Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.872 mesaj var

@@kHanTW

Deneme aboneliğnde o dizinin tüm bölümleri izlenebiliyor mu? Türk aklı ona bir kısıtlama getirmiş olabilir diye düşündüm de eğer getirmedilerse ben öyle yapayım. Deneme aboneliğini ne kadar süre için veriyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ : Deneme süresi bir ay, zaten gördüğüm para vermeye değer bir servis olmadığı... Bu arada sanal kartla abonelik yapmaya da dikkat etmek lazım tabi, çok güven olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncu kadrosu sağlammış diyorsunuz ama mesela en abartılan oyuncu haluk bilginer i ben hollywood yapımlarında hep figuran rollerinde görüyorum. Üstelik o rollerde de sırıtıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncu kadrosu sağlammış diyorsunuz ama mesela en abartılan oyuncu haluk bilginer i ben hollywood yapımlarında hep figuran rollerinde görüyorum. Üstelik o rollerde de sırıtıyor.

Reset hocam:

haluk-bilginer_578810.jpg

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust Yerli diziymiş.

Trackt mı ne öyle bir uygulama var, ne işe yarıyor.? Ben followshows  u kullanıyorum.

TVShow time bunu kullan

Hollywood'da o İngilizce ile tabii figüran olur. Kendisi bu yetenekle native speaker olsaydı çok büyük oyuncu olurdu, birçok overrated oyuncudan da iyidir Hollywood'da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TVShow time bunu kullan

Hollywood'da o İngilizce ile tabii figüran olur. Kendisi bu yetenekle native speaker olsaydı çok büyük oyuncu olurdu, birçok overrated oyuncudan da iyidir Hollywood'da.

adam sonucta ingilteredeydi.karisi icin falan donduler

orda tiyatro ve tv vs vs oyunculari yapiyordu

ayrica aksani icin diyorsaniz ne aksanli aktorler var

yahu arnorld vali bile oldu amerikada o aksanla ne roller oynadi ise bisicik olmaz

ingileterede oyun oynamis adama dil bilmiyo muhamesi yapilmaz cunku aksana laf ediliyordur ancaa

hakuk bilgineriin bir yasi gecti o bakimtan kolay degil holywoodda falan bisi yapmasi bu saatten sonra

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Viking 4. sezon ben bitti sandıydım sonra patır patır yeni bir sezon kadar bölümü aynı sezon altında dizgilemişler. Viking konseptinden dağıldı sanırım artık diziyi bence çok bokunu çıkartmadan bitirsinler artık. Sanki kasıtlı genç kadroya yer verilsin gibi hareketler sezdim. Birde final neydi ya böyle bir final mi olur ? :P Yine de sevdiğim bir seri devamı gelirse bakıcaz el mahküm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TVShow time bunu kullan

Benim izlediğim rollerde başarılı değildi, en azından benim izlediklerimde sorun native speaker olmaması değildi. Hollywood 'da çok öne çıkaraılan oyuncuların çoğu overrated bence de.

Twin Peaks 'i izliyorum. 3. bölüme geldim,  bunu kafa yorarak ,açıklamaları okuyarak izlemek lazım.  Arkana yaslan, beyni kapat izle olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton : Robert De Niro Türk dizisinde oynadı da biz mi izlemedik  :lol:

Şaka bir yana, bu saydığım oyuncuların hepsinin çok güzel işleri var ve oldukça başarılılar. Örneğin Serkan Keskin'i ben saçma bir şekilde Forest Whitaker'a benzetiyorum, kafasını oynatmadan sadece bakışları ile ruh halini verebilen, çok başarılı bir oyuncu. 

E bu oyuncular genelde her diziye 1 tane falan koyulur , yanına da manken falan eklenip günü kurtarırlar, tüm oyuncuların (TR şartlarında) üst seviye olduğu yapımlar anca prime time dizileri olabiliyor, bu dizinin televizyonda bile yayınlanmadığı düşünülürse bence başarılı.

Dahası bizde kısa dizi formatı da oturmadı, çok örneği yok. Dizi uzayınca da illa "aslında senin baban şuymuş", "şöyle bir sır var nasıl da denk geldim de öğrendim şimdi aleyhine kullanıcam" diyalogları ve paso iki erkek bir kadın , iki kadın bir erkek muhabbetleri giriyor. O açıdan da iyi dizi yani.

Mini spoiler - dizi sonu :

Senaryo iyi gitti ama bitişinden ben çok bir şey anlamadım, sanki daha iyi bitebilir gibiydi. Neyse, olur o kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Expanse acayip ilerliyor ben bi 3-5 bölüme yayarlar dediğim konuyu tek bölümde çözdüler. Bakalım ilerisi daha da güzel olacak sanırım ama şu izlediğim 4 bölüm uzun yıllar sonra bir bilimkurgu dizisinde izlediğim en iyi bölümlerdi. Hasret kalmışım.

Trexxx beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yabancı filmlerde Haluk Bilginer'e çizilen karakterler ona uygun değil onu unutmamak lazım. Mesela bir Kış Uykusu veya Masumiyet'i unutmak mümkün değil, oralarda mükemmel oynamıştı. 

Twin Peaks'i her Lynch yapımı gibi analiz okumadan anlamak oldukça zor ama çok iyi dizidir, yeni sezonu da gelecek yıllar sonra. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Power

Zencili, uyuşturuculu, FBI'lı falan pembe dizi. Yayınlanmış 3 sezonuda izledim bakalım nolacak gibi bir beklenti içinde, benim yaptığım hatayı yapmayın diye yazıyorum bunu, izlenecek çok daha iyi şeyler var piyasada, vaktinizi ziyan etmeyin sizde benim gibi. 4. sezon 17 Haziran'da yayınlanacakmış, izlemiycem, hatanın neresinden dönülürse kardır. :)  Ha dizinin yapımcılığını 50 Cent yapmış, kendiside oynuyor ayrıca dizide.

Abicim şimdi başroldeki kaslı zenci abimiz New York'un en büyük uyuşturucu dağıtıcı şebekesinin lideri. New York'a giren bütün uyuşturucular bu elemanın ağından geçiyor. Böyle bir özet yapınca çok şeyler bekliyorsunuz diziden değil mi? Ama yok işte. Elemanın bir gece klubü var para aklamak için kurduğu, ben bu işleri bırakacam Gece Klubü işletcem bundan sonra kafasında takılıyor dizi boyunca. Sonra bu evli ve 3 çocuğu var. Klasik Kezban karı dırdırı, ergen velet salaklıklarıyla dolu bölümler. Birde ilk bölümde tesadüf bu ya lise aşkı Angela gece klubüne geliyor, meraba meraba derken olaylar gelişiyor ve bunlar sevgili oluyorlar, Bir yandan evli ve uyuşturucu kaçakçısı bir zenci, bir yanda FBI'a çalışan avukat Angela, tam zıt kutuplar. İşle işle bitmeyecek ilişki ki dizide bunu yapıyor. 3 sezon boyunca işleye işleye bir hal oldular. Ben dizi,film izlerken öyle şu mantıksız bu mantıksız diye çokta takılmam ama bunda adamın gözüne gözüne sokuyorlar mantıksızlıkları. Hele 2. sezon sonunda 50 Cent Curtis abimizle kapışıyor James St Patrick (başroldeki zencinin adı). Sonunda onu cam parçasıyla yaralayıp üstüne benzin döküp yakıyor binayı. Aha adam başrolde ama öldü işte diyorsun, ama ölmüyor işte. Bölüm sonunda içeriden kitli kapıyı parçalayıp çıktığını gösteriyor ceset falan yok. E oha yani, süpermen olsa o vaziyetten zor kurtulurdu. İzleyenleri bu kadarda aptal yerine koyulmaz. Vakit kaybı yukarıda da dediğim gibi ben izledim 3 sezon pişmanım siz izlemeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kHanTW

:) Genelde beğeniyle dolu yorumlar görünce çok beklentiyle izledim ama fos çıktı benim için. İzle 3. sezon ilk iki sezonun çizgisinde kalite olarak. Uyuşturucu dağıtımı, mafya falan diyince insan biraz Braking Bad, bir Los Pellos Hermanos tavukçu zinciri tarzı birşey bekliyor. Ama onun yerine sevişen zenciler falan izliyoruz. Bu arada çok zenci dedim, ari beyaz ırk takıntım yok hatta çok sempatiyle bakarım farklı ırklara,insanlara. Forumu takip eden siyahi vatandaşlarımız alınmasınlar ama dizi böyle ben napiyim :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Power

Zencili, uyuşturuculu, FBI'lı falan pembe dizi. Yayınlanmış 3 sezonuda izledim bakalım nolacak gibi bir beklenti içinde, benim yaptığım hatayı yapmayın diye yazıyorum bunu, izlenecek çok daha iyi şeyler var piyasada, vaktinizi ziyan etmeyin sizde benim gibi. 4. sezon 17 Haziran'da yayınlanacakmış, izlemiycem, hatanın neresinden dönülürse kardır. :)  Ha dizinin yapımcılığını 50 Cent yapmış, kendiside oynuyor ayrıca dizide.

Ben de benzer düşünüyorum. ilk sezon idare ederdi ama dizi ilerledikçe kötüleşti bence.

3. sezonun yarsına kadar izledim kalan 3-4 bölümü izlemek bir türlü içimden gelmiyor. ilerde belki izleyecek hiç bir şey bulamazsam izlerim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de benzer düşünüyorum. ilk sezon idare ederdi ama dizi ilerledikçe kötüleşti bence.

3. sezonun yarsına kadar izledim kalan 3-4 bölümü izlemek bir türlü içimden gelmiyor. ilerde belki izleyecek hiç bir şey bulamazsam izlerim :)

Spoiler yazmıyorum bir hata yapıpta izlemek isteyen varsa sonrasını okumasın

İlk sezon güzel başladı, acaba kim adam tutmuşta bunların peşinde gibi bir merak uyandırdı, ama onu çok kötü bağladılar bence. Yani 50 Cent kardeşin oğlu mu sızdırıyormuş kuryelerin bilgilerini falan, ne alaka herif sıradan bir şöför. Bu tarz bir sürü mantıksızlık var.  Diziyi izlemeden önce biraz IMDB'deki yorumlara baktım,herkes bol keseden yıldız vermiş. Hayır bende mi hata var, aynı şeyi izlemiyor muyuz nedir yani. Biri Black Sopranos demiş falan. Şu yoruma bak mesela :

http://www.imdb.com/title/tt3281796/reviews?start=0

"Power" is a great show that seems to invite the viewer to watch more and more of it. I couldn't just stop at one episode, I had to watch them one after another. Some may have their doubts on this show, but I must say it is one of my favorites, due to the fact that it has a great story line and is balanced perfectly between scenes. I can't wait to see where the show goes and how the characters will change throughout the show. 50 Cent has done an excellent job in making this show not just good, but great.

I'm surprised this show doesn't have a higher rating because I believe it deserves it. A must watch for anyone who wants something different.

3 sezonu ha birşeyler olacak, açılacak dizi diye içim sıkıla sıkıla izledim. Ama fos işte :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fargo 3.sezon Nisanda başlıyormuş. Önceki sezonları izlemeyen varsa kaçırmasın, bence son yılların en iyi dizilerinden biri . Daha çok adı geçen dizilerin çoğundan iyi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok