Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

Yeni ekran kartı alacaklar bence oyunu preorder yapmasın , ekran kartının yanında hediye olarak vereceklerdir kesin :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben speşıl ediyşını görmüşüm sadece, Red Baron Pack, Lawrence of Arabia Pack muhabbetlerini de expansion pack sanmıştım, hani sipeyşıl edişın alırsanız bunlar da bakın hediye tadında, meğer DLC ilermiş.

Yine de 200 TL tutuyor, 60€ olunca Origin fiyatı.

Yazdığım yorumu sildim @@Onur ben overwatch başlığı sanarak yazmışım. Özür dilerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de tariler'daki müzik futbolda bayern munich vs. bazı kulüplerin golden sonra kullandıkları bildiğimiz tezahurat değil mi yahu? (Gerçi trailer'da seven naiton army diye söylüyormuş, dikkat etmemişim.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1. Savaş demek tank, helikopter ve jet yok demek. Hadi jet neyse de BF'de araçların belkemiği tank yahu :)

Büyük konuşmayayım ama pas geçeceğim herhalde bu oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kronus Evet tank varmış ama oranın ilk tanklarından :)

1. Savaş'ta tankların kullanımı genelde zırhlı seyyar makineli tüfek şeklindeydi. Tankın rolü bu olacaksa hiç olmasın daha iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok akıllıca bir şey yapıyorlar. Seriyi reboot edecekler bunun için WW2 den başlamak yerine WW1 tercih etmeleri çok akıllıca bir karar. WW1 hem bu tip oyunlarda çok ele alınmayan bir savaş, ilgi çekectir. Düzgün kotarırlarsa namları yürür gider. Trailer umut veriyor tabii, heyecanlandım ben de. Bekleyip göreceğiz.

Bu arada işin aslı Battlefield' ın oynanış tarzına en uygun ortam WW1. Afedersin fındık kabuğu (lafın gelişi) gibi haritada jet filan uçurmak vs.. aslında arcade tarzı işler. WW1 bu açıdan harala gürele, gerçek manada göğüs göğüse çarpışma için son derece uygun. Trailer bunun ipuçlarını da vermiş biraz.

Yakın zamana kadar hala BF1942 oynayanlar vardı, belki hala vardır. Bunun tadı başkaydı hakkatten. Aynı tadı yakalarsak ne ala...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bu arada işin aslı Battlefield' ın oynanış tarzına en uygun ortam WW1. Afedersin fındık kabuğu (lafın gelişi) gibi haritada jet filan uçurmak vs.. aslında arcade tarzı işler. WW1 bu açıdan harala gürele, gerçek manada göğüs göğüse çarpışma için son derece uygun.

Valla ben buna katılmıyorum, Battlefield' ın en büyük özelliği haritalarını büyüklüğü ve araç çeşitliliği olmuştur, lafın gelişi fındık kabuğu benzetmesi COD ya da CS haritalarına söylenebilir de, Battlefield serisine söylenemez yani. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Only onu Jet için diyo ama benim tezimi desteklemek için yani.. Dediği doğru :)

You' re wrong too sir! :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence oyunun akibeti bf2142 ve/veya hardline gibi olmaya aday eğer multiplayerde eski ucube silahlar olacaksa bu çoğu kimsenin pek ilgisini çekmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla FPS oynatabilsem direkt olarak atlayacagim oyun olmus. I dunya harbi ile alakali adam gibi oyun sayisi az. Mesela CoH icin yayinlanmis bir mod vardi acayip keyif alarak oynamistim.

I. dunya harbinde aslinda cok fantastik bir FPS cikabilir. Askeri teknoloji olarak savas uçakları meydanlarda guclerini göstermeye baslamisti. Gotha gibi taktik bombardıman ucaklarinin yaninda avcilar da karaya saldırmak icin kullaniliyordu belki zeplinler bile olur. Fokker DR leri havalarda gormek muhteaem bir fikirmis gibi geliyor bana...

Tank tarafinda aslinda 1917 ve 18 de karsilikli tank angajmanlari bile olmuştu. Ingilizlerin Mark IV ve V tankları Almanlarin A7V sinin yaninda Renault FT gibi gunumuzun zirhli muharebe araci kivamindaki araclarda var. FT degisik bir arac mesela toplu ve mitralyozlu versiyonlari var.

I dunya savasinda cesit cesit farkli catisma var. Avrupa da cephe savaslari kuzeyde daha farkli taktikler ortadoğu da keza ayni sekilde hatta pasifikte bile ilk. Orman çatışmaları olmus. Cesitlilik muazzam...

Belki siper savaslari sabit makineli tufek yuvalari, galicya veya ortadogu gibi cephelerde süvari çatışmaları hatta belki gaz tehditi bile oyuna yansitilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trailer i simdi gordum valla aklima gelen herşeyi koymus adamlar. Ben bu oyunu alirim muhtemelen 5dk oynarim ama olsun...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben buna katılmıyorum, Battlefield' ın en büyük özelliği haritalarını büyüklüğü ve araç çeşitliliği olmuştur, lafın gelişi fındık kabuğu benzetmesi COD ya da CS haritalarına söylenebilir de, Battlefield serisine söylenemez yani. :)

Piyade gözünden kısmen ama jet pilotu gözünden öyle değil. Niye piyade gözünden kısmen diyorum çünkü bütün haritalar abartı büyük değil abartı büyük olanlar belli zaten ve çatışmanın geçtiği alanlara düşen adam sayısına bakarsak haritanın bir ucundan diğer ucuna isterseniz 10 günde gidin bir anlamı yok. @@Narcissus' a katılıyorum, jet ayrı bir dünya, kendi aralarında eğleniyler. Bu tip oyunlarda en gıcık kaptığım bir mevzu da "ben jette/helide iyiyim, spawn olunca ben binecem, binemezsem anandan emdiğin sütü burnundan getiririm" diyen tipler. Bunlardan aynı takımda iki üç tane varsa oyunun içine ederler genelde. Özetle jetli oyundan cacık olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT Hocam jetleri gozunuzde cok buyutuyorsunuz. Iyi bir mobil AA oyuncusu hem jetlere hem de helikoptere goz actirmaz haritada. Tabii hardcore sunuculardan bahsediyorum, yoksa araclarin kendi kendine onarildigi normal sunucularda jetler bir nevi olumsuz oluyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ve sonuçta oyunun detaylarının belli olmasıyla birlikte nalet jetlerden kurtulduk.. Pırpırlar, helikopterlerin counterpartı olacaklardır ve oynamasının maple senkron ve zevkli olacağı izlenimine kapılıyorum..

Ben aslında dün bir msg yazmıstım ama mobilden yazdığımdan yollamadan kapatmışım galiba, özetle ww1 yapısı itibariyle cok daha farklı bi gameplay sunacagını, melee nin bf4 ten daha da bi yogun ve kendine has kullanımı olacagını yazmıştım..

Farklı savaş senaryolarıyla da özellikle rush modunun bad company 2 deki gibi şahlanıcağını umuyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Assault ile Medic ayrılmış yine sonunda, çeşitli melee silahları olduğu ve meleenin daha bir yeri olduğu söyleniyor, attachment meselesi karanlık biraz o zamanları düşününce sniper dışında optiklerle ilgili çok çok bir ek yok herhalde, yine süngü hücumu falan varmış, onaylanmış lokasyonlar arasında Gelibolu'yu duyamadım şimdilik ama büyük ihtimal ile olur diye düşünüyorum.

Çağlar'ın bahsettiği gibi Rush yine baya önemli olacak gibi bu oyunda, Bad Company serisine de kısmen bir dönüş var gibi ki gayet iyi birşey bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gelibolu ve pashandale'i aynı anda sunacaklarını sanmam. muhtemelen gelibolu ek paket olacaktır. ANZAC'lara gerekli saygıyı göstereceklerine eminim de, Türk tarafına hakettiği saygıyı gösterirler umarım. Türk tarafını palayla kelle koparan öfkeden kudurmuş barbar, vahşiler yapmazlar umarım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok