En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.002 mesaj var

Tatil için Sony HDR-AS50 aksiyon kamera aldım. Fiyat/performans oranı açısından çok başarılı. Kutudan sualtı kiti de çıkıyor. Aklında olan varsa tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zowie FK-1, Mionix ve Razer modelleri arasından Razer Deathadder Chroma'ya karar kıldım. Pek fazla araştırmayada gerek duymadım gene razer serisi devam.

940x573-03.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en azından arabam için gidip ayrı başlık açmıyorum.

http://www.cursedhardware.com/index.php?/topic/1581-eat-my-dust-dust-eaters/

mevcut bir konu var burda zaten ve bütün bayram tatili ailemden uzak çalışmamın bedeli olarak, heves edip aldığım bir oyuncağımı forumdaki dostlarla paylaşıyorum.

o yüzden sen git başka yerde havla lütfen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

star beni blocklamistir kesin ties de.ulan korktum reism ama buyukmus bi tiklami buldum boyle dev gibi kedi cikti bi snligine bosa bulunu irkindim

hayirli olsun star dust

ben benim kullandigim ekran kartini soyliyimde daha iyi hiseetirebilirde

2009 da miydi 2011  de mi alindi hatirlamiyorum bile

palit gts 450

dhw de icemesini gormustum o siralar kartim olmustu tonla para verdigim 8800 gt miydi neydi 2008 deki tonla para da vermistik

hemencik bozulmustu ama bu arfiact yapma ozulma olayina garanti dahilide degildir diyince kalmistik ortada

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2TB Seagate Backup Plus Slim

Eksenden aldım 300TL'e.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=102333

Boyut olarak 2,5" disk boyutunda sayılır, bundan daha ufağı zor.

WD ve Toshibalarda USB portu diske entegre geliyor, o yüzden diski çıkarıp başka bi yerde kullanmak sıkıntı. Bunda öyle bi problem yok, direkt sata bağlantılı 2,5" Samsung Spinpoint disk var içinde. Diski çıkarmayacam şu an ama ilerde n'olacağı belli olmaz. Millet genelde alıp PS4'üne takıyor bundaki diski, içindeki aynı diski OEM satın almaktan daha ucuza geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

star beni blocklamistir kesin ties de.ulan korktum reism ama buyukmus bi tiklami buldum boyle dev gibi kedi cikti bi snligine bosa bulunu irkindim

hayirli olsun star dust

dhw mazisinde kalmış olaylar yüzünden blocklamam :) ties uyduruk da olsa moderatör işte kimseyi blocklama lüksü yok.

kedicim meraklı yapısına yenilip gelip hemen kokladı ekran kartını, orda kadraja girmiş, pek korkulacak, irkilincek bir hayvancık değildir.

teşekkür ederim ayrıca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust

kimseyi blocklama lüksü yok falan derken?  :lol:  kaşınma...

bu cümleyi tercüme etcek biri var mı  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Philips FC9924 elektrikli süpürge aldım, evdeki bosch çıldırtmak üzereydi. Annemde kullandığı için tercih ettim aslında ama ilk temizlik sonrası memnuniyet yaklaşık %100.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

baya birşeyler aldım sistem topladım.  amd fx-8300 , 8db ddr3 team bellek , 1tb wd 7200rpm , tx kasa, viewsonic va2261 monitör, asus r7 370 2gb strix oc ekran kartı .  Bf4 high - ultra arası yağ gibi akınca mutluluktan keyf çatıyorum. (Maşallah) .

Ha bir de geçen ay içinde 2.el Kalos 2004 model araç aldım , eve lazım arabasız olmuyor çoluk çocuk.  Ayağımızı yerden kesti çok şükür. Bu ay epey açıldım yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arabayı sürekli olarak hanım kullanıyor artık bende otobüslerle geziyorum. Yolda birkaç kez sıkıştırdıklarından bahsetmişti, uzun süredir de aklımdaydı zaten deneme amaçlı şu araç içi kamerayı aldım. Bir olay olursa gidip kimden dayak yiyeceğimi bileyim en azından :D

http://tr.aliexpress.com/item/New-W02-Car-HUD-Head-Up-Display-Projector-5-5-OBDII-OBD-2-Interface-KM-h/32598954795.html

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@MaverocK

Çomarlar nasıl kahveden adam toplayıp gidiyorsa sen de gel foruma konu aç. Buradan geek toplar gider döversin ilgili çomarı. :)

En son çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, ocak, aspiratör, mutfak tüpü aldım.  :mrgreen:

MaverocK beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Friday indirim döneminde bundan ben de almıştım. Çok başarılı bir alet.

Z1'in ekranı çatladı N11'den ekran aldım. Bir de Amazon'dan Black&Decker el süpürgesi aldım. Bizdeki Fakir marka mefta olunca.

https://www.amazon.com/gp/product/B006LXOJC0/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

merhaba, bu süpürgeden bende aldım bugün ulaştı ama adaptöründe 220V desteklediği yazmıyor. Siz nasıl kullanıyorsunuz? Voltaj çevirici mi aldınız?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Voltaj çevirici vardı evde zaten. Onunla kullanıyorum. Sadece şarj olurken gerektiği için çok problem olmuyor.

Temizliği vs çok rahat. Güzel bir alet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok