Game Of Thrones - Spoiler Alert!
5 5

Bu konuda 767 mesaj var

Cersei'ye ne olacak diye tahminimi içeriyor, isterseniz okumayın:

.
.
Bu karı bence itiraf etmez,zaten mahkeme adil olmayacak, o yüzden mother's mercy falan olmaz. Bence trial by combat'ı seçer ve bloody maester'ın frankenmountain'ı da kendi dövüşçüsü olarak seçer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aşağıdan cevap yazmaya geldiğinizde, sol üstteki 3. tuş (Special BBCode) (Kalın İtalik, Üstü çizili olan tuşların üstü). Ona tıklayıp BBCode' dan spoiler' a tıklıyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5. sezonun 8. bölümünde işler biraz renklendi. Ben götten bacakla taş hatunun ittifakından çok umutluyum. Ama asıl merak ettiğim çok yüzlü tanrıya hizmet eden Arya'nın kariyeri.

Teşekkürler Onur :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jon Snow'a ne olabilceğiyle ilgili tahmin içerir, isterseniz okumayın.

Bu Olly denen velet Sam'i ters anladı. Halflinglerin girmesi yanlış, bu yanlışı yapan Jon. Şimdi ben bu Jon'u öldürürsem herkes bunun yanlış olduğunu düşünse bile aslında uzun vadede doğrusu bu deyip Jon'u öldürebilir veya yaralayabilir vs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

QsUOeBo.png

Bence Snow a birşey olmaycak. Kuzeyin gücü olarak yükselecek gibi geliyor .

Lakin , Jon Snow , "honor " işine fazla takılıyor. Babası da böyleydi bunun. Ondan öldü. Yazar da sevmiyor bu tip karakterleri, ölürse de şaşırmam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son bölüm dediğiniz 9.bölüm mü çıktı? En az 2 bölüm arka arkaya izlediğim için çıkar çıkmaz izlemiyorum gerçi. En son 8.bölümü izledim, 10.bölüm yayınlanınca 9 ve 10'u izleyeceğim. Zaten herhalde sezon da bitmiş olacak böylecek pek önemli sayılacak bir ilerleme olmadan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

S05E09

Off abi off ki ne off! Hasasıyım bu dizinin! O nasıl bir son sahne, o nasıl bir geliştir Drogon. Önceki bölüm White Walker Dayı, şimdi Drogon Reis, off offf :D .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çok tad alamadım bu bölümden yeaa :D

ahahah Korhan abi gelsene sen bi şu köşeye diyeceklerim var. :lol: :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ulen Stannis ciğerimizi yaktın :(.

Ejderha Hava Yolları iç hatlar seferleri başlamış ehehe :D

10. bölümde yayınlansın kurtulalım gari. Kitaba devam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle Stanis 'e bir saydırayım.
Daha erzakı, mühimmatı 20 kişiden koruyamayan adamdan komutan olmaz.

Sonda hava kuvvetlerinin gelmesi mükemmeldi. Dizi iyi tempo yakaladı. Gelecek hafta bitiyor ama. 10 bölüm yetmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ResetButton

Diziler zaten kitabın tadını tam veremiyor. Bir de kitaptan komple kopmalar, ağır tempo üstüne dizide biraz kalite düşünce bence 20 bölüm çekilseydi bu sezon imanımız gevrerdi. Bu tip ağır giden bölümleri kitapta okurken sıkılmıyorsunuz, kendi hayal dünyanıza daldığınız için ama dizide dayatılan görseller olunca bayıyor bir noktadan sonra.

Bu arada Maisie Williams bence iki bölümdür fena çuvallıyor. Genel olarak oyunculuk kalitesi dibe vurdu diye düşünüyorum. Yönetmenler tırt bence bu sezon ama bunda sanırım yapımcıların büyük parmağı var. İki bölümdür gaza geliyoruz fakat bu sezonun başarısız geçtiğini düşünüyorum. Başarısız demiyelim bari, tad vermedi diyelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler'i düzelttim. Nerden yapıldığını yeni öğrendik kızmayın. :))

Daenerys'den uzunca bir süre kurtulduk.

Dizi artık son bölümde Cersei'nin cezasına yoğunlaşacak sanırım. Stannis'in Winterfell'i fethine girerler mi bilmem.

Ayrıca Stannis'e ne kızıyorsunuz ki kaç bölümdür yolunu yapıyorlardı zaten. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onur işinde Jon Snow ile Ned Stark'ı bir tutmak doğru olmaz. Ned Stark koşulları değerlendirmeyi pek bilmeyen bir yapıya sahipti. Jon Snow çok daha iyi bir gözlemci ve atacağı adımların sonuçlarının ne olacağını düşünüp tartıyor. Örneğin Ned Stark Cersei'ye çocuklarının Robert'tan olmadığını söylediğinde kadının kaçacağını düşünecek kadar saftı ve Cersei kaçmayınca şaşırmıştı. Jon ise Cersei'nin karakterini çok daha önceden çözebileceği için o durumda Ned ile aynı tepkiyi vermezdi. 

Ned Stark karga olarak Jon Snow kadar yaşayamazdı.

Adam gözlemciliği ve farklı yerlerin farklı kuralları olduğunu farketmesi, daha da önemlisi bu kuralları anlayıp onlara göre hareket etmesi sayesinde Castle Black ile Wildling'ler arasında bin yıllardır süren problemin çözümünde önemli rol aldı.

Yazı yazarken spoiler ibaresini nereden koyuyoruz bulamadım yahu!! Bundan aşağısı spoilerdir ona göre...

s05e09

Stannis kitapta kızını falan öldürmüyor dizi sıçtı sıvadı. 2-3 bölüm önce iki karakter arası geliştirdiği dinamikleri de çöpe attı. Kitapta da büyük ihtimalle Selysse yakılacak fakat Stannis tarafından veya Stannis emriyle olmayacak bu. Stannis karakterini dizide çok rezil bir şekilde yansıtıyorlar. Adam hem yobaz hem çocuk katili oldu. Kitapta herif tanrılara falan inanmıyor. 

teşekkürler Definitive :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aşağıdan cevap yazmaya geldiğinizde, sol üstteki 3. tuş (Special BBCode) (Kalın İtalik, Üstü çizili olan tuşların üstü). Ona tıklayıp BBCode' dan spoiler' a tıklıyorsunuz.

Spoiler nasıl koyulur sorusuna cevap.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Erwin hocam, spoiler koymuşsunuz ama diziden değil , kitaptan spoiler var hafif. Onu ayrıca belirtmek lazım. 

Spoiler 'ı ,menuden uğraşmadan  şöyle de koyabilrsiniz . "x" 'i silin tabii.

[xspoiler] [/xspoiler]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezondan sonra zannetmiyorum izleyeceğimi Game of Thrones'u. Bir seri bir kitaptan bu kadar mı ayrılır. Stannis gibi birini itin götüne soktular arkadaş. Saçmalamanın da bir sınırı olur be.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok