Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.873 mesaj var

3 hours ago, randalthor said:

Merhaba. Narcos bir netflix dizisidir ve netflix dizilerinin özelliği bütün bölümlerinin aynı gün internete düşmesidir. 

İngilizceniz yeterliyse aynı gün bütün bölümleri izleyebilirsiniz. İngilizceniz yeterli değilse bekleyeceğiniz şeyler bölümün birikmesi değil, altyazının çıkıp çıkmamış olmasıdır. 

Rica ederim.

Yenisiniz galiba. İngilizce'sini bilmemde Korhan ilk iki sezonu orjinal İspanyolca'dan izledi altyazısız falan olarak bildiğim kadarıyla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 dakika önce, Executioner said:

Yenisiniz galiba. İngilizce'sini bilmemde Korhan ilk iki sezonu orjinal İspanyolca'dan izledi altyazısız falan olarak bildiğim kadarıyla.

Merhaba, bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim ancak ben de yeniyim ve bunda ne problem var anlayamadım. 

Bunun yanında "bilmem de" şeklinde yazmak gerekir.

Saygılarımla

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star tavsiyesi üzerine Ozark 'ın bir bölümünü izledim , fena değil gibi. 

Narcos çok çok iyiydi. Oyuncu seçimi de çok iyi. Birinin karakteri uyuzsa tipi de uyuz oluyor mesela :)

Netflix te ilk aldığımda görüntü kalitesinden memnun değildim ama şu anda çok iyi. Ne değişti bilmiyorum. En iyi bluray lerden pek farkı yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Sinner

http://www.harikadizi8.com/blog/the-sinner-nasil-bir-dizi/

The Sinner hikâye odaklı bir dizi olacak ve uyarlandığı romanın çizgilerinin dışına çokta çıkmayacak. Tabi ki ekranlara özgü bazı anlatılar ve olaylar olacağından şüphe yok. Ana temanın bağımsız olmadığını söylememize engel değil. Dedektif Harry Ambrose karakterini Bill Pullman canlandıracakken başarılı bir meslek insanını oynayacak.

Dedektif Harry hayatı boyunca bazı doğruları sorgulamaktan çekinmez. Bu doğrultuda ise gerçeklerin aslında bazı yanlışları veya yalanları gizlemek için var olduğunun farkına varır. Ana karakter olan Cora Tanner tahmin edeceğiniz üzere Jessica Biel tarafından karakterize edilecek. Öfke kontrol problemleri olan genç kadının ailesinin bu sebepten dağılması hikâyenin başlangıcı için fikir verebiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 hours ago, ResetButton said:

Star tavsiyesi üzerine Ozark 'ın bir bölümünü izledim , fena değil gibi. 

Narcos çok çok iyiydi. Oyuncu seçimi de çok iyi. Birinin karakteri uyuzsa tipi de uyuz oluyor mesela :)

Netflix te ilk aldığımda görüntü kalitesinden memnun değildim ama şu anda çok iyi. Ne değişti bilmiyorum. En iyi bluray lerden pek farkı yok.

psikolojiktir bence gözlerin alışmıştır :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix 'in o Marvel dizileri hep boş çıktı. Belki çok düşük bütçe ile yapılıyor.  Soundtrack mükemmelmiş ama gerçekten.

Stephen Kİng'in MrMercedes 'i izleyen var mı?

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 dakika önce, ResetButton said:

Netflix 'in o Marvel dizileri hep boş çıktı. Belki çok düşük bütçe ile yapılıyor.  Soundtrack mükemmelmiş ama gerçekten.

Stephen Kİng'in MrMercedes 'i izleyen var mı?

evet, netflix marvel dizileri daredevil (ilk sezon bir de ikinci sezonda punisher olan sahneler) dışında boştu ama bu sefer farklı olacak sanırım... trailer'de release date'i sansürlemişler, sadece 2017 görünüyor, söylentiye göre release date vermeden bi anda yayınlayacaklarmış...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Müziğin ritmine göre ateş etme/bir yerleri patlatma da moda oldu herhalde. Her yerde görülmeye başladı. Baby Driver'da da vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek yarın başlıyor. 

Şu ana kadar hiçbir jenerasyonunun, hiç bir bölümünü izlemedim. Bir iki filmini izleyip birşey anlamamıştım. Şimdi izlesek sarar mı ? Belki Game of thrones 'un yokluğunu bununla gidereceğiz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 saat önce, ResetButton said:

Star Trek yarın başlıyor. 

Şu ana kadar hiçbir jenerasyonunun, hiç bir bölümünü izlemedim. Bir iki filmini izleyip birşey anlamamıştım. Şimdi izlesek sarar mı ? Belki Game of thrones 'un yokluğunu bununla gidereceğiz?

Dizi forumlarında adından söz ettirdi baya, bende bakıcam sararsa devam edeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek'in ilk bölümünü izledim. Fena değildi ama "Bunca zamandır niye yapmadınız böyle bir dizi" diyebileceğim bir bölüm de değildi. Belki ilerde düzelir.

Kendi notum 7,5/10

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dun indirdim hemde kendi presiplerimi cigneyip ben asla faty big cozunurluk indirmem

umursaymiyorum 23" ekranda zati genelde oyun oynarken kucuk ekran bakiyorum 720 1080 bile olsa %99 %50 yapip oyle bakiiyorum

bi kac dksina baktim ondan yorum simdlik yapamacagim

daha once yazdim

star trek filmler bence super boktu

evrene ihanet zati bide spock oldu tek tutulur durum gitti(nimoy yani)

star trek demek roodenberg demek

adam oldu erken ama diger diziler onun vizgonunda gitti

simdi star trek new generation ilk giristi o bitmeden deep space nine basladi

oda bitmeden vogayer

cvoyagerla la evrenin diger kjosesine suruklenip tek basina macara modu evrenin diger kismi

deep space ninle evrenin diger 2 kosesi

evren yani yani 4 bolunlus gibi dusunun quartorn falan diyip

yani voyager bittiginde tum star trek evrenine gidilmis her bok olmus borglar gibi evreni tewhlike atlatmis halledilmis

yapilmadik bok kalmamisti

steve bacula sevdigim bir aktordur ama iste qantum leapte

star trek i zorlaytip yapicak bi halt kalmayinca kirk ile basladik ama 80-90lar ile onun gelecegini tum star trek evrenini bitirdik

ozaman bu is nasil basladi krikin oncesine ilk uzaya cikilisini yapalim dediler

cok cok kotu deigldi insanlar artik bikmisti ayni tar start tekten ustelik en son cekildigi icin guya en dandik tenkolojili olmasi gereken start trek en sasaslisi duruyordu

olmadi batii hatta dediler ki bacula star trek francisiesini oldurdu

aslinda zati bitmisti

tng ds8 ve vogayer tolam tonla sezon yuzlerce bolum

simdi burda ne ettiler diye bakiicam

sorun su bunu ismi star trek olmasa yeni evren olsa belki bisi olabcegi varsa

star trek olusu hem trkeicilerce hem diger unsurlarca ele alindigindan yasam sansi bu devirde pek vermiyorum

ustelik ordeenberg yokken

karisi sagdi tum bilgisayarlari o konuyordu hala sag mi kadin ve bu dizide var mi bilmiyorum

rollerde almisti direk kendi gozukemez ondan troyun psyic anasini oynayan kadin diziyi bilenler icin

neyse burda ne etmisler bilmiyorum

ama bu star wars degil anlatacak hikaye birakilmadi

cok sene gecti

senarisler ister guzel uydursun ister kotu cogunlugu memun edemeyecekler

fan olmayanlar tad alamacak fan olanlar aradigi tadi bulamayacak

oytle eski usul 7-9 sezonluk dev yapim beklemiyorum ondan

bence tutmayacaktir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dizinin ilk bolumun nerdeyse yarsina geldim

malesef en azindan uzay suiti comuteri okadain dedil googledan bakinca 2008 de olmus kadin

cok sekerdi

butun star trek seslendirmelerini bilgisayarin o yapmisti

ustelik defalarca bi suru rolde oynadi

iste en meshurutu troyun annesi idi tng basta digerlerinde de gozuktu

olmesine rahmen ellerinde tonla ses ornegi tonla bilgisayar kairlari var hem eldeki hazir doneleri hemde onun ornekleriyle bilgisayarca yaratabilirdeki yapmamislar

bide sicacam bu modenrizme

bi yerde baaak star trek captani kadin

laaan 22 sene start trek vogayerda kaptan kadin doktoru sanal vulkanli 2. captain zenci idi(ds9 ana adami zenci idi ondan once)

hatta half kingon subayi da kadindi

ustunden 22 sene gecmis.kalkip bak zenci bak kadin kaptan diye laf ediyorlar millet bunak mi kor mu bunu su sene baska seylerde gordum

bak superkkahraman kadin ilk

ne diyonuz laaan

yeni nesil cok boktan cidden

gelecekten daha korkuyorum

bizim nesilerin icinde salaklar coktu ama topyekun degil cogunluk vardi

azinlik siyrilip gdiyordu etkiliyo oluyordu

simdi nerdeyse hepsi mal neslin tamami

ek dizinin timelanina baktim epeydirizlemedigim stardate bilmene neye denk geliyoru falan unumtusum

kaptan kirkten 10 sene oncesi

dedigim gibi normal star trek evreni bitti de boyle pril piril super moden super goruntuler ile kirk oncesi devir benim gibi yasli nesli nispeten gicik eder

bakalim ne halt etmisler

en azindan kafalari rum star trek evlenini bitirdik baska bir yer bulmamiz lazima basmis oda bisidir.

edit 2 .tos dan 10 sene geri atmk

kabaca bu yeni spoc kirk filmlerini donemi gibi oluyo

bu dizi biraz ilerlese ben imkanvermiyırm yani 5 sene olsa kirki gormemiz gerekecek mecburen

hemi komuyasi ve entireise tos oncesi oldugu icin

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben indirdimde bakmadim otistik doktor

gercekte imkansiz bence

lisans vermezler

olsa ola max cerrahlik degil tani yada kesipbicme yapacaklsa patolojide belki

tabii izlemeden diyorum

bi sevdigim aktorun dizisini gordum infirdim ama baskliamamadim liar

ama dizi ingiliz dizisi cikti ondan sarmadi sanirim yani gelmedi

o aktorun forever diye bizi iptal olan dizisini eglenerek izlemistim

bugunde big bank teroiyi izledim dunamerikada oynadi oda iste.

kaldigi yerden devam

start treginde 2. bolumu bitiriorum nerdeyse

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek 'in yorumları kötü değil . Zaten bir iki bölümle karar verilmez, sezonu yarılamak lazım en azından. Bu kadar fanı olan , altyapısı , kaynağı geniş bir dizinin başarısız olmasını beklemiyorum. 

Twin Peaks forumda hiç izlenmedi. Büyük reklamla başlamıştı halbuki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek'in herşeyi tutacak diye birşey yok. Ben TNG'yi 7 sezon izledim ama ondan sonrakilerin hiçbirinin yüzüne bakmadım mesela.

Ayrıca GoT bu kadar abartılacak kadar iyi ve tutarlı bir dizi değil bana göre. Hele son sezon iyice saçmaladı.(Zaten bir sürü mesajım var başlığında detaylarına girmeyeceğim.) Tonlarca dizi varken izleyecek dizi bulamamak ne bileyim biraz komik.

Star Trek zaten ölü doğan bir yapım. CBS gibi bir kanalda ortaya çıktıysa iptal edilmesi de pek uzun sürmez.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hatta yapmissin spin ofllari seriler bitmeden basliyo hatta bi suru ortak bolumleri cxross overlari var

ds9e cogayer sans ver

cok degisik ve guzel hikayesi var

star tregin tutmayan sevilmeen bolumu entrerprise bu 3 seri tng dsp en son 2001 de voyager bitince  normal bildigimiz star trek evreni bittti gitti

star trek in ekmegini ilk uzaya nasil cikildigidan iyiyelim dediler

4 sezon kastilar olmadi bitti gitti

ha ama hakkini surdan verelim bolcanli officer tpol dasti :D

yani erwin yanlis yapmissin

tabii tng ben star falan izlerdim 80lerin sonu

2000lerin basi dizileri indirip izledim

sen cok gec izledin heralde oda etki edebilir

tng ile gecisleride var

deep space nine cok baska bir dunya cunku ortal var 2 evren bolgesi gecisi falan derken dusman falan derken cok gidiyo ilginc karakterler falan var

jiakayesi hem ozel hem genel star trekden devamli

vogayerda guzel o normal star trek mantigi ile tek basina kalip eve donme uzerine mixi

izlemeyerek bence hata yapmissin

bu yeni seri ise daha ne bok olucak bilmiyorum

bu izledigimiz2 bolum sictigimin filmi giris ozel cekmisler

dizi boyle gitmeyecek

prologue dedikleri nane

giris yaptilar

simdi hapse atilicak ordan alinip kullanacak ondan sonra izleyecez maceralari

boyle bir dizi 15 sene once yapislasaydi bu 2 bolum olmaz cok ilerlde parca parca flash back bi kac gorurduk anca

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok