Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.830 mesaj var

How to Get Away with Murder 3 sezonu 3 gunde mi ne izledim ilk 2 sezon fena degil epey iyi paso pilot twist ustune pilot twist

3 de bi garipte sezon finali sey gibi olmus o kadar kotu o kadar eksik o kadar manasizki boyle yayinlanirken sonlandirilan diziler var onlar gibi olmus.

izlemeyen varsa yinede izlesin

bu house of cardi da senelerdir denemek isiyorum nedense izlemedim kevin spacenin koegi oldurdugu ilk bolum girisini 10 kere izleip diziye devam edemedim gelmedi icindem daha kafif sitcomlar izlemekle game of thrtones falan beklemektendir belki

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Leftover finalini izledim az önce.

Uzun zamandır izlediğim en özgün diziydi.  Bilim kurgu diye başladım ama inanç üzerine müthiş yapım olduğunu gördüm.

Finalini de güzel yapmışlar.

Max Richter'in dizi müziği de mükemmeldi. Dizi ile çok iyi özdeleşmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Silicon Valley çok başarılı bir dizi, yani ben dizi izliyorum diyen donanım forumu üyesi biri bu diziyi kaçırmamalı bence :)

Leftover hakkında bayağı övgü duyuyorum, fırsatını bulunca bir ara izleyeceğim.

Quarry diye bir diziye başladım. 3. bölümdeyim. Dizi 1970'lerin Amerikasında geçiyor. Konuyu fazla anlatmiyim ilgilenenler ufak bir araştırmayla özetini bulurlar. Dönemi gerçekten çok başarılı yansıtmışlar. 70'lerin arabaları, modası,mobilyaları, ve o zamanların güzel müzikleri iyi bir oyunculukla size sunuluyor.. 1. sezon 8 bölümlük ve bir bölümü ortalama 1 saat sürüyor. Tavsiye ederim, izlediğim 3 bölüm itibariyle sırıtan birşeye rastlamadım ve konu güzel gidiyor.

http://www.imdb.com/video/imdb/vi1119663641

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'te Israil yapimi "Fauda" diye bir dizi var. Ben begendim. Israil'de gunumuzde HAMAS terorizmine karsi mucadele eden, Arapca konusarak sivil halk arasina karisabilen bir anti-teror ekibini konu aliyor. Netflix Turkiye'de var midir bilemem ama on yargili tahminlerin aksine Israilleri kusursuz kahramanlar, Filistinlileri de seytani varliklar olarak gosteren bir dizi degil. Her iki taraf ta kendi kusurlarina, kendi hata ve asiri davranislarini sahip; bana gore karakterler oldukca iyi. Aksiyon sahnelerinin cogu gercekten Filistin sokaklarinda cekilmis, casusluk/aksiyon tarzini sevenlere tavsiye ederim. Basarili bulunmus olmali ki ikinci sezonu da cekilecekmis. 

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

In Treatment devam etmedi ama aslında bu tip yapımlar dizi olmaya çok daha uygun . Doktor ,hasta ilişkisini , terapi odasını , transferans nevrozunu bu kadar gerçekçi yansıtmış başka film , dizi hatırlamıyorum.   Çoğu tek odada geçtiğinden dizilerin görece düşük bütçeleri  iyi bir senaryo ve oyunculuk varsa klasik olacak düzeyde yapım  çıkabiliyor.

Şu sıralar çok populer olan Marvel yapımları ise tam tersi . Ciddi bütçe ve zaman gerektirdiğinden diziye uymuyor. Daredevil 'in ilk sezonu bir kenara bırakırsak göz attığım diğerleri vasatın altındaydı. 

Bu kadar dizi çekiliyor , aralarında kalitesi  film düzeyinde olan çok nadir. 

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, CandleGarden said:

Leftovers 5 bölüm izledim ama çok ağır, insanı merakta ettirmiyor. Hep böyle devam ediyorsa vakit kaybetmeden bırakayım.

Öncelikle dizide gizem dozu yüksek ama aksiyonu az. Ben de ilk sezonda izlerken ağır gelmişti.

ilk sezon diğerlerine göre yavaş. yalnız diğer sezonlarda da çok hızlı akmıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genius 1. bölüm iyiydi. 2. bölüm sevgili üzerine dayalı mantıksal diyaloglar biraz sıkıldım. Einstein'ın tamam bilinmedik yönlerinede vurgu yapılıyor ama çokda tadını kaçırmamak gerekli. Bakalım yarın devam edeceğim umarım bu kadar sıkıcı olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 21.06.2017 at 03:01, RFID said:

Genius 1. bölüm iyiydi. 2. bölüm sevgili üzerine dayalı mantıksal diyaloglar biraz sıkıldım. Einstein'ın tamam bilinmedik yönlerinede vurgu yapılıyor ama çokda tadını kaçırmamak gerekli. Bakalım yarın devam edeceğim umarım bu kadar sıkıcı olmaz.

Ben de 4 bölüm izledim. En zayıf bölüm 2.siydi. Diğerleri daha iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 18.06.2017 at 22:03, ChipArchitect said:

Netflix'te Israil yapimi "Fauda" diye bir dizi var. Ben begendim. Israil'de gunumuzde HAMAS terorizmine karsi mucadele eden, Arapca konusarak sivil halk arasina karisabilen bir anti-teror ekibini konu aliyor. Netflix Turkiye'de var midir bilemem ama on yargili tahminlerin aksine Israilleri kusursuz kahramanlar, Filistinlileri de seytani varliklar olarak gosteren bir dizi degil. Her iki taraf ta kendi kusurlarina, kendi hata ve asiri davranislarini sahip; bana gore karakterler oldukca iyi. Aksiyon sahnelerinin cogu gercekten Filistin sokaklarinda cekilmis, casusluk/aksiyon tarzini sevenlere tavsiye ederim. Basarili bulunmus olmali ki ikinci sezonu da cekilecekmis. 

Ben Fauda'yı oldukça beğendim açıkçası, sezon bittiğinde ise "ee*? devamı yok mu" oldum.  Dönem gerçeklerine de iyi uydurmuşlar, duyduğum isimleri ve olayları wikipedia'dan (güzel sitedir, şimdi yasaklandı) araştırıp derinlemesine bilgi sahibi olmaya çalışmamı da sağlamıştı.

İkinci sezon gelsin de izleyelim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The 100 dizisini vakit geçsin diye başlayım istedim.

ilk sezonun başlarında ergen dizisi olarak izledim ve çok üstüne gitmedim.

ama herhalde yapımcısını değiştirdiler ve dizi öyle bir şahlandı ki

hele ilk sezon bitip de diğer sezonlar başladığında sanki devrimsel bir değişiklik oldu.

her gün bir sezonu bitirerek şuan 4. sezona geldim.

dizi cidden çok çok iyi.

kesinlikle tavsiye ederim.

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kesin konusulmustur da sak diye biten aslinda 1 sezon daha gitmesi gereken good wife in spin  off u var

yargiclar yan karakterlerin bi cogu duruyo ama kadro alakasiz her spinoff yada yan cikis gibi fazla manasiz  giris

ama iste good wife izledinise buda eh iste denir izlenir.

kabaca plot su

dian lockheart emekli olmaya karar verir ama tum yatirimini isletenlerce dolandirilir culsuz ortada kalir ise geri donmek zorunda kalir.

cokta orda zorlamnmislar yoksa alica florickin secimde hile yaptin zorlamasi ile bail bound davalarina bakip zorda kaldigi sezonun cok benzeri olucakti

ismi ama cok yakismamis bence

good fight

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok