En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.001 mesaj var

Voltaj çevirici vardı evde zaten. Onunla kullanıyorum. Sadece şarj olurken gerektiği için çok problem olmuyor.

Temizliği vs çok rahat. Güzel bir alet.

teşekkürler, sanırım 20 yada 30 W bir cevirici yeterli olur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dağ bisikletim için SRAM XX1 vites setiyle XX fren seti aldim. XX1'in rublesi bendeki jant gobegine takilamadigi için de, jantlarimin ustune bir miktar fark vererek (daha doğrusu boşta duran gidon vs. birkac parça verdim) yeni seri Mavic Crossmax SLR jant seti aldim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arabayı sürekli olarak hanım kullanıyor artık bende otobüslerle geziyorum. Yolda birkaç kez sıkıştırdıklarından bahsetmişti, uzun süredir de aklımdaydı zaten deneme amaçlı şu araç içi kamerayı aldım. Bir olay olursa gidip kimden dayak yiyeceğimi bileyim en azından :D

http://tr.aliexpress.com/item/New-W02-Car-HUD-Head-Up-Display-Projector-5-5-OBDII-OBD-2-Interface-KM-h/32598954795.html

Örnek videosu var mı acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım Mijia Xiaomi'nin akıllı ev çözümlerini topladığı markası. Bu marka altında wireless ile kontrol edikebilen pilav pişiriciden wireless'a bağlı hava temizleyicisine yada su arıtma cihazına, smart lambalara ve nem/ısı vs ölçerlere varana kadar bir sürü çözümü var. Sanırım apple ekosistemi gibi bunda da aynı aileden cihazları alırsanız birbiri ile etkileşimli de kullanılabiliyorlarmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SPONSORED BY  T800

2obce0Z.jpg

Bana sat demiştim Tolga abiye stardust daha erken davranmış. Güle güle kullan internetten okuğum yazılara göre bu monitöre Ultimate Gaming Monitör diyebiliriz TN paneller arasında. BF oyuncuları genelde bunu tercih ediyor IPS 'e nazaran.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Casio W-800H-1AVDF

0y8yRZ.jpg

Casio AE-1000W-1AVDF

A3E3Dv.jpg

Severim böyle dijital saatleri. Casio saatleri f/p olarak genel olarak severim zaten. Yürüyüşlerde, sporda, yüzerken vs... bu tip aktivitelerde kullanmak için aldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün tavsiye üzerine BF: Harline Deluxe edişın aldım 7.49€ 'ya origin indiriminden.  Vallahi bedava , zaten merak ediyordum , bf1 'e kadar bu ve bf4 le idare ederim :)  .  

Ama 42gb download da kota katili resmen. Sömürüyor mübarek. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde, teşekkür ederim. Geçnken böyle çok dijital saatim olmuştu, çocuklar gibi şendim dün :lol: . Aslında ilk niyetim F91' di. Sonradan hem yüzmek için su direnci fazla, kolay okunabilir, daha fonksiyonel, daha büyük bir şey olsun diyerekten W800 modelinde karar kıldım. İleride belki bir Protrek bir de G-Shock niyetim var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bizi nesilden olupta bu saatleri sevmeyecek olan nadirdir. Cep telefonu ciktigindan beri saat kullanmiyorum ama alip takasim geldi bunlarin nabzi gostereni varmi acaba kosarken arada bakardim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT F91W'nin sarı aydınlatmasını hiç sevmezdim, mavi arkadan aydınlatmalı F105W modeli vardı bende veledken;

Casio-F105W-1A.jpg

W800 ikisinden de güzel bence bunların. Çok beğendim walla.

Amazon Türkiye'e getiriyormuş, fiyatı da nefis, alacam sanırım bi tane. :D

https://www.amazon.com/Casio-W800H-1AV-Classic-Sport-Watch/dp/B001AWZDA4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1471503844&sr=8-1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Üçkağıtçı Amazon en son baktığımda Casio saatleri göndermiyordu :| . Fiyatı güzelmiş hakkatten. G-Shock kadar olamasa da hor (veya whore :P) kullanıma uygun saatler. Şimdiden hayırlı olsun @@Hungarde :mrgreen:

@, Casio' da var mı bilemedim şimdi ama diğer markalarda bu tip özellikleri olan çok güzel saatler mevcut.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

F91W modelini çok kullandım herkes gibi, şimdi de bundan var (SGW-100):

91AH%2BUHg2yL._UY879_.jpg

Yıllardır kullanıyorum, pusula ve termometresi çok işe yarıyor hatta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Lightning McQueen https://www.amazon.com/Casio-SGW100-1V-Sensor-Digital-Watch/dp/B00186YU4M/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1471515623&sr=8-1&keywords=casio+SGW-100 120TL'ye geliyor. satış sitelerinde falan hep 200TL civarında. Gayet uygun fiyatlı aslında. :D

Bu da iyiymiş aslında. Ama kalp sensörü yok. https://www.amazon.com/dp/B00L2594EA?psc=1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok