Eat my dust, dust eaters.
2 2

Bu konuda 723 mesaj var

çözülen bir şey yok hala sanayide yatıyor :lol:

evlilik esnasında almıştım gerçi 2 hafta kullandım araba gerekiyordu. geçen hafta tekrar verdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

civic duruyo ya hayat kurtarıcı o zaten onu kullanıyorum araç gerektiğinde...

borusana ya da kosiflere falan da vermek istemiyorum şimdi boruyu döşemesinler diye. 2 ucu boklu değnek oldu resmen...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çok uzak yaw napayım ta oralarda, yakın lazım bana.

ayrıca sen şimdi en iyi usta odur diyorsun da, başka adamlara sorsan en iyi diye başkasını gösterir... kim hangi ustadan memnun kaldıysa onu gösteriyor sonuçta :) benim dahil olduğum bmw camiası da en iyi usta olarak bu götürdüklerimi söylüyorlar mesela. (ümraniye sanayide mesut usta ve fatih usta(bmw nano servis))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Askar BMW servisi istanbulun en iyi özel servisi kabul edilir ama :) dilediğin kişiden de bu dediğimi doğrulatabilirsin.  

ben senin için diyorum hacı. istanbulun tüm m serisi bmw'leri askar dan geçer. 

Hamso and TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bmw' den anlamasıyla değil de otomatik şanzımandan anlamasıyla ünlü bi usta lazımmış gibi geldi bana, bu askar, otomatik şanzımanda da öneriliyosa bi denemekte fayda var uzak bile olsa, anlamadığı belli olan yerde araç aylarca yatacağına bir de orayı deneyin.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

olayın şanzımanla alakası yok arkadaşlar, daha önce de belirttim çok defa :) sorun tamamen motorda. şanzımanı yaptırdıktan sonra ortaya çıkması tamamen şansla alakalı bir durum. bu bahsettiğim yerler de öyle anlamayan ustalar falan değiller, önlerinde 330lar 530lar 740lar falan dolu sürekli, çok yoğunlar ve çok da bilindik ustalar. hatta benim araca bakan ustanın kendisi bile 540 kullanıyor. yabancı forumlarda okuduğum her türlü ıncık cıncık bilgilerden "artık bu kadarını da bilmez ya çok detaya kaçıyo" falan dediğim her şeyden bahsetti adamlar hepsini de kontrol etmişler, takdirimi kazandılar. tek sıkıntıları bu yoğunluktan ötürü araca yeterince odaklanamamaları bence.

dediğiniz gibi başka ustalara da göstermekte fayda var tabii ki, ama şunu düşünerek götürmüyorum biraz da; bu adamlar baştan aşağı aracın her şeyini kontrol ettiler, aracım hakkında tecrübelendiler. başka bir ustaya götürsem yine tüm testler sil baştan başlayacak boş yere ve ekstradan beklemiş olacağım gibi hissediyorum :1pof: ve bu adamlar çözemediği sürece test ettiği parçalardan ve işçilikten ücret almıyorlar kesinlikle, o bakımdan da dürüstler.

quad beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sanayi bu işi beceremedi, gittim borusana verdim arabayı artık... bakalım yapabilecekler mi.

bana doğru bir boru hattının döşendiğini hissediyorum :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 secenek var hepsini borulu evet

boruyu dusiyim sunu bunu yaptik bulamadik bisi diyecekler

sunu bunu yaptik tamamdir diyecekler olmayacak

bunun cok isi var boru hatini uzatmamiz lazim diyecekler

boyle kil seyler hep derttir duzeltir derler duzelmez

alir kullanirsin 3-5 olmazsan geri gelir

sifir araba elektronik vs vs alinca bile oluyo degil kac senelik 2. el

olmadi vazgec sevdandan

yada omursama kullan oldurnee kadar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, TiesTorN said:

sanayi bu işi beceremedi, gittim borusana verdim arabayı artık... bakalım yapabilecekler mi.

boru hattı olursa şanslısın. bence kıtalar arası fay hattı üzerine ek geniş çaplı kanallar döşenecek. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlara dedim; öyle arabayı inceledik 10 saat işçiliğimiz var ama çözemedik, fakat yine de bu işçilik ücretini sizden alacağız falan gibi şeylerle gelmeyin ödemem dedim. merak etme abi çözmeden para almıyoruz zaten falan dediler. kendilerinden de çok eminlerdi; biz hemen çözeriz sanayiye benzemeyiz merak etmeyin tarzı konuşuldu :lol: göreceğiz bakalım. inşallah çözülür.

quad and Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amerikadaki yenileme programlari gibi olmasinda

abi bak su koltuklari sasesi bi kaprotyu tutuk ee sonra motoru sansimani full degistirkil 75k abicim super oldu

esmer tenliyesen bagaja da gobegim kadart subwooferlar cistak cistak :D

eskiden seyrederdim bazi arabalardan bi kac parca bi kac parco krom haric bisi kalmiyordu guya kaportayi kullanacaklardi

bi bakiyorlar alti full bas yarisindan cogunu kesip atip yeni paneller yapiyorlar falan

ulan sifirdan yap yada sfirdan yan sanayi arac al daha kolay 3 ay boyle deli gibicaliyorlar 2-3000 dolara aldiklari hurdaya 50bin masraf yapip 95 bine satiyorlar falan

ben ustalalar sanayide orda da uzmandir.ellerinde alet falanda var ama iste bizim pclerde yazilimda da oyle degil mi

bi yerde bi sorun var ama nedir ne degildir belli olmuyo surunduruyo tip bile boyle

olucaksan doktora 2-3 sikayetini soylediginde %90 2-3 teshisten bisi icin tehsis yapar gider

boyle bi kac kisi hasalandi bi kacikurtuldu bi kaci gitti

en unlu oktorlar hastaneler bakiyo bakiyo sebebini nedenini bulamiyo falan

fikir uretiyorlar olmuyo

sonuc yama yama yapip bi sekil kendi kendine managable olmasini umuyorlar

boyle killtan yunden belirsiz ne olursa bela

kanser olup direk oliyimde boyle ne oldugu belli olmayan bi bakteri bi vurus vucudda bi sorun hastalik tepki olmasin

oyle dr houslar yok etrafta bu insanlarin cogu gidiyo otelere dunyada

benim dusuncem u b mw de adam olmayacak

o kadar batilar ettiler oyle laf da degil tonla alet edavat parca deneme falan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, TiesTorN said:

İşte tam da bu noktada "Borusan'a girerken kaza olmuş" espirisini yapmak farz oldu :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, TiesTorN said:

abi adamlara dedim; öyle arabayı inceledik 10 saat işçiliğimiz var ama çözemedik, fakat yine de bu işçilik ücretini sizden alacağız falan gibi şeylerle gelmeyin ödemem dedim. merak etme abi çözmeden para almıyoruz zaten falan dediler. kendilerinden de çok eminlerdi; biz hemen çözeriz sanayiye benzemeyiz merak etmeyin tarzı konuşuldu :lol: göreceğiz bakalım. inşallah çözülür.

:facepalm:

borusana benden onay almadan, ne kadar masraf çıkacağını söylemeden tamire başlamayın deseydin.

arabanın ederi kadar masraf çıkarır onlar. ayrıca "abi"  dedilerse zaten sen borusan yerine boruysana falan götürmüş olabilirsin.

senin evin önünde durduğundan çok sanayine yattı araba, demek biraz da borusanda kalsın istiyorsun :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bari, kendini "boruya" hazırla. gerçi pazarlık da yapılıyor ama standart bir oranın altına indirmez köftehorlar.

şaka bir yana inşallah çok yara açmadan hallolur artık.

hele bir tamir olsun da kırklareline yolumuz düşebilir yakında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

eksisozlukde baslik acaylim modlar yetkilerini kotu kullaniyor

ties dark side gecti diye

dh den trasfer teklifi alir belki

mekan basan terim yag gibi uste cikarken gazeteci hirpalayan ardanin milli takima donebicegini konusuluyordu terimin ayrilmasi uzerine .D

tiesin nesi eksik :P

heu heu heu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok