu bir türlü Netflix'e gelmeyince ben de Black Sails'e bir şans vereyim diyerek ilk bölümünü izledim. İzlemeye de devam edeceğim gibi görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dizi izlemiştim eskilerde, bir türlü hatırlayamıyorum ismini cismini. Kısaca konusu:Çölde geçiyordu. Kırmızı kıyafetli bedevi gibi giyinmiş elemanlar bir şeyi korumak için gelenlere saldırıyorlardı. Bu korumak istedikleri şey mağara gibi bişeyin içindeydi. Sonunda da galiba bir uzay gemisi mi ne çıkıyordu. Diziyi hatırlayan var mı?

Bahsettiğin Stargate filmine benziyor ama bilemedim:

http://www.imdb.com/title/tt0111282/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Sails 4. sezon 3. bölüm yayınlandı bu hafta.

http://www.imdb.com/title/tt2375692/

Dizinin 1. sezonunun ilk 4-5 bölümüne yakını daha çok karakterlerin birbiriyle olan ilişkilerine dayalı olduğundan izleyiciye biraz burun kıvırttırabiliyor. Ben de başladığımda bırakıp bırakmama konusunda tereddütteydim ancak özellikle 2. sezonla beraber başka bir kimliğe bürünüyor dizi, bu yüzden notunu çabuk vermeyin derim.

Bu sezon hızlı ve iyi başladı. İlk sezonun girişi uzun sürdüğünden akıcı değil ama gerisi güzel. özellikle ben 2. sezonu beğenmiştim.

Dizinin kurgu olarak hazine adası romanı kahramanları Kaptan Flint, Long John Silver ve dönemin gerçek korsanlarını güzel harmanlamış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hell of whells 1-2 sezon dhw de konusmustuk izledimde

ama sonra ipin ucu kcti ya ilk sezonu oyle baktigimin sevdigim dizye 3. sezona falan bakamadim sarmadi

cnbce o zaman vermisti bu diziyi

o donem epey seyredildi de

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Masum cidden iyi diziymiş.

Masum'u ben de beğendim... Ekşi'de millet İrfan Değirmenci yüzünden blutv aboneliklerini iptal etme kampanyasına girişmiş, herkes "Masum dizisine yazık oluyor" diye üzülüyordu... 

Kadro da, müzikler de , senaryo da başarılı... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Masum'u ben de beğendim... Ekşi'de millet İrfan Değirmenci yüzünden blutv aboneliklerini iptal etme kampanyasına girişmiş, herkes "Masum dizisine yazık oluyor" diye üzülüyordu... 

Kadro da, müzikler de , senaryo da başarılı... 

Evet yazık olmuş cidden, torrent ile izliyorum ben yoksa sırf bu dizi için para verirdim ama geçmiş olsun blu tv'ye. Zırnık alamazlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Expanse 2. sezon enfes. Hafif Battlestar Galactica, hafif Firefly, hafif de Lost tadı almaya başladım. Son bölüm hele of of of.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Expanse 2. sezon enfes. Hafif Battlestar Galactica, hafif Firefly, hafif de Lost tadı almaya başladım. Son bölüm hele of of of.

Lost demeyeydin iyiydi  :2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lost demeyeydin iyiydi  :2no:

Gizem var hafiften dizide o açıdan dedim. Yoksa Lost falan aman aman sonu benzemesin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Masum 8 bölümdü, final yapmış... Ben keyifli izledim , tavsiye edebileceğim bir dizi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust :) 

Haluk Bilginer, 

Serkan Keskin,

Nur Sürer,

Ali Atay,

Okan Yalabık,

Tülin Özen,

Mehmet Özgür.

Normalde bu oyunculardan bir, bilemedin iki tanesini diziye koyup kalanını mankenle şunla bunla doldururlardı... Bu dizi gerçekten iyi uğraşılmış, müzikleri falan da güzel. Televizyonda oynamayıp sadece dijital platformda olması açısından da bir ilk ama şirket adına talihsiz bir zamana denk geldi. Bitmiş ve sadece sekiz bölümlük dizi olduğu için deneme aboneliği alarak bile izlenebilir. Normalde Türkiye'de bu diziler hem reklamı çok alsın diye anlamsız diyaloglarla 2 saate uzatılıyor, hem de saçma bir gizem ya da gaipten türeyen yeni karakterlerle sezonlar dolusu iş yapmaya çalışılıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok