Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.829 mesaj var

4 hours ago, mamad said:

La casa de papel 3. sezon fazla mı zorlama olmuş ne? :baba:

Dark'a bakayım bir, merak ettim.

Ben de aynı fikirdeyim, ilk iki sezona veya daha doğrusu ilk maceraya göre daha saçma ilerliyor. akıcı değil ve mantık hataları çok daha fazla. lazy writing olmuş bence biraz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2. sezonda olduğu için muhtemelen önceden yazılmıştır ama Cobra Kai (Karate Kid'in dizisi) baya iyi sarıyor. Oyunculuğu falan da beğendim gayet iyi olmuş. ??

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sezon iki cikali asir olmustu da youtube red oldugu icin kisa 10 bolum bi kereden bi kac saate izliyorsun sonra 1 sene bekle feci guttan beter ediyo o bakimdan

pek spoiler icermeyecek sekilde dizinin en super yani sahane flashback ve gondermeleri

zayif yani cocuklari ordan oaya savurmalari frp 90larin oyununda editorle oynayip bakma hissi veriyo

cok oldu izleyeli spoiler saymak lazimmi bilemem ama gondermesi oldugu icin dedidkosu da onceden dondugu ici 3. sezon ali geri donucek deniyordu oyle veya boyle gorunecek belli ki.

isallah dolu dolu olur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dark 2. bölümdeyim. Henüz bir bok anlaşılmıyor. Safi gizem. Hep böyle gidecekse bilemedim.:1pof:

Edit: Biraz bok attık ama 4. Bölümden sonra ufak ufak açılmaya başlıyor. Ama yine de yavaş.

mamad tarafından düzenlendi
infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

neden kimse Carnival Row önermedi?

ben başladım ilk sezona. şuan 1. sezon da. 

başından kalkamıyorum cidden çok başarılı.

özellikle kostüm konusunda, mekanlar konusunda inanılmaz. zaten Guillermo del Toro da bünyesinde bulunuyor. izlerini her şekilde yaşıyorsunuz.

https://www.imdb.com/title/tt0489974/

jackjoker tarafından düzenlendi
Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha öncesinde çok severek izlediğim gene amazon prime yapımı olan The Boys'dan dolayı bayağı hype'landığım Carnival Row'u izledim, genelde izlenimler olumlu ama benim için hayal kırıklığı oldu. Bunun en büyük sebebi de, herhalde bütçe takıntılarından dolayı olsa gerek böyle fantastik bir dizinin kapalı mekan çekimleriyle dolu olması, içinde geçtiği steampunk dünyasına dair çok az şey yansıtması gibi sebepler sayabilirim. Lezbiyen periler, zenci koç kafa abiler gibi SJW unsurları da bayağı gözüme battı. İlla sıkıştıracaklar bunları bir yere, yapmasalar olmaz.

Ama gene de fantastik güncel bir dizi arıyorsanız tavsiye ederim, sonuna kadar izledim bir şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, SEP said:

Undone

https://www.imdb.com/title/tt8101850/

İlginç bir dizi. Yapılış yöntemi (rotoscoping) yüzünden herkese hitap etmeyebilir belki ama A Scanner Darkly'i sevenler bunu da sevecektir.

Bu tarzdan (rotoscoping) hoşlananlar için ben de film tavsiye edeyim lafı geçmişken. Waking Life, içerik olarak da A Scanner Darkly'yi sevenlerin daha çok sevebileceği bir film. Yönetmenleri de aynı zaten, Richard Linklater. 

Undone tavsiyesi için de teşekkürler :thumbs:

MilesTeg tarafından düzenlendi
SEP and Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, Executioner said:

A Scanner Darkly'yi izledim güzel ama kitabı çok güzeldi. Filmi sevdiyseniz asıl kitabını okurum derim : )

PKD :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum daha önce önerildi mi ama Mindhunter şahane diziymiş gerçekten. İzleyecek birşeyler arıyorsanız tavsiye ederim:

https://www.imdb.com/title/tt5290382/?ref_=fn_al_tt_1

https://www.netflix.com/tr/title/80114855

Üstüne Ted Bundy belgeseliyle beraber combo yapılabilir, ben henüz izlemedim ama ilgimi çekti.

https://www.netflix.com/tr/title/80226612

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

servant isimde yeni bir dizi başladı. 3. bölüm bitti. bu perşembe 4. bölüm var.

korku ve gerilim türünden hoşlananlar kesinlikle izlemeli ben çok beğendim.

uzun yıllardır bu tarz korku türünde bir dizi arıyordum ve buldum sonunda.

dizi apple tarafından finansa ediliyor. 

kısaca konuya gelirsek,

evli bir çift yeni doğan bebeklerinin ölümü sonrası sarsılır ve ölen bebeklerinin bire bir aynısı olan oyuncak bebek alırlar. ancak anne bebeklerinin öldüğünü kabul edemez durumdadır ve oyuncak bebeği kendi bebeği sanıp ona canlı bir bebek muamelesi yapmaya devam eder. hatta evlerine gizemli bir kız bakıcı tutarlar. hikaye de burada başlıyor zaten. 

hem ilginç bir konusu var hemde bir sonra ki bölümde ne olacak diye acayip merak ettirici bir havası var.

tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Link koyduğum post dan ( eski post ) yeni mesaj gönder diyince eskisi gitmemiştir diye yolladım. Eskisi de gitmiş aslında. İki mesaj atmışım :) kusura bakmayın. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Boys baya iyiydi onu begendim.

Carnival Row hic sarmadi beni

Ama son 2-3 ayin en iyi dizisi Watchmen oldu bence. 1. sezon daha yeni bitti 8-9 bolum falan. HBO bu isi iyi yapiyor.

ilk 2-3 bolumu takip etmek biraz zor eger hikayeyi hic bilmiyorsaniz, ne olup bittigini anlamak zor ama sonra taslar yerine cok guzel oturuyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Watchmen'i ben de bugün bitirdim. Gerçekten başarılı, özellikle de filmini izlediyseniz çok keyif alıyorsunuz. 

Ozark'ı bitirdik ondan önce de. Dizi daha önce izlediklerimden oldukça farklı bir konuda. Çocuklar da dahil bir tane doğru düzgün adam yok dizide. Senaryo gereği tabii. İzlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız:zuh: Oyunculuklar falan gayet yeterli. Baş roller zaten harika. Hayatta kalabilmek ve ailesini koruyabilmek için en pis kartellerin ortasına düşen bir adamı ve ailesini anlatıyor. İnsan denen mahlukatın ne kadar aşağılık ve karanlık olabileceğine dair güzel örneklerle dolu. Adamın sabrına ve göreve odaklanabilme becerisine hayran kalmamak elde değil. Bu tür konuları beğenenlere tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 13/09/2019 at 7:44 PM, Peregrine said:

2. sezonda olduğu için muhtemelen önceden yazılmıştır ama Cobra Kai (Karate Kid'in dizisi) baya iyi sarıyor. Oyunculuğu falan da beğendim gayet iyi olmuş. ??

on numara dizi olmus valla cobra kai. gerci burada da daha once bahsedilmisti

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok