Trifecta Restoration
3 3

Bu konuda 91 mesaj var

11 saat önce, TiesTorN said:

videoya tek kişiyi çıkarmak istediler biz de onu seçtik. neden tek kişi diye soracak olursanız o kısımlar derin mevzular

Şimdi akıllardaki asıl soru, "neden tek kişi" değil de, "neden onu seçtiniz?"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

instagramda çok aktif değiliz ama evet koyuyoruz bu tip şeyleri :)

seçilen arkadaş daha iyi anlattığı/konuştuğu için seçildi, altında bir şey aramaya gerek yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 15.08.2023 at 20:17, stardust said:

bizim adam "presentable" değil

Ekrana çıkardıkları "presentable" arkadaşa, Trifecta'nın trayfekta olarak değil, trifekta olarak telaffuz edildiğini biri söyleyiversin o zaman :)

Trinity, trilogy nasıl okunuyorsa, bunu da öyle telaffuz etmek lazım.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Najaz said:

Ekrana çıkardıkları "presentable" arkadaşa, Trifecta'nın trayfekta olarak değil, trifekta olarak telaffuz edildiğini biri söyleyiversin o zaman :)

hqdefault.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=N4vf8N6GpdM

Bonus video:
https://www.youtube.com/watch?v=yA-Qv1C50-U

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, Najaz said:

degil

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

gizli alman olduğunu biliyorduk zaten. bu basit detayla ele verdin kendini. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

İtalyan o, o yüzdem trifekta diye okuyor. :baba:

kuru esprilerinden alman olduğunu anlamadıysan yapacak bişi yok. 

adamda en ufak duygu belirtisi yok bir kere, italyan olsa 10 kere banlanmıştı. 

Eski püskü makina koleksiyonu da diğer bir ipucu. İtalyan koleksiyon yapacaksa sanat falan olur. Dandik walkmen toplamak ancak Alplerin kuzeyinde düşünülebilecek bir iş. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu macera da buraya kadarmış... işi bıraktım.

ortaklarımla çok iyi arkadaşız ama maalesef iş konusunda anlaşamıyoruz. "iş başka arkadaşlık başka" lafı boşuna söylenmiş bir söz değilmiş belli ki.

açtığımız günden beri ara sıra tartışmasını yaptığımız mevzular büyüdü ve işin içinden çıkılmaz hale geldiği için ben hisse değerimi devretmek için gereken ücret neyse alıp kendileriyle yolumu ayırmaya karar verdim. bu mevzu ekimin başında oldu, yeni yeni ortalık duruldu, anlaşmalar sağlandı.

özet olarak temel sorun çalışma saatlerinde anlaşamamamız. çok fazla, anlamsız derecede çalışıyorlar. bunun farklı sebepleri var biliyorum ama o konulara girmeyeceğim. sürekli günde 13-15 saat çalışıyorlar ve benden de aynı şeyi bekliyorlar. ben evli barklı bir adamım, onu da geçtim insanın kendine ayırması gereken zamana ihtiyacı var. son zamanlarda eve uğrayamaz oldum. saçmalık boyutuna ulaştı, eşim yüzünü göremiyorum diye sürekli darlamaya başladı vs. 

sonrasında 9 veya duruma göre 10 saatten fazla çalışmayacağımı söyleyip mesaim bittiğinde dükkandan ayrılmaya başladım, gerginlik ve tatsızlıklar başladı tabi. en sonunda yaşadığımız tartışmada bu şekilde bir çalışma hayatı olamayacağını söyleyip ayrılmaya karar verdim.

şu anda aramızda arkadaşlık olarak bir sorun yok, yine eskisi gibi iyi arkadaşız, sırf iş olmadı diye iyi arkadaşlıkları bitirmek de istemem açıkçası, ama iş konusunda kesinlikle anlaşamayacağımızı düşündüğüm için tekrar geri dönmek de istemedim. 1.5 aydır evdeyim, emekli hayatı yaşıyorum. sağda solda freelance iş varsa yapıp 3-5 kuruş kazanıyorum :)

eski işime dönmeyi tercih ederim (IT) böyle bir bölümde çalışan varsa iş tekliflerine de açığım :mrgreen:

quad and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana söyleyeceğimi zaten söyledim ama burda da kayda geçsin diye yazayım. Adamlar dön diye çağıyorlarsa (ki çağırıyorlar) kendi şartlarını kabul ettirerek ve anlaşarak, kendi kurup büyüttüğün işinin başına dön. Kendi işinin sahibi olmak varken patronun kölesi olma.

Bütün detaylara hakimim, burda basite indirgiyorum onun da farkındayım, senin bu kararı almandaki nedenleri de çok iyi kavradım. Buna rağmen yine de bu kadar potansiyeli olan bir işi bırakıp gitme, bunca zaman işi büyüttünüz, taşındınız, borç ödediniz. 3 aylık sıranız var tam tatlı para kazanacak noktada pireye kızıp yorganı yakıyorsun.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok