En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.005 mesaj var

6 hours ago, JardeL said:

PSU'yu taktim, yalniz icinden cikan 12vhpwr kablosu benim istedigim gibi cikmadi ... Kasanin yan cami kapatamaz oldum;

Ekran karti ile gelen adaptor (soldaki) daha uygundu benim kasa icin;

Neyse bakalim su asagidaki gibi adaptorler almak gerekecek;

41zYBQvkxwL.jpgtglol87.PNG

Ben şundan aldım ve çok memnunum. PSU da PCIE5 destekli olduğundan tek kablo gelip bu adaptöre bağlanıyor ve olay bitiyor. Kasanın için hiç olmadığı kadar derli toplu oldu.

https://www.aliexpress.com/item/1005005473451225.html

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alt kattan üst katın en uç odasındaki bilgisayara "kayıpsız" bağlantı için  TP-Link TL-PA7017P-KIT Powerline Adaptör aldım.Cat 7 kablolar ile bağlantısını yaptım.
1000Mbps Download ve Upload görünüyor.Ping süresi azaldı.Yani birbirleri arasında maksimum iletişimi sağlayabildim.
Güzel ürünmüş.Tavsiye ederim..

https://www.amazon.com.tr/dp/B0859MDSFX?ref=ppx_pop_dt_b_asin_image&th=1

JardeL, ZvAnA and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, SkyWarrior said:

Elektrik süpürgesi ve ütü çalıştır hocam bağlantı hızını öyle test et :D

Ütüyü ve ev süpürme işini evde ben yapıyorum; aynı anda bilgisayar kullanamayacağımdan sıkıntı olmayacaktır.:mrgreen:

pentaman, kaptanpedal and Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 minutes ago, JardeL said:

Sunu aldim ben de; [ https://tr.aliexpress.com/item/1005005421916179.html ] ... Bunun satis adedi 500e yakindi o yuzden bunu tercih ettim... 

Nku-PCIe5-0-grafik-kart-ATX3-0-12VHPWR-6

Hayırlı olsun. Tırnak yönlerine dikkat ettiniz değil mi? O 4 pin kısmının yönü karttan karta değişebiliyor. Elinizdeki karta uygun yönde olanı almak gerekiyor. Bir sıkıntı varsa yol yakınken dönmek lazım:thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla para sizin paranız, ama ben olsam 50 bin liralık kartı, ne idüğü belirsiz Çinli bir firmanın, hangi kalite standartlarına göre ürettiği belli olmayan bir adaptörüne emanet etmezdim.

ZvAnA and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, MilesTeg said:

Hayırlı olsun. Tırnak yönlerine dikkat ettiniz değil mi? O 4 pin kısmının yönü karttan karta değişebiliyor. Elinizdeki karta uygun yönde olanı almak gerekiyor. Bir sıkıntı varsa yol yakınken dönmek lazım:thumbs:

Tesekkurler... Evet dikkat ettim, aslinda soyle yaptim; Cablemod sayfasinda adaptorlerin hangi ekran kartlari ile uyumlu oldugu belirtilmis... Hem ona baktim hem de teyit icin benim kartin girisine... Sikinti olmaz, diye umuyorum :D ... 

@Najaz O benim de kafama takildi da , okudugum yorumlarda sikinti yasayan yoktu... 

Bu arada PTT, kargo teslimi sirasinda para filan istemedi, sanki bir onceki Cin'den gelen kargoda gumruk bilmemne parasi odemistim... :icon_think:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 dakika önce, JardeL said:

@Najaz O benim de kafama takildi da , okudugum yorumlarda sikinti yasayan yoktu... 

Sonradan farkettim, ürün açıklamasında "Aluminum CNC casing" diye yazmışlar. Üzerinden elektrik akımı geçen bir üründe plastik veya seramik gibi yalıtkan malzeme kullanmak lazım. Aluminyum elektriği iletir, ileride tehlikeli durumlara sebep olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, JardeL said:

Bu arada PTT, kargo teslimi sirasinda para filan istemedi, sanki bir onceki Cin'den gelen kargoda gumruk bilmemne parasi odemistim... :icon_think:

Vergiyi önceden ödüyoruz artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dükkan için bunu aldım. Elektrikli tornavida vardı ama gücü yetmiyordu. Çok güce ihtiyacım yok esasında ama elektrikli tornavidayı tamirat dışında temizlikte kullanıyoruz. Ucuna fırça bağlayıp bazı zor lekeleri çıkartıyoruz. Evladiyelik ürün olsun diye bunu aldım. Dükkan olmasa evde kullanırım. Canavar çıktı alet. 2 batarya, hızlı şarj aleti ve 39 parça aksesuar. 

Bosch Professional GSR 12V-30 Akülü Delme/Vidalama

https://www.amazon.com.tr/dp/B0866NJMFJ?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

snc-tr, Definitive, Mono and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kendim için değil;

75.000TL'ye gaming laptop var mı hiç veya sıfırdan monitörü osu busu 4070ti'lı 2k monitörlü sistem kurulabiliyor mu ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, jackjoker said:

şeytana uydum dostlar

IMG_1988.jpg

Şeytana mı uydun, paraya mı kıydın SAYIN BAŞKANIM.

hayırlı olsun. paralel gidiyoruz ekran kartlarında ama tabi rog strix ayrı bir “Evren” :icon_twisted:

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye