Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.865 mesaj var

7 saat önce, Vieri said:

Şöyle bir hesap açtım. Bu konudakilerin ilgisi çeker diye düşündüm, reklam amaçlı algılanmasın:)

http://instagram.com/sineseyir

Last jedi b aldiysa mother in +++A almasi lazimdi bence.. 

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30.12.2017 at 15:12, Squall said:

Hide contents

Sonu neydi oyle ya serefsiz russonun yuzunu camla zimparaladi nasil bir sahneydi o bakamadim xD

Haketti satıcı seref yoksunu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, Squall said:

Last jedi b aldiysa mother in +++A almasi lazimdi bence.. 

Sonuçta SW filmi çok eleştirdim ama iyi olduğu birçok nokta da var. Mother'ı beğenen ilk sen olabilirsin herkes bayağı gömdü o filmi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Vieri said:

Sonuçta SW filmi çok eleştirdim ama iyi olduğu birçok nokta da var. Mother'ı beğenen ilk sen olabilirsin herkes bayağı gömdü o filmi :)

Last Jedi i begenenlerin mother! i begenmemesi filmin ne kadar iyi oldugunun bir baska kaniti zaten. :D 

Zaten ikiside film ama aslinda cok farkli seyler. Birinde hayalgucu, zeka, oyunculuk ve bakis acisi var, karanlik ve tehlikeli bir dusunce var(gercek korku filmi). Bu derece bir korku filmini en son Antichrist (http://www.imdb.com/title/tt0870984/) da gormustum. Onunda notu dusuktur.

Digeri ise marka isminden para sagmak icin yapilmis ruhsuz bir ticari gosteri.

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Mother'ı çok kötü bulmadım zaten ama mesela oyunculuk kesinlikle yok (Jennifer Lawrence rezalet ötesi). Bakış açısı varsa bile anlatma kısmında büyük problemler var filmde. İki filmi karşılaştırmak manasız zaten bambaşka janrlar bambaşka tarzlar. Neticede SW'yi her türlü izliyoruz, ikinci kere de izleyeceğiz. Bu yüzden de beklentimizin altında kalsa da çok kötü bir film demek doğru olmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yemisim Jennifer i (keske.. :zuh:) O arada cicik gostersin yeter. Iyi bir oyuncuda degil zaten bence.

Javier var filmde rol yapmasina bile gerek yok onun.. Michelle var Ed Harris var daha ne olsun.

Anlatma kismina gelirsek konu oyle 2-3 saatte film ile anlatilacak basit bir konu degil. Filmdeki sembolleri ve ipuclarini gorup uzerinde dusunup anlamak lazim yoksa mumkun degil. Guzelligide burda zaten. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, ResetButton said:

Philip K. Dick's Electric Dreams , 12 Ocak'ta yayınlanacak gibi görünüyor ama daha önce yayınlandı yazan yerler var. Nedir olay? Takip edelim mi?

https://www.rottentomatoes.com/tv/philip_k_dick_s_electric_dreams/s01/

Valla ben ilk 6 bölümünü izledim, hala da duruyor diskte :) Bu 6 bölüm (imdb'de de bilgileri var) kaçak mı yayınlandı, yoksa sezon arası gibi bir şey mi yaptılar, tam anlamadım ben de.

Bence çok başarılı, güzel prodüksiyonlu bir dizi olmuş. Her bölümde ayrı hikaye olması da hoş. Sci-Fi sevenler kaçırmasın derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/11/2018 at 0:26 AM, ResetButton said:

Philip K. Dick's Electric Dreams , 12 Ocak'ta yayınlanacak gibi görünüyor ama daha önce yayınlandı yazan yerler var. Nedir olay? Takip edelim mi?

https://www.rottentomatoes.com/tv/philip_k_dick_s_electric_dreams/s01/

PKD sevenlerin beğeneceği bir mini seri olmuş. Birkaç bölümü bazı izleyicilere yetersiz gelebilir sci-fi olarak ama geneli izlemeye değer. Özellikle 1. ve 5. bölümler başarılı. Tek başlarına film konusu olur.

MV5BMjExMjcxMjM3OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTUw

The Sinner'ı izledim geçenlerde. Jessica Biel hem yapımcı, hem oyuncu dizide. Fena da olmamış. Özellikle konuyu başlatan o ilk sürpriz sahne gerçekten sürpriz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, RFID said:

Black Mirror'ın 4. sezonu izlemeye değermi? varmı izleyen aranızda?

10 numara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, RFID said:

Black Mirror'ın 4. sezonu izlemeye değermi? varmı izleyen aranızda?

Önceki sezonlara göre sönük. Ama yine de izletiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, stardust said:

Altered Carbon'un ilk bölümünü izledim, beğenmedim. 2. bölüme de son bir şans vereceğim ama devam edeceğimi sanmıyorum. Tırt biraz.

20-25 bolumluk icerigi 10 bolume tikistirmaya calismislar olmamis pek ama kotu degil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 08.02.2018 at 4:35 PM, Squall said:

20-25 bolumluk icerigi 10 bolume tikistirmaya calismislar olmamis pek ama kotu degil.

Ben de beğendim aslında. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kotu degil ama hadi acayim izleyeyimde demiyorum iste.. 5 bolum izledim sonra survivorin 35. sezonuna baslayinca unuttum kac gundur izlemiyorum bile..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok