Dizi Tavsiyesi
5 5

1,238 posts in this topic

35 minutes ago, Peregrine said:

Cobra Kai yeni sezon çıktı, yumulun! :lol:

Güzel haber, ben de tam bugün eşime netflix dizilerini bitirdik artık 1-2 ay kapatalım biriksin biraz açarız diyordum :lol:

Merhabalar, maskelerin arkasindan firsat bulup gelebildim. Malum, bu gunlerde evin camindan basimizi cikarmaya korkuyoruz, :zuh: evde kapali kalinca youtube dadandik, Turk dizilerini seyretmeye basladik. Soyle guzel seyredilebilecek bir tavsiyeniz varmi?

Türk dizisi bilmem de The Rookie 3. sezon başladı. İlk bölümü izledim ve gerçekten iyi bölümdü. Güzel ve akıcı bir dizidir, tavsiye ederim. Firefly 'dan Nathan Fillion başrolde.

19 hours ago, MilesTeg said:

İzlemediyseniz Queen's Gambit'i tavsiye ederim. Yedi bölümlük bir mini dizi. Satranç meraklısıysanız zaten hiç kaçırmayın. Yok satrançla ilgili hiç bir alakam yok diyorsanız yine mutlaka seyredin.

https://www.imdb.com/title/tt10048342/

2 bölüm izledim, şimdilik gayet güzel dizi. :thumbs:

MilesTeg likes this

Outlander (IMDB 8.4/10)

Netflix'te görüp başladık. İlk sezonu çok iyi akıp gitti, ikinci sezon biraz daha saray entrikaları havasına girdi ama yine de izleniyor. Yetişkinlere göre içerikler artıyor ilk sezonun ortasından itibaren, çoluk çocuk ..vb izlemeye uygun değil.

Amazon Prime’da the Boys ve Upload son dönemde izlediğim favori dizilerim oldular.

Netflix’de bugün Snowpiercer 2. sezon geldi galiba, onu da bekliyordum, tavsiye ederim, sınıfsal ayrımları lineer eksende güzel irdelemişler. 

Edited by Coppermine