Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.073 mesaj var

hayır, multiplayerda tüm ırklarla oynanabiliyor. single player campaign için her paket ayrı bir ırkın hikayesini anlatıyor. aynı zamanda multiplayer kısmında tüm ırklara eklenmiş farklı üniteler olarak karşımıza çıkıyor, veya oynanışı değiştirilmiş aynı üniteler.

biraz karışık bi anlatım oldu ama neyse :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet aslında sistematik örnek olarak Half life 2 baz alınabilir.

Episode 1 / 2 / 3 gibi bakmak lazım olaya.

Starcraft 2 : Wings of Liberty (terran)

Starcraft 2 : Heart of the Swarm (zerg)

Starcraft 2 : Legacy of the Void (protoss) + final olduğu için bonus epilogue 3 görev mevcut.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayret kimse bahsetmemiş şu ana kadar. Dün Steam indirimleri başladı. Artık eskisi gibi günlük,flash indirimler yapmayacaklarmış. Şu an hangi fiyata satılıyorsa indirim bitene kadar o fiyattan devam. Yani ilginizi çeken bir oyun varsa birkaç gün bekliyim biraz dahada iner diye düşünmeyin. Bir sürü indirim var cazip.  Mesela Wolfenstein %85 indirimde:

Wolfenstein: The New Order= 13,35 TL

http://store.steampowered.com/app/201810/

Old blood'a o kadar indirim yapmamışlar= 15,50 TL

http://store.steampowered.com/app/350080/?snr=1_5_9__300

Bu Endless Legend'ide çok övüyorlar. Aranızda deneyen oldu mu? Şu an yüzde 66 indirimle tüm paketini 30 TL'ye satıyolar:

http://store.steampowered.com/sub/85250/

Ayrıca bonus olarak hepiniz alın. %95 indirimle 50 kuruş :)

Frankenstein: Master of Death

http://store.steampowered.com/app/347430/

Steam indirim ana sayfası:

http://store.steampowered.com/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uğraşırlar daha hemen önümüz yılbaşı 1 ay sonra, şimdi şatafatlı bir şeye girişmek istememişlerdir. Yoksa minigame eklemek, iki kart koymakla hem mağazaya ilgiyi canlı tutuyorlar hem de oralardan da güzel harçlık çıkıyordur, bırakmazlar bu işi bence.

SC2 paket davası kafaları epey karıştırdı herhalde; şimdiye kadar deneyimimle gördüklerimden konuşabilirim ki kesinlikle HotS campaign oynamak için WoL gerekmiyor. Ayrıca sadece HotS alsanız bile Campaign dışında, tüm ırklarla Online ranked/unranked vs. oynayabiliyorsunuz, Co-op görevler tarzı bir olayı da var oyunun, onda da 6 hero var yanlış hatırlamıyorsam, ilk üçü üç ırktan, diğer üçüne çok dikkat etmedim, ilk üçü sadece HotS sahibiyseniz de açılıyor. Diğer üçü son çıkan Legacy of the Void paketini gerektiriyor. Bunun dışında oyuncuların kendi maplerini/mini-oyunlarını yaptığı "Arcade" denen bir olay var, ona da girebiliyorsunuz.

Online ile ilgili tek kafa karıştıran olay "expansion level" mevzusu. Ayarlardan değiştirebildiğiniz bir şey bu, hangi expansionu seçerseniz Online 'da o expansionu seçenlerle oynuyorsunuz, ona göre bazı büyüklü küçüklü değişiklikler oluyor oyunda. Bu "level" konusunda arkadaşım bana WoL levelında oynayanların pek kalmadığını, HotS 'un ve -haliyle- Void 'in kalabalık olduğunu söylemişti. Gördüğüm kadarıyla Void sahibi olmasak da Online için o modu seçebiliyoruz, ancak o şekilde oyuna girilebiliyor mu denemedim henüz, girilmese de sorun değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Wolfstenstain 'ı alıcam bir tek %85 indirimle ben. Eski oyunları oynadığım için ağırlığı humble bundla vereceğim bundan sonra ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu indirim 1 Aralık tarihine kadar geçerli diye biliyorum. Yani bir yıl sonu indirimi daha yapabilirler bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

witcher3 - 44.5 tl bilmeyen yoktur zaten

ori blind forest - 19 tl incelemeleri çok iyi, güzel bir platform oyunu

ikaruga - 9 tl shoot'em up sevenler için

ben bunları aldım indirimden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elite Dangerous 36tl alınır mı sizce? Deneyen var mı hiç?

Ben aldım, indiriyorum bitecek birazdan. Fiyatı bu yakınlarda daha düşmez bence, yalnız çok yakında yeni bir expansionu çıkacak, o expansiona base oyun da dahil olacakmış, ancak denilen o ki şimdi alanlara indirim yapılacakmış. Expansionu yine $60, şimdi alırsanız $15 indirim yapılıyormuş, çok azcık daha ucuza getirmiş olursunuz gibi. Ben muhtemelen expansionu almayacağım, base oyundan devam edip indirim bekleyeceğim. 

Oyunla ilgili olumlu/olumsuz çok şey söylenmiş, ben izlediğim kadarıyla beğendim, uzay hevesim de vardı bu ara. Yalnız galiba çok uzun ömürlü bir oyun değil, bir süre sonra tekrara sarıp sıkıyor diyorlar. Zaten SC 'ye, No Man Sky'a daha var, pek alternatifi de yok, bence alınıp gittiği yere kadar oynanır bu oyunlar çıkana kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Activision ya da Steam yine çakallık peşinde. COD:MW serisine önce bindirim yapıp sonra indirim yapmışlar. MW1 ve MW2 dün %50 indirimle 15,50TL'ydi, bugün 24,50TL. Ben zaten SP'sini oynamışım bu saate kadar, sadece kütüphanede dursun diye alacağım da insan böyle görünce daha bir korsan alası geliyor. :icon_mad: 

AC'nin ilk 4 oyununu da bi %75 yapmadılar. Sadece kütüphanede dursun diye alacağım oyunlar bir de. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Origin'de Jedi Empire bedavaymış. Origin istemcisini yükleyesim gelmediği için almadım ama belki ilgisini çeken olursa diye yazmış olayım.

Beleş olsun beri gelsn. Jade empire olmasın o.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok