Eat my dust, dust eaters.
2 2

Bu konuda 723 mesaj var

foruma eklenen videolar bende bir süredir çıkmıyor, sizde de aynı durum var mı? edit: düzeldi şimdi ilginç...

bu arada şanzımancı konusunda haklısın, o yüzden başından beri servis yerine direkt şanzımancı soruyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

foruma eklenen videolar bende bir süredir çıkmıyor, sizde de aynı durum var mı? edit: düzeldi şimdi ilginç...

Windows chrome'da canı isterse çıkıyor istemezse çıkmıyor, mac chrome'da sorun yok. Chrome'un bağlantı sıfırlandı üzgün suratı geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tibet Usta, izmir Buca da imiş.

evet bunu ben de gördükten sonra hayallerim yıkılmıştı :) ona götürecektim, adam youtube videosunda bile direkt zf şanzıman ile oynuyor, tam benlik adam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Olm sen bu arabaya bir de verdiğin kadar tamir parası vermeyesin en sonunda gidişat o yönde :mrgreen: Daha ne masrafı kaldı geriye çok mu ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Olm sen bu arabaya bir de verdiğin kadar tamir parası vermeyesin en sonunda gidişat o yönde :mrgreen: Daha ne masrafı kaldı geriye çok mu ?

:lol: yok olm ya hiçbişeyi kalmadı yaptırdım herşeyi. sadece şanzımanda ufak bi sıkıntı var ama onun da acelesi yok artık ne zaman denk gelirse bi şanzımancıya sorucam o kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bak ne güzel de uyuyo garajda, sinirli gözlerle bakıyo beni satamazsın diye... satılır mı bu güzellik  :baba:   (tost makinası kalitesi için kusura bakmayın :D )

2uf6kiw.jpg

arada bir garaja inip tozunu alıyorum  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi benim arabanın fotoğrafını koyup havanı söndürürdüm ama kıyamıyorum yavruma nazar değer diye  :D  bu ara çok ihmal ettim zaten kendisini, toz toprak içinde yatıyor garajda.

zaten küsmüş de olabilir bana o dururken porsche 718 cayman muhabbetleri yaptım diye  :P

sen o beylikdüzündeki tuningciye, arabayı dyno'ya çıkarmaya gelmeden önce mutlaka haber ver, ben de geleceğim senle, adamla bi tanışalım. stock olarak çok durdu araba, barzomobile zamanı geldi de geçiyor  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Hocam bence bu araba bir Tibet ustayı hak ediyor, bir hafta izin falan alıp git İzmir'e sen, yazıktır günahtır buralarda birine emanet etme.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

artırıyorum.

yakında ailemize katılacak makina bu. bir yanda mazda cx 3 ile gündelik kullanım bir yandan ailemizde ki bu araçla sürüşler. ikisi aynı anda nasıl olacak bakalım. 

BMW M6

lumma-bmw-m6-1.jpgfrozen-black-bmw-m6-gran-coupe-is-breath

artırıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

M6 izlenimlerini aktarıyorum. araba V10 5000cc. normal kullanımda eco modunda v8 400hp olarak çalışıyor. M düğmesine basınca araba alçalıyor amortisorleri sertleşip direksiyon size doğru geliyor. motor v10 oluyor ve 507hp ye çıkıyor. aracın hangi vites aralığında M moduna geçeceğini felan ayarlıyorsunuz.  pedala dokunmaya gelmiyor anında kickdown yapası var arabanın. sesi zaten söylememe gerek yok klasik M power sesi. hastası çok. ankara turunda bakmayan hatun kalmadı. el ile işaret etseniz gelecekler. hafif gaz verince anında kıçı atıyor. arkadan itiş tecrübesi olmayan zorlanır. 

kısaca BMW ayrı bir dünya M6 ap ayrı bir dünya.

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ şehir içi km de 2 lira yakıyor. uzun yolda 100km de 11-12 litre ortalama. biraz basayım dersen sonu yok 50 litreye kadar çıkıyor 100km de. 

lirayla kuruşla yakıt hesabı yapılmaz abicim, sürekli değişken değerler onlar. kaç lt yakıyor o önemli :) seneye bu konuya girip bu yazıyı okuyan adam hiçbirşey anlamaz misal. gerçi ben şu anda da anlamıyorum da...

basarsan tabi ki sonu yok, benimki de öyle  :mrgreen: sakin/normal kullanımda ne kadar yakıyor onu merak etmiştim. benimki şehiriçinde 13-15 mesela, şehirdışı 7-9 arası. çok kasarsam 1-2lt daha düşüyor bu değerler (hatta yerine göre 3) ama o kadar da kasılmaz bu araçla, o kadar kasacak olsam clio alırdım...

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok