Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Haftasonu sırf Mercy oynadım. Üstteki videonun daha iyisini Competitive'de bizim grupla yaptım. Anubis'de B'de adamlar 2 ulti birden attı bir Mercy olarak kıvrak bir şekilde ikisinden de kurtuldum. Karşı takım 5 kişi beni kovalarken Ultiyi bir attım 5 kişi canlandı. :D

Mercy oynamak ayrı bir haz veriyor yav özellikle o karşıdaki tankları piv piv tabancayla alınca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beş kişi olmuştur da o elemanın yaptığı sırf o dört canladırma değil.:)

Orada da zaten yazıyor adam 12 resurrect yapmış, takım ölümlerinin beşte birini kurtarmış neredeyse bir de çoğu son anlarda zannediyorum, öyle bir anlatımları vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben butun o halkin videolarindan daha iyi play of the gamelere sahibimde iste almadik kayit..

En azindan Reinehardtla team killim falan vardi herkesin oeh dedigi (competitive) ya ah ahhhh daha neler neler ama iste su AML nvidiot gibi guzel bi capture imkani sunmadi plays.tv itici geldi diye ne hallere dustuk.. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Plays.tv bende gayet iyi çalışıyor. 50 gb yer belirledim. Otomatik kayıt edip duruyor ayrıca kesip biçme ve youtube'a atma inanılmaz easy bir hadise. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben butun o halkin videolarindan daha iyi play of the gamelere sahibimde iste almadik kayit..

En azindan Reinehardtla team killim falan vardi herkesin oeh dedigi (competitive) ya ah ahhhh daha neler neler ama iste su AML nvidiot gibi guzel bi capture imkani sunmadi plays.tv itici geldi diye ne hallere dustuk.. :(

nvidia alarak rahat etmek yerine simitçi amd ile yola devam etme isteğin dolayısıyla sana müstehaktır   :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya olm biliyorum, halktan biri olmak, toplumla bütünleşmek, kardeşlerinle aynı platformda yer edinmenmek isyitorsun ama bunun için illa AMD almana gerek yoktu.

Git çarşı pazar dolaş, esnafla memurla dertleş, bi çaylarını iç, hatırlanı sor.

Ama bizim yanımıza adam gibi nvidia al gel ya, nedir bu ecevit ayakları, amd kutusundan kasket çıkıyor diye mi aldın ? :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sniperların daha bi oyunun içinde takımla birlikte olmasını cabalamıs bu karakterle ama ne bilim gereksiz geldi.. Yine de bi deneriz de, çok orjinal bi fikir bulamamışlar yani neyse.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ana OP bir karakter çıkar. Özellikle o Reinhardt'a attığı boost fena. Ayrıca Sleeping Grenade ve 2 işlevli Sniper'ı var. Eee daha ne olsun. Direk healleyen Widow olmuş bu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Overwatch to Limit Teams to One of Each Character in Competitive Mode

You won't see teams full of Soldier 76 or Torbjorn in Competitive Play for much longer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kavga çıkar, ağlayanlarla dolu zaten oyun, taktik vermeye kalkanlar falan neler neler, mute yapıp geçmek lazım herkesi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha iyi. Karşı taraf mallarla dolu olunca birazcık daha zorluyorlardı. Winston Rushcılar biter böylece.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dediğin olmasın diye zaten adamlar bilmem kaç ay alpha beta test yapıyor ya zaten. :) Olması gereken bu zaten. Open beta vs olmadan evvelde backstage çok kapsamlı aslında beta closed key verildi falan fistan fındık.

Bakınız; Hearthstone, Heroes of the storm gibi gibi.

oyunun cinsine gore boyle battlenet iitidir guzeldir de 12 senelik wowun her patch ne hallere geldigini gorursen oyle alpha,closed beta,beta,public test realm derken 3-6 aylik testler sonrasi yasananlari gordukten sonra bu oyun yeni mi firma gecen ay mi kuruldu hislerine kavusabilirsin

oyunlar ve dunya karmasaliktikca buglar sorunlar artiyo

blizard skyrim yapmaya kalkarsa bi sonraki adimda azini cogunu bilmem bug yumaklarina hazir ol

candy crusha devam ederse farkedilmez buglar haric smooth gider(5 milyar dolasick odiyip satin aldilar gecen sene)

sizlere kolay gelsin amerikada falan oynadiginizdancok gormuyorum heralde

ben open betaya girip baktim anca wowdan bisiye zamanin kalmiyo bedaba hearstone heroes oynamazken 60 euro buna veresim hic yokttu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Overwatch epeydir oynamıyorum, bilemiyorum oyun beni çok fazla sarmadı galiba. 

Aldırdınız bana oynarız oynarız diye, sonra yan çizin sarmıyo bu yea diye :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu 2 gün oynayamadım. Dün akşam 2 saat gireyim dedim ne kadar mal varsa ne kadar salak takım varsa hep oraya attı garezi varmış gibi. 25 dk da 9 oyuna girdim çıldırıp kapattım en sonunda. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok