Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.865 mesaj var

dizileri takp etmek için followshows u kullanıyordum , herkes trackt.tv i tavsiye etti. 

Yalnız dizilerin yeni bölümü yayınlandığında followshows email atıp haber veriyor, trackt tv de böyle bir özellik var mı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Strain 4. sezon başlamış.

Dizi bambaşka bir yöne girmiş hani yazmayayım izleyin görün. Ya çok süper olacak yada çok pis patlayacak. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

13 bolum biraz kisa ama good place diye bi sitcom izledim fena degil izlenir.

ama oyle bir bitiyo ki 1. sezon ulan simdi ikinci sezonu sonbahara kişa kasar beklemek iskence

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir dizi yok muydu?

The Russian spies living next door

http://edition.cnn.com/2017/07/19/us/russian-spies-united-states-declassified/index.html?sr=twCNN071917russian-spies-united-states-declassified1225PMStoryGalPhoto

House of cards bu sezon da iyiydi. Netflix 'in en sağlam yapımı bu izlediklerim arasında.

Yalnız Fargo başka bir lig. Daha ilk bölümün yarısını seyrettim, başka aleme geçtim izlerken.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Americans underrated güzel bir dizi, bende tavsiye ederim. Dönemini çok güzel yansıtıyor ve adına bakıpta Amerikalı kahramanların propangadasını yaptığını düşünmeyin. Fargo cidden güzel dizi, 3. sezonu henüz izlemedim daha ama ilk 2 sezon harikaydı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ozark

Dizide uyuşturucu, kara para aklama gibi konuların yer aldığı karanlık ve tehlikeli bir dünyayı izleyeceğiz. Meksikalı bir uyuşturucu lorduna borcunu ödemek zorunda olan Marty Bird (Bateman) eşi Wendy (Laura Linney) ile birlikte Missouri'de ki bir sayfiye evine taşınır ve olaylar şekillenmeye başlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 dakika önce, ResetButton said:

Shameless in yerli uyarlaması yapılıyormuş. Tanıtım videosu

https://twitter.com/ShamelessTurkey/status/893522464235540482

Orjinalinin oyuncuları ile ufak bir atışma yaşanmış twtiter da.

http://odatv.com/shamelessin-yildizi-turk-dizisine-cakti-yanit-gecikmedi-0508171200.html

güzelim diziyi yok edecekler resmen. nefret edilesi.

Türk yapımcılarda azıcık "döt" varsa  Ian ve Mickey rollerini bire bir yansıtır. Yok eğer "döt" yoksa ateş düşsün kafalarına. Ocakları yansın kül olsun. 

not: Hazal Kayamısın nesin bilmiyorum ama senin 100 tanen bir Emmy Rossum etmez. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 25.03.2015 at 17:28, Executioner said:

Hannibal'ın dizisi ve Shameless'da güzeldir. Ayrıca komedi olarak Its Always Sunny in Philedelphia'yı tavsiye ederim. Ayrıca bir başka ingiliz polisiyesi olan 3 sezon ve 4'er bölümden oluşan Luther'de çok güzeldir.

Arattım da forumda sadece bir kere bahsedilmiş.

It's always sunny in Philadelphia efsane dizidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon Prime Video'da "Comrade Detective" (Yoldas Dedektif) diye yeni bir komedi/polisiye dizisi var. 

Dizinin basinda anlatilanlara gore guya bu dizi 1980'lerde cekilen ve kahraman, idealist, sarsilmaz komunist iki Bukres polis dedektifinin asagilik kapitalist suclulara ve komplolara karsi mucadele ettigi cok populer bir Romanya dizisiymis. Amazon uzun bir cabadan sonra orijinal kopyalari elde edip restore etmeyi basarmis ve izleyicilere sunmus.

Bir bakayim dedikten sonra produksiyon kalitesini gorup "Romanyalilar 1984'de nasil boyle dizi cekmis" diye hayrete dusmustum ki birkac dakika sonra jeton dustu. Bu yeni dizi inceden hem komunizm ve sosyalizm ile, hem de ABD polisiye film kliseleri ile dalga gecen cok matrak ve akillica bir dizi. Dizide iki yoldas dedektif Dacia (Renault 12) arabalari ile Bukres sokaklarini kapitalistlerden temizliyorlar, ve Romanya'daki ideal proleter cennetini muhafaza etmeye calisiyorlar. Dizide komunizm mukemmel isliyor, vatandaslar kafelerde naklen satranc maclari izleyerek cosuyorlar; egitimin, sagligin bedava oldugu bu harikulade duzeni bozmak isteyen dis destekli alcaklar ise cezalarini buluyor. 

Soyledigim gibi dizi sadece komunizm ile dalga gecmiyor. Amerikan polisiye filmlerindeki abartili kliseler de cok guzel ti'ye aliniyor. Dizi tamamen ciddi bir polisiye havasinda cekildigi icin espriler icin diyaloglara ve detaylara dikkat etmek lazim. Dizi Romanya'da tamamen Romence cekilip Ingilizceye dublajlanmis.

Ben kendi adima cok begendim ve hala durup durup ilk uc bolumdeki esprilere gulup duruyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve umarim devami gelir.

ChipArchitect tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar The Defenders olmamış, izlemeyin. Sonuna kadar dikkatle izledim, hiçbir ibnelik yok. Ne bir gay karakter, ne bir hemcinsle oynaşma, hiçbir şey yok. Olmamış yani. Tamamen homofobik ve cahil bir dizi. Böyle yapımlarla medeniyet yükselemez. Protesto edin, izlemeyin. Eyyy Hollywood, totoşların sabrını zorlama! İbnesiz diziye hayır!

Orion beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok