oyun fiyatları
0

Bu konuda 50 mesaj var

oki yeni pc topladım gidip yeni oyun alayım dedim demez olaydım 180 - 190 tl ler havalarda uçuşuyor ve aga bu nedir diyende yok neyse rise of tomb rider a 179 tl bayılıp eve döndüm ama kazığın tadı hala damağımda.

edit : imla

edit : steamden oyun almayı sevmiyorum hem indirmesi uzun sürüyor hemde platformu bir türlü sevemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kutulu alınan bazı oyunların disklerinde sadece Steam setup bulunabiliyor, dikkat etmek gerek  :zuh:

Çok beklediğim oyunlar dışında Steam indirimlerini bekliyorum. Değilse bu fiyatlarla hangi birine yetişebiliriz ki?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hamama giren terler.. (Türk atasözü)

Hyun chi khuwa, chiao min chutulu (Çin atasözü. Meali: Gülü seven dikenine katlanır)

Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin... (Şebnem Ferah)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eger gercekten hak ettigini dusundugunuz bir oyun varsa bu meblag aslinda verilebilir. Ama verdiginiz bu para oyunun imalatcisina bile gitmiyor bu sekilde alinca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlla ki kutulu oyun satın alınacaksa yurtdışından almak en mantıklısı. Zira kur farkı ve nakliyeye rağmen buradaki fiyatlardan daha ucuza geliyor. Aral denen kan emicilere beş kuruş vermemek lazım.

Yine de Steam kampanyaları candır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eger gercekten hak ettigini dusundugunuz bir oyun varsa

Witcher. Baskada yok.

Adam gibi kutusu bile yok cogu oyunun.

ionian beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu Steam'den satın alın.

Kurulum dosyalarını Steam'den indirip baskılı bir CD'ye , bazı durumlarda özel USB hafıza kartına kayıt edin.

Kutu tasarımını keyfinize göre yapıp bir matbaada yaptırın.

Bu sayede sadece sizde olan Special Edition bir kutuyu rafınıza koyarsınız ve hala daha ucuz maliyet oluşur.

:baba:

TiesTorN and Bloody beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kafa tam ters isliyo bu konuda, kutu icindeki cd, kagitlar falan kuru kalabalik benim gozumde, bosunda orda burda yer kaplayan seyler. Zaten steam cikana kadar cok nadirdi bir oyuna para verip aldigim, hala kutulari elime geliyor arada sinir oluyorum :) Atsan atilmaz satsan satilmaz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten kutulu alınca ne işe yarıyor? 

Tomb Raider 'ı 13.5₺ almıştım işte. Yani kutulu alsam ne kazancaktım? Bir de o kutu yer kaplayacak, toplasan birkaç gün oynayacağım oyun yüzünden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı fiyata alıyorsam kutulu almayı tercih ederim. Onlarca GB download yapmaktansa böylesi daha makul.

Yoksa Steam ile Origin ile bir alıp veremediğim yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bi kafamdaki efsane oyunları kutulu alıyorum. Diablo olsun, StarCraft olsun. Onun dışında artık çatır çatır indiriyorum Steam' den.

Bana kalırsa Tomb Raider' ı kutulu alsanız nolcak, sıradan bir oyun, bu yüzden 180 lira bayılmanız hata olmuş bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı fiyata alıyorsam kutulu almayı tercih ederim. Onlarca GB download yapmaktansa böylesi daha makul.

Yoksa Steam ile Origin ile bir alıp veremediğim yok.

Çok nadir örnekler dışıdna aynı fiyat değil ki . Biri 180₺, diğeri 13.5₺ :)

DVD 'i takıp install ettikten sonra , zaten başlıyor gb larca update indirmeye . Ki Erwin gibi ben de çıkardım DVD sürücüyü , eksikliğini de hissetmedim bu kadar zamandır.  Windows bile usb diskten çalışıyor . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya reset hocam şu 13,5 u örnek olarak verip durma artık  :lol:  

O oyunun windows storedaki fiyatı 90TL .. Enpara indirimi ve zamanındaki ukraine glitchi (olaydan 1 hafta sonra patchlendi) ürünün fiyatını değiştirmez çünkü o indirim falan değildi yani.. Steamde de daha indirime girmedi tam olarak en düşük 80TL den satıldı yanlış hatırlamıyorsam.. 

Neyse sonuç olarak bu oyun 180TL ye veya bulunabiliyorsa 219TL ye kutulu olarak alınmalıdır.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuçta belki daha kutulusu Türkiye'ye gelmeden , o fiyata alındı Windows Store'dan.  Glitch deniyor ama MS biliyor böyle şeyleri. O büyük olasılıkla reklam amaçlı birşeydi. Daha önce Windows lisanslarına da yaptılar. O tip indirimler online store ların birinde her zaman denk geliyor. 

Diğerine ben de katılıyorum. 250-400 arası kutulu almak lazım. Kutu önemli.  Ben şimdi oynarken sürekli kutunun eksikliğini hissediyorum. Elim kutuya gidiyor ama yok. .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dijital çağa geçildiğinden beri materyal fazlalığı ekstra külfiyet bence. Ha kutulunun şu avantası var ki tek avantası oda bence, aldığında oyunun datası medyaya gömülü olarak geliyor oluşu. Tabi oyun online platformda olan birşeyse çok bir farkı olmuyor. Oyun 10gbsa kendi datasından fazla patch çekilebilen durumlar vs olabiliyor.

Bunun dışında aynı fiyattan bulunabiliyorsa elbet kutulu şekilde alma opsiyonunu tercih ederim bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kutulu oyun ayni fiyat olsada almam o devir gecti arkadaslar oyunlarin icinden hicbirsey cikmiyor ki neden alayim bu devirde dowload etmekte bir sorun teskil etmiyor bence 5 tl atiyorsun kotalari aciyorlar. PC icin ne zaman tukenir bu olay bilmiyorum ama gelecegi yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu kadarını söyleyim 25 gb lık downloadı olan bir oyunu indirmem mevcut internetimle 3500 yıl filan sürer , 1 - 2 gb lık updatelere canım kurban o yüzden

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok