Game Of Thrones - Spoiler Alert!
5 5

Bu konuda 767 mesaj var

Aynen bi kaç kahraman baştan yaratıldı, hadi bi kaç tanesini kaybettik derken geleceği olacak diye ümit ettiğin adamlarda yok olunca tadı kaçıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

half_man ve daenerys 'i hesaba katmamışsınız. Half_man de bir de boy pos olsa, zaten dağıtacaktı westeros 'u. Daenerys yönetim işini çözmeye başladı. Hata yapsada öğreniyor.Lord Varys 'in desteği de var ki, en önemli gücün istibarahat olduğu görüldü. 

Lannister tarafında Cersai iyice hırs yapmıştır. Yönetim yeteneği tutarsız. . O tommen den iş çıkmaz , onu geçelim. Onun amcası gelebilir yönetime . Jamie den de iş çıkmaz zaten. O taraf biraz zayıf.  O aileden kafası çalışan half_man vardı. 

Bolton lar kimle ittifak yapmıştı? En son kalabalık bir ordu çıktı. 

Stannis aslında epey delikanlı adamdı. Arkadaşları kötü.  O kızı yaktığı olay olmasa , fena değildi yönetimde . Ancak boltonlar hakkında  istibarahat yapmamış olması garip. 

Little finger birşeyler planlıyor. Sadece kendine ufak bir yer istemiyor, daha büyük planlar içinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

haa aegon, kitapta aegon'un gerçek olup olmadığı tartışmalı. kuzeyde adam kalmadı olayına gelirsek, kısaca şöyle...

tywin lannsiter, hanesini güçlendirmek için güç ve korku kullanıyordu, çocuklar (cersei, jaime, tyrion) bile sadece bir oyuncuydu, hanenin iyiliği için hareket etmeliydiler görevlerini yapmalıydılar, lannisterların bekası için adam önemli yasaları bile çinedi (ekmek ve tuz verilen yerde katliam yaptırdı)... dolayısıyla böyle bir temel üzerinden hareket edildiği için tywin hem kendi sonunu getirdi, hem de kendisi ölünce ortalıkta lannister ağırlığı kalmadı. ağır aksak gidiyor lannisterlar.

stark'lar ise onura ve antlaşmalara çok önem veriyorlar. insanlara güven veriyorlar. o nedenle, stark'lar şu an westeros'ta birey olarak var olmasalar bile kuzey haneleri starkların mirasını sahiplenmiş durumda. özellikle son kitapta bu çok açık mesela, dizide ise gelecek sezon belli olmaya başlayacak muhtemelen. bütün kuzey boltonlardan nefret ediyor, güneylileri sevmiyor. fakat savaşlar esir düşen kişiler yüzünden kuzeyliler tepki göstermeyip beklemekteler. o nedenle the north remembers... boş bir söz değil bu.

tommen'den iş çıkmasını bırakın, bu sezonun başında cersei'nin genç halini gösterdiler. bir kahine danışmıştı. cersei'nin bütün çocukları da ölecek, kahin'in dediğine göre. kitapta başka şeyler de söyledi kahin ama onlar spoiler olur şimdi. dizide niye yarım yamalak yaptılar kahinin söylediklerini onu da anlamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ntvmsnbc.com birçok game of thrones spoilerları içeriyor. fotoğraflar alternatif senaryolar vs. belli ki birileri fena kafa yormuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

Ben daha indirmedim bile.. Bakayım eve gidince, hatırlatma için teşekkürler.

Geçen sezonun tamamı bir anda düşmüştü, tek sorun bekleme süresi çok uzadı ama hepsini bir seferde aradan çıkardık hafta boyu beklemeden. :) Bu sefer öyle bir sızıntı yok galiba dimi. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gecen sene sizanlar basina gonderilen yarim sezonluk kopyalardi gecen sene yasanalardan sonra bu sene basina tanitim dagitim yapilmadi.o yuzden de sizma olmadi

eskiden oscar filmlerinin gonderilen uyelerden sizmasi gibi.

ben bekledim beklerken hata unutum 3 saat sonrasinda sabah erken izledim

ancak ben cok agir cok yavas cok tintin buluyorum

savas mavastan bahsetmiyorum.bu kadar kontrete antlatmaya geregligi de anlamiyorum cok ciddi sorun vs cikartmadan

enazindan sezon acilis bolumunu 1 saat yada 1.5 saat yapabilirlerdi.

10 bolum cok az ustelikte bence cok duzgunce anlatimiyo fazla masraf cekim vs ugrasmacanda 12 bolum yapiabilir.zati bi suru meterial cekiyorlar kullanmiyorlar bunlari

hani bazi filmlerin 3 saat civaricekilip sonra montaj ile 115 dk dusurulmesi gibi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hemen bitti gerçekten. Hikaye yavaş gidiyor ,sanki bir dağınıklık , bir amaçsızlık var senaryoda. 

Sansa'yı yakaladıklarında bir hayal kırıklığı oldu. Bir ağız tadıyla izletmediler dedim ama neyse son anda Brien yetişti. Unutmuştum onu. 

Twitter 'da ne var ne yok bakarken spoiler 'ı yedim Jon Snow konusunda. 

Margaery niye haspe düşmüştü ? Onu unutmuşum. 

Bir kral vardı, o nerde? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tanıtımda,

Cersei'nin yanında Mountain görünüyor. Ne yani bu herif zombi mi oldu şimdi?

Bölümde de bayağı bir saçmalık vardı ama en iyisi uçsuz bucaksız alanda Khaleeeeeesi'nin attığı yüzüğü şak diye bulması beni benden aldı.

Kitaptan ayrı gideceğiz demelerinden anlamak lazımdı b.kunu çıkartacaklarını.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet çabuk bitti katılıyorum :)

Bawww, Sansa' nın kaçışıyla feci gaza geldim. Sir Davos' un geyikleriyle biraz sakinleştim. Derken bitti :2no: Çok kopuk gidiyor, Naz' ın belirttiği gibi 10 bölüm az, 50dk. yetersiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok