Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.866 mesaj var

Homeland bende de aynı etkiyi yapmıştı birkaç sezon önce, sonra izleyecek birşey yok diye devam ettim.

Son sezon cidden en iyilerinden biridir, bizim ülkeyi de takip ederek senaryo yazıyorlar herhalde :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç tavsiye de ben yazayım. 

Yukarıda belirtilmiş bence ilk sezonlardan sonra en mükemmel sezonuydu Homeland'in, güncel konuları yakalamaları takdire şayan.

Yeni dizi olarak Netlifx'ten 13 Reasons Why'a bakabilirsiniz, ergen dizisi gibi düşünmeyin oldukça sürükleyici. 

The Americans çok yavaş başladı bence, hep filler tadında bölümler.

Prison Break ne olsa izlenir gibi duruyor, göreceğiz.

Bir de Better Caul Saul'ın yeni sezonu başladı.

24: Legacy eski sezonların hatrına başladım, facia ötesi sakın izlemeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.04.2017 at 02:07, ResetButton said:

Stephen king iyi dizi takipçisi çıktı. Tavsiye ettiği dizilerin çoğunun imdb puanı 7 civarında gerçi.

https://twitter.com/StephenKing/status/852344954915520516

Homeland son sezonu yeni izliyorum. çok iyi gidiyor bence. Senaryonun detayı iyi ve güncel. Bu tip dizilerde görünen rahatsız edici propaganda havası pek yok.

Kendisi takibimde, trump ve diziler ha birde oğlunun yeni gelen kitabı seçme sözlerinde yer alıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The lost room ilginç bir dizi. Hafif twilight zone hqvası var. Low budget görünüyor yalnız.

shield nasıl? Bu tür dizilerdepek başarılı olmuyor, büyük bütçe lazım.

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de House of Cards'a başladım. İyi güzel dizi de...

Ne bileyim, 9/10 da değil yani.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, wazzap said:

Ben de House of Cards'a başladım. İyi güzel dizi de...

Ne bileyim, 9/10 da değil yani.

Çok iyi dizi ve dahası sezonlar boyunca kalitesini bozmadı. Merakla yeni sezonu beklemekteyim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Makaan said:

Çok iyi dizi ve dahası sezonlar boyunca kalitesini bozmadı. Merakla yeni sezonu beklemekteyim. 

Ekşi'de de yazmış biri, "The Wire izleyen adama normal gelir bu dizi" diye. Bende de bu durum var sanırım. Kevin Spacey müthiş oynuyor ama diziyi götüren tek karakter o. Robin Wright, eh işte. The Wire'da ise Kevin Spacey gibi en az 6-7 karakter vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Leftovers süper dizi, her sezon üzerine koyarak daha da güzelleşen başka dizi çok nadir. Bu sezon son sezonu maalesef ancak kalitesi gene yükselmiş.

Colony fena dizi değil bu arada, çerezlik hani böyle ne bileyim yemek yerken, koşu bandındayken falan izlenir.

fortuneteller beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stranger Things 1. sezon 5. bölümdeyim. Anında avucuna alıyor ilk bölümden itibaren, bu sabah başladım. Sözde bir göz atıp sonra hanımla birlikte izleyecektim. 

Expanse(Enginlik) serisinde de ikinci sezon 5. bölümü bitirdik dün akşam. İlk kitap olan Leviathan Uyanıyor bitti yani. 

Kitaptan çevrim senaryo ile direkt dizi olsun diye yazılmış senaryo arasındaki fark çok büyük. Stranger Things basit, anlaşılır iken Expanse resmen kök söktürüyor, kitabını okumuş olmama rağmen arada kopmak üzere buluyorum kendimi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Leftovers çok iyi dizidir, ama love/hate dizisi beğenen çok beğeniyor ama beğenmeyen nefret ediyor çünkü izlemesi biraz zor. 

Bu arada The Hanmaid's tale başlıyor Hulu'da çok büyük beklenti var bakın derim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman çarkı 'nın forumda hayranı çoktu. Hakları bir film stüdyosu tarafından alınmış, dizisi çekilecekmiş. 

Dizi olmaya uygun mu bu ? Game of Thrones bittiğinde dünyada büyük bir boşluk yaşanacak ,birinin çözüm üretmesi lazım.

The Hanmaid''s tale 'in kadrosu iyi gibi 

http://www.imdb.com/title/tt5834204/

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, ResetButton said:

Zaman çarkı 'nın forumda hayranı çoktu. Hakları bir film stüdyosu tarafından alınmış, dizisi çekilecekmiş. 

Dizi olmaya uygun mu bu ? Game of Thrones bittiğinde dünyada büyük bir boşluk yaşanacak ,birinin çözüm üretmesi lazım.

The Hanmaid''s tale 'in kadrosu iyi gibi 

http://www.imdb.com/title/tt5834204/

Zaman Çarkı çooooook uzun bir hikaye. Game of Thrones kadar sansasyonel değil. Eğer iyi bir senaryo ekibi tarafından uyarlanırsa -ki Harriet ablamızın kitabı bitirmesi için seçtiği yazarın ne kadar büyük bir yazar olması senaryo ekibinin de iyi olacağına emin olmamı sağlıyor- güzel bir dizi olacağına eminim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok