Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.873 mesaj var

15 saat önce, stardust said:

mr. robot 3. sezondaki ağırlığını 5. bölüm ile üstünden attı. Bundan sonrası non-stop action olacak gibi.

2. sezonu beğenmemiştim ben, onun gibi mi yoksa ilk sezon gibi mi? Yarım bıraktığım ender dizilerden olacak kendisi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Forgotten said:

Punisher yayınlandı netflix'te... ilk 5 bölümü izledim, şahane olmuş!

Dün ben de başladım, 2 bölüm izledim gayet iyiydi, devem ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, ResetButton said:

Amazon'dan Philip Dick anthology serisi geliyor 12 ocak'ta. Çok iyi haber bu . Kitaplarını önden okuyup diziyle tadını kaçırmasak mı?

Amazon’s Philip K. Dick Anthology Series Will Go Live on January 12

https://www.hardocp.com/news/2017/11/20/amazonrsquos_philip_k_dick_anthology_series_will_go_live_on_january_12

Bunun ilk 6 bölümü yayınlandı. Keyifle izledim, tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güncel değil ama geçenlerde American Crime Story'yi izledim. O.J. Simpson davasını anlatan, yani üstü kapalı olarak ne oldu biliyoruz ama dönemi çok güzel yansıtmışlar, oyunculuk olsun, olayları anlatması olsun herşeyiyle kusursuz olmuş neredeyse. Eğer türe ilgi duyuyorsanız muhakkak izleyin derim kaçırılmayacak bir dizi olmuş. Tür derken mahkeme,hukuk dizisi falan diyecem ama sadece bunla sınırlamak haksızlık olur gibi geliyor bana.

http://www.imdb.com/title/tt2788432/?ref_=fn_al_tt_1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Punisher dehset olmus.. Jon Bernthal role cok iyi gitmis. Muzikler sesler falan hersey super.

Squall tarafından düzenlendi
Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Punisher'a başladım. Squall'ın önerisine katılıyorum ama öncesinde seyretmediyseniz bir başka muhteşem dizi olan Daredevil'in 2 sezonunu izlemenizi tavsiye ederim, hiç değilse 2. sezonu izleyin, Punisher ilk orada görünüyor çünkü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Narcissus said:

Bitirdim derken, 1 sezonluk mu bu dizi.. ?

Şuan 1 sezonu yayınlanmış evet. Gelecek dönem yeni sezon yayınlanır diye tahmin ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Punisher iyi başladı denebilir. Biraz low budget görüntüsü var ama sırıtmıyor şimdilik. 

Aliexpress ten Punisher tshirt ü almıştım, onunla daha bir havaya girdim. Yalnız dizideki tshirt çok daha güzel birşey, aynısını gören var mı?

Stephen King , Change 'ı tavsiye ediyor.

https://twitter.com/StephenKing/status/936057145514250240

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

siz bu kadar ovunce indirdim ama izlemedim daha

daredevili izlemeden baslanabilir mi

spinoff mu yoksa stant alone mu hikaye yani

hani buffy izleyip angele gecmek gibi mi

yoksa fullden marvel unvierse olsada alakasiz mi

ben normalde netflix dizilerine bulasmiyorum

sebebi daha zor bulunmalarindan ziyade cilkinin cikmis olmasi

oyle ki southpark bile kac haftadir dalgasini geciyo

ne gelirse onayliyorlar gibisinden

supernatural big bang grey anatomy arrow(flasta gecen sonu kacirdim once onu halletmem lazim)mom  orvile how the get away murder bi kac dizi daha izliyorum

change i dr gregory house manasina gecen sene 3-5 bolum izlemistim tamam kotu degildi

ama super sarmamisti ama yarim kaldi bi ara firsat bulunca yine denicem

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stephen King mümkünse dizi tavsiye etmesin. Kitaplarına devam etsin, biz de güzel güzel okuyalım.

Mr. Robot  3. sezonda sönük gidiyordu ama 5-6-7 ile çıtayı yine çok çok yükseğe çekti. 8. bölüm de biraz geçiş bölümü gibi oldu ama benim hoşuma gitti açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dark, tavsiye edebilirim. Çoğunlukla karanlık yağmurlu ortamlarda geçiyor. Durağan gibi geliyor fakat kesintisiz izleme isteği uyandırdı bende. Alman yapımı, ingilizce dublajı da olmasına rağmen orijinal dilde ve (almanca bilmediğim için) altyazılı izledim. Zevkliydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dark'ı izledim. Bayağı bir hype yaptı son zamanlarda ama öyle çok numarasını görmedim. Yani oyunculuk, çekimler, kurgu gerçekten iyi ama Bilim Kurgu dizisi olarak çıkan bir dizide bilim kısmını biraz es geçmişler, bu konuda daha fazla şey söylemiyorum spoiler olmasın diye. Ayrıca ilk sezon bitince çok fazla şey havada kalıyor, sabrederseniz bir 2. sezonun çıkmasını bekleyin derim izlemek için.

Peaky Blinders'ın 4. sezonunu izliyorum şu anda. Hiç bir sezonu boş değil, bu sezon Adrian Brody'de katılmış döktürüyor resmen, hayran kaldım adama. İzleyin, izlettirin. Çok iyi olmuş. Bence son zamanların en sağlam dizisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Punisher 'ı bitirdim 1 haftada mükemmel olmuş bence.  DareDevil 2. sezona da bakacağım ,  ama Netflix Punisher 2.sezonu onayladı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 28.12.2017 at 14:29, TatanQa said:

The Punisher 'ı bitirdim 1 haftada mükemmel olmuş bence.  DareDevil 2. sezona da bakacağım ,  ama Netflix Punisher 2.sezonu onayladı. 

Spoiler

Sonu neydi oyle ya serefsiz russonun yuzunu camla zimparaladi nasil bir sahneydi o bakamadim xD

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix te Toys made us isimli ilginç olabilicek bir dizi başladı. 

MrRobot'un 3.sezonunu sonunda izlemeye başladım. Bence bu sezon da gayet iyi.

Punisher güzel derken , Marvel dizilerinin standartlarında mı iyi yoksa gerçekten mi iyi? Çünkü son izlediğim marvel dizileri pek başarılı değildi. Çok beğenilen Jessica Jones mesela en fazla vasattır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok