Trifecta Restoration
2 2

35 posts in this topic

iyi dilekler için teşekkürler :)

45 minutes ago, infestor said:

en son ornegi arabanin on tamponunu yaptirmak icin gittim (bkz: https://www.cursedhardware.com/topic/13-aklımızdan-geçenler-şuursuz-geyik/?page=173#comment-117184)

klipsleri (a.k.a kulak) mi adamakilli oturtamamislar bilmiuyorum ama tampon bikac mm disa dogru pörtlüyor. farketmem de arabayi aldiktan 1 ay sonra oldu. parmakla bastirinca giriyor yerine. minik ama can sikici birsey.

aynı benim durum işte...

çoğu hayvan...

Hayırlı olsun. Güzel bir iş, hobiden geçiş olunca daha da zevkle yapılır. Kazancınız bol, taklidiniz az olsun. 

Hayırlı olsun :alkis:

İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş. Benim araçta da küçük bir kusur var. Fotosunu çekip paylaşırım en kısa zamanda. Eğer sizin halledebileceğiniz gibi bir şey ise hiç başka yer aramam. 

TiesTorN likes this

On 10/22/2020 at 12:45, Kibitzer said:

Eğer sizin halledebileceğiniz gibi bir şey ise hiç başka yer aramam. 

En az 3 farklı yerden fiyat al...

ben simdi sosyal bi insan degilim biliyorsunuz teknolojiden  sosyal medyadan da uzagim pc harici

anca en sevdigim seyler icinde youtubeda video izlemek var misal bu sene yuzlerce gitar tamir vidoesu izlemisimdir ne calabiliyorum ne de merakim var

misal rosa string work adam senelerdir yanliz calisityordu bu sene yanina 1 kiz 1 de cirak aldi.kadin sadece %80 videolari editlemek yayinlamak uzerine

dark zamani cok konusmustuk kablotvden cikartilmayan once boyle belgeselcikleri izliyorduk

tamirat tadilat infgiliz 2 adam biri eski arabalari satin aliyor digeri tamir ediyor satiyorlardi

sonra ne biliyim overhaul muydu chip diye bi adam vardi tiesin tarif etigi isleri gibi

pmp my car gibi daha da irici olanlar vardi

bi ara amma boyd coddington falan bakmistin

neyse demek istedigimin ozune doniyim.aranizdan birinin eliden geliyorsa islerinizi cekip yutuba koyun tuber olun yayinlayin

hem reklam olur hem bi gelir bile olabilir tutarsa o maksatla degil elbet ama baslarinin bilmem ben cok izliyorum

beni bilen bilir araba ile alakam sifir marka model bile bilmem ona ragmen senelerce discovery channel zamanindan beri tonla izledik

boyle tamirat yapip videolaeri cok izleniyo bana ozgu de degil

tek tasviyem llutfen rasgtele muzik koymayin youtube engelyip videonun gelirine de ek koyabiliyor.

emre666 likes this