En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 4.995 mesaj var

Z1'in ekranı çatladı N11'den ekran aldım. Bir de Amazon'dan Black&Decker el süpürgesi aldım. Bizdeki Fakir marka mefta olunca.

https://www.amazon.com/gp/product/B006LXOJC0/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Benimkinde de ufak bir göçük var. Çok ciddi belli değil ama değişebilirim. Ekranla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Erwin Beğenmedim hocam ekranı. Yani dokunmatikte vs sıkıntı yok ama tonu sarıya kaçık maalesef. Benim çok umurumda değil tabi. Ama göze hoş gelmiyor. White balance ayarlarıyla oynayıp,kalibrasyon programı bakıcam birkaç tane.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çöp kutunuzda Logitech için ayırdığınız yerin yanına Razer ürünlerini de sıkıştırabilirsiniz artık.

AuYhqYw.jpg05ii7TP.jpg

Kücük Star ve Hungide sıklıkla gördüğümüz bu heyecan fırtınası yüzümde kekremsi bi gülümseme oluşturuyor..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

heyecanlıyım tabi evladım, senin gibi kas yığınlarından oluşan bir ot mu olayım  :D

sen eski tanrılarına hala sıkı sıkı sarıl, o razer'ları kızılaya bağışlaman bir istanbul'a gelmene bakar.  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Enter tusu L seklinde olmayan klavyeye para verilmez bence. TR için konusuyorum

Tamam hocam sen vermezsin  :baba:

TR değil US layout, Tolga abimin dediği gibi öyle bir ihtimal yok US layoutlarda.

UK Layout olarak büyük enterlı da alabilirdim ama zaten pahalı olan bir klavyeyi saçmalık derecesinde gereksiz pahalı hale getirmek istemedim.

Yıllardır küçük enter tuşu ile kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bir de foruma yazmak dışında pek bir üretgenlik faliyeti yok klavyenin. uçağımı sidestick ile uçuruyorum...

Benim için oyun performansı önemli, ve şuan dünya üstünde bundan daha hızlı "actuate" olup (harekete geçen) "register" eden (kayda alan) bir klavye yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gigabyte Z170x Gaming G1 aldım. Z87X OC gibi memnun etti, özellikle VRM sıcaklıkları ve LLC konusunda. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün İzmir' de bir arkadaşla benim eski LG 2486L model monitörle takas ederek 27" Philips 273GDH diye bir modele terfi oldum. Daha eskiden de niyetlendiğim bir konuydu, hem oyun/multimedya hem de tasarım işlerim için bana epey faydalı olacak bu şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mionix Avior 7000 mouse aldım. Razer'ın 2. Deathadder da çift tıklama sorununa kurban gitti

Geçen benzer problem bende oldu. Kaç yıllık a4 x7 faremi iş yerinde kullanıyorum şu anda da klikleri hala sağlam ama tekeri öldü diye değiştirmiştim. Logitech G100 vardı, 6 ay evvelde problem yapmıştı çift tıklama vardı yada basıp bırakıldı gibi oluyordu falan garantide onarmışlardı. Geçen yine oldu, aslında açıp içini önce kurcalasaymışım sıkıntı şimdi yoktu. Gittim kipadan ucuz yollu bişi aldım nasısa bozulup duruyolar diye. Ertesi gün işe götürdüm logitechi osram micro switchi açıp içindeki bakırı biraz yukarı kaldırttım şimdi süper çalışoyor yine. Neyse şimdilik iş yerine terfi etmiş oldu en azından tekeri sağlam :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamir oluyor ama tekrarlıyor sorun. Gına geldi. İnsan böyle üst düzey üründe daha yüksek kalite bekliyor.

Veya bakım gerekecekse açılmasını vs kolay yap. Bakım için instruction ver. Ama yok.

İkinci defa açtım içini temizledim WD-40 bastım çalışıyor. Ama birkaç ay sonra yine yapacak. Sıktı o yüzden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok