Eat my dust, dust eaters.
2 2

Bu konuda 723 mesaj var

Dimi ama Ties gibi arkadaşlarımız olmasa sanayici çalışanlarımız nasıl ekmek yiyecek :) İşgücü istihdam lazım :P Şaka bi yana umarım çözülür artık problemi çok masraf açtı başına...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı model yıllarında en çok satılan 520'lerde benzer sorunların çıkma riski aynı mıdır sizce? Merakımdan soruyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, iceice said:

Aynı model yıllarında en çok satılan 520'lerde benzer sorunların çıkma riski aynı mıdır sizce? Merakımdan soruyorum.

abi her modelde sorun çıkabilir ama böylesi çıkmaz çünkü bendeki daha özel bir durum, şanzımanı yaptıktan sonra takarlarken muhtemelen bir şeyin içine ettiler ondan kaynaklı.

bu arada 520 almayı düşünüyorsan da alma, en azından 150lik olanları alma. kasayı çekmiyor onlar. 2000 yılından sonra gelen 520ler 170hp, onlar alınabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığa gelen olumsuz yorumlar sebebiyle sanayideki ustaların Meltem Banko'nun ekşideki davasını emsal gösterip açtıkları dava ile başlığı kapattırdığı bilgisini aldım. :zuh:

quad beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
54 dakika önce, TiesTorN said:

abi her modelde sorun çıkabilir ama böylesi çıkmaz çünkü bendeki daha özel bir durum, şanzımanı yaptıktan sonra takarlarken muhtemelen bir şeyin içine ettiler ondan kaynaklı.

bu arada 520 almayı düşünüyorsan da alma, en azından 150lik olanları alma. kasayı çekmiyor onlar. 2000 yılından sonra gelen 520ler 170hp, onlar alınabilir.

Yok o kadar eski modelli birşey düşünmem, dediğim gibi merakımdan sordum. Belki 2010 üstü 320d düşünürüm şimdilik gündemimde değil yalnız. Gündeme aldığımda ayrıca buradaki arkadaşlara soracağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ties olur mu öyle şey ? sonuçta önemli olan süreç, sonuçla kim ilgileniyor ki.. sonunda tamir olacak işte. 

Eğer konu öyle kalacaksa, senin nickin altındaki açıklamayı King of the garage veya King of the roadside parking yapabilir miyiz ? :P 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu alıp sorunsuzca kullanmak vardı halbuki. Marşa basınca çalışır, orasından burasından fazla ses gelmez, az yakar. İkinci el piyasası çok iyi. E rengi de kırmızı. Daha ne olsun?e9ec13f60306f7438338e10fe19eff8e.jpg

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, lawnmower said:

Şunu alıp sorunsuzca kullanmak vardı halbuki. Marşa basınca çalışır, orasından burasından fazla ses gelmez, az yakar. İkinci el piyasası çok iyi. E rengi de kırmızı. Daha ne olsun?e9ec13f60306f7438338e10fe19eff8e.jpg

Arabadan hiç anlamıyorsunuz Sn. Lawnmover. Beyaz değilki bu, ne olacak 2. elde hali ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, TiesTorN said:

böyle giderse lüzumsuz mesajları silmem gerekicek yakında...

neden yahu ? ne güzel muhabbet dönüyor forumun aktifliğinin azaldığı şu günlerde

var mı arabadan haber ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

540 konusunda fluence'in işi ne abi öyle muhabbet olmaz olsun :lol:

haber yok sayılır... borusandaki eleman aradı sabah işte, motorda hava kaçağı var gibi dedi (yırtık hortum vs) ama emin değiliz incelemeye devam ediyoruz dedi, o kadar. ben sanayidekilere başından beri diyorum hava kaçağı var bunda bak iyi test edin diye ama dinlemiyorlar, biz kontrol ettik abey kaçak maçak yok diyolardı. gerçekten kaçak çıkarsa kafasına vurucam sanayidekilerin.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmş olsun Ties.

Sen elinden gelenin fazlasını yapmışsın, bundan sonrası artık servise kalmış.

Bu olayın şanzıman tamiri sonrasında ortaya çıkması tamamen tesadüf olabilir. Timing konusunda bütün ihtimaller elendi ise geriye piston contası dışında pek bir şey kalmıyor. Kompresyon testi yaptılar mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok