Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.872 mesaj var

13 hours ago, Atrin said:

Star Trek Discovery'yi izledim dün gece. Güzel olmuş bence. Efsane değil ama çıtır çerez izletiyor kendisini. 

4 bölüm izleyebildim şimdiye kadar (sonra ara vermişti, o aradan sonra ben de ara verdim :) ) ama inatla izleyiciyi içine çekmemeye çalışıyor gibi bir havası var dizinin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, Atrin said:

@Squall @Lightning McQueen valla dün gece 2 bölüm daha izliyim dedim fakat aşırı sıkıldım ya. Telefondan oyun bile oynadım izlerken. Oyunculuklar çok gözüme batmaya başladı. Bir yavanlık var dizide. 

Hakkında konuşmaya gerek yok bildiğin leş gibi dizi Star Trek adına hakaret.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Walking Dead de iyice türk dizisine bağladı. 1,5 bölüm boyunca; ara öncesi son bölümde yaşananların yasını tutmayla geçti. Biribirlerine bakmalar, dönüp dönüp aynı şeyler... 2 Bölüm boyunca neredeyse hiçbirşey olmadı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, ZvAnA said:

The Walking Dead de iyice türk dizisine bağladı. 1,5 bölüm boyunca; ara öncesi son bölümde yaşananların yasını tutmayla geçti. Biribirlerine bakmalar, dönüp dönüp aynı şeyler... 2 Bölüm boyunca neredeyse hiçbirşey olmadı. 

izlerken sıkıldım , başka şeylerle ilgilienirken izledim devamını. Zaten aslında 3 . sezondan sonra çok fazla tekrar etmeye başlamıştı. Para getirdiğinden devam ediyorlar ama bir yere de bağlayamıyorlar. 

Aslında  yeni tavsiye edilen dizilerin olduğu bir başlık lazım. Arada bir sürü yeni dizi tavsiye edildi , hep arka sayfalarda kayboldu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sense8 soundtrack harika...

Favori karakterim Lito... cok seker özellikle bunalima girince

aslinda su hayatta herkesin ugrasacak bir sorunu oldugunu göstermesi anlaminda cok sahane bir dizi... 

sosyal konularda verdigi mesajlar cok güclü.. 

diziyi yarim biraktiklari icin Netflix'e teessüflerimi bildirmemin bir faydasi var mi bilmiyorum ama bence yaptiklari biraz "saygisizlik". Konuyu ole ortada biraktilar. cok ayip bence..

Diziyi izlemeyin bence ama soundtrack'ini dinleyin 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, ormancini said:

Sense8 soundtrack harika...

Favori karakterim Lito... cok seker özellikle bunalima girince

aslinda su hayatta herkesin ugrasacak bir sorunu oldugunu göstermesi anlaminda cok sahane bir dizi... 

sosyal konularda verdigi mesajlar cok güclü.. 

diziyi yarim biraktiklari icin Netflix'e teessüflerimi bildirmemin bir faydasi var mi bilmiyorum ama bence yaptiklari biraz "saygisizlik". Konuyu ole ortada biraktilar. cok ayip bence..

Diziyi izlemeyin bence ama soundtrack'ini dinleyin 

Dizinin ilk sezonunu izledim ancak ikincisi midem kaldırmaz diye hiç başlamamıştım. İyi de olmuş.

OST'ine bir bakayım, teşekkürler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla cok heyecanli hem de gercek kurmaca da degil... Baska bir Netflix belgeseli, ancak bu sefer citayi cok yukari cekmis Netflix

MV5BMzczOTU4NzkxMl5BMl5BanBnXkFtZTgwNTAx

ormancini tarafından düzenlendi
goccukgurbaa and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, Squall said:

The Terror deyip the Rainin videosunu koymussun iyi olmus ikiside guzel dizilere benziyorlar. 

yanlışlıkla koymadım. Sonradan edit ile ikinci diziyi haber verdim. 

NEtflix dizilerinin çoğu bir şişirmeyle başlıyor, sonra boş çıkıyor. Birkaç bölüm geçsin bakarım belki.

Walking dead toparladı mı durumu? ilk bölümden sonrasını izlemedim bu sezon.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Squall güzel dizidir ilk sayfalarda paylaşmıştım, tabi dikkatten kaçmış sanırım. Yeni sezonuna daha başlamadım bir efsane dans sahnesinden bahsediliyor, bakalım izleyeceğim. Şuan X-Files hızlıca tüketiyorum, yeni sezona geçmeden şu eskileri bir gözden geçiriyorum özlemişim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, stardust said:

"the night of" iyiymiş. çoluk çocuk dizileriyle mutlu olamıyorsanız tavsiyemdir.

MV5BMjQyOTgxMDI0Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwOTE4

"The night of " geçen sene izlediğim en iyi diziydi. Adı çok geçen dizilerinden hepsinden iyi. Senaryo sağlam,oyunculuk filmler için bile A+ .  Arada kaynadı . 

Walking Dead 'i izleyen var mı? En son duygusala bağlanyınca bırakmıştım. Biraz toparladılarsa izleyeyim bu sezonu da. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 16.04.2018 at 22:48, ResetButton said:

Walking Dead 'i izleyen var mı? En son duygusala bağlanyınca bırakmıştım. Biraz toparladılarsa izleyeyim bu sezonu da. 

Walking Dead' i izlemeye 4. sezon oynarken başlamıştım. Genelde böyle bir huyum vardır, 1 2 sezonluk dizilere direk atlamıyorum hem ilerleyen zamanda çok bekleyip konuyu bağlantıları unutma riski oluşur diyerekten. WD konusunda da artık biraz fazla uzadı gibi geliyor dizi. En son nerde kaldı bilmiyorum ama benim şu an sezon 8 2 bölüm kaldı geriye. Sezon başlangıcı ilk bölümden sonra bi bayıntı getirdi, genelde bazı bölümleri nerdeyse uyuklayarak izledim; ilk yarısında biraz bi atraksiyonla toparladılar. Sonra yine biraz mırın kırınla geçti derken sanırım finale doğru biraz daha bi sonra ki bölümü merak edilebilirliği artan şekilde gidiyor şu an.

Gerçi biraz fazla uzadı ve saçmalaştı gibi geliyor bu dizi. 8 sezon geçti, hala bir yere varılamadı adam gibi. Birde bu sezon olan bi kaç unsurla yeni kapılar açıldı algısı var, izlenmeden değinmek istemem. Dizi yavaş yavaş artık konseptinden çıktı gibi, hani başlarda bir yeni arayış muhabbeti vardı doğal olarak ne biliyim enfeksiyonun çaresi var mı olacak mı gibi konuları işleyen durumlar vardı. Olay evrildi tamamen survivala endeksli konuma düştü; son gelinen pozisyonlarda artık o korku panik teması gitmiş durumda sanki doğduklarından beri yaşantılarında hep varlarmış modundalar zombilerle falan. Sezon 8' i izlerken zaten sonlanmayacağını açık açık sezdiriyor tabi ama olayı daha nereye kadar nasıl taşıtacaklarıda bir sıkkınlık havası katıyor, biraz benzer durumlar oluşmaya başladı muhabbeti kasıyor gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok