Eat my dust, dust eaters.
2 2

Bu konuda 723 mesaj var

shoplu mu bu resim nedir plaka nerde yahuu

yok ben plakayı tampona takmıyorum zaten ön camda duruyor, karanlıktan gözükmemiş fotoda. önceki sahibi tamponu deldirmemiş hiç pürüzsüz duruyor o yüzden ben de ellemedim, böyle daha güzel.

hizliresim'e yükleyin resimlerinizi, imgur blocklu herkes göremiyor.

burda default dns kullanan var mı ki zaten :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

eyvallah abi bi cok konuda bazilarinda a bazlarinda z seviytesinde dogru yanlis fikrim vardir da araba bunlardan biri degil

bi gecis donemi haric plaka takmanin zorunlu oldugu mecburi oldugunu saniyordum

plakasini olup camda tutmak yada kagit sekilde caa yapistirmaya ceza veriyorlar falan filan saniyordum

ondan olmacagini dusunmemistim

ama evet guzel gozukuyo krolugumu belli ediyim okuz buyutlarda resmi gorunce ama direk aklima kirmizi isik kitt geldi dayanamadik vin vvin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kanuna bakarsan zorunlu zaten o konuda yanlış bilmiyorsun ama plaka ön camda görünür şekilde durduğu sürece pek iplemiyorlar işin doğrusu... nadir de olsa arada bir o plaka niye ön tamponda değil diyen çıkıyor, ben de takacak yer yok gidip yaptırmadım diyorum muhabbet orda bitiyor daha ileriye götüren olmadı şimdiye kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hehe iyimis.

nedendir bilmem omru hayatimda ilgi duymadim

zati iyi de olmus hem solak hem el kol ayak kordonasiyonlari sorunlu hem yol molda bilmem

neyse sana keyifli surusler

guzel duruyor gercekten

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@JardeL

yok abi ben seramik kaplamayı tercih ediyorum, önceki sayfada verdiğim linkte seramik kaplama var araçta ondan o kadar güzel parlıyor. nisanda yenileticem seramiği. mat kaplamayı sevemedim nedense.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o kaplamalar satarken takla atmış araç muammelesi görüyor, estoril mavi'yi kızılay suriyeli ihtiyaç sahiplerine dağıttığı zaman ben de gideyim kaplatayım istedim ama kaplamayı yapacak adam bile yapma etme dedi :D

@ evlat sana seramik kaplamayı kim öğretti bakayım :D hayır bir de sana aldırdım, benim 2 tane seramik kaplama hala şişede duruyor, birini satayım bari ya kuruyacaklar durmaktan  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@JardeL

yok abi ben seramik kaplamayı tercih ediyorum, önceki sayfada verdiğim linkte seramik kaplama var araçta ondan o kadar güzel parlıyor. nisanda yenileticem seramiği. mat kaplamayı sevemedim nedense.

Belli zaten arac piril piril masallah... Zevk meselesi tabii, ben de tam tersi bayiliyorum ornekteki gibi klas mat kaplamaya... Benim arac spor bir arac olsaydi muhtemelen yaptirirdim... Ama tabii @@stardust'in dedigi de dogru... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yakın zamanda şirket aracımı geri vermem veya yenilemem gerekecek. Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyor bu konu. 

benzer yaştaki 540iA M-paket modelleri 8-15k arası ama kilometreleri çok yüksek. Gerçi 15k civarına olanlar iyi bakılmış arabalar ve burada bir satıcı arabaya iyi bakılmış diyorsa öyledir.

bütçe 20-25k yapılırsa az km yapmış M5 epey var, ama M5 modellerinin bakım ve tamir masrafları adamı iflas ettirir. Belki M3, Z3-M falan? 

Hangi arabayı sürerseniz sürün düzenli olarak limitini zorlayabildiğiniz için bir yere kadar karşılığını alıyorsunuz. 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=236331715&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortOrder=DESCENDING&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=46&pageNumber=3

Son bir alternatif hızlı arabalar kiralayıp hevesimizi almamız ve 4 silindir dizellerle yola devam etmemiz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bugün şanzıman için sonunda gittim atco'ya bıraktım aracı, ne gerekiyorsa yapın dedim (parça değişimi ya da rebuild vs)... yağlı kazığın yaklaştığını hissediyorum... duruma göre yağsız da olabilir... feci.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cok yuksek paralar cekiyorlar, bir limit koysaydınız bence.

Muhtemelen mekanik revİzyon da yapalim diyip 3500, 4600 arasi kapatacaklar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

durumu analiz ettikten sonra arayacaklarını söylemişlerdi zaten masrafı konuşmak açısından... daha aramadılar, bakalım.

benim açımdan 5000 TL'ye kadar sorun yok, adam gibi yapsınlar da mühim değil. sonrası sıkıntı ama :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo biraz geç oldu ama kazasız belasız masrafsız (ya da mümkün olduka az :)) kullanmanı dilerim. Çok trip alet almışsın. E39 çok güzel bi kasa. V8 mevzusuna zaten girmiyorum.

Kaplama olayını ben de seviyordum. Mat olanlar çok fazla ayağa düştü ve belli bazı hani audici ya da estorilci tayfa var ya :) onlar yüzünden bende artık çok düşük kalite algısı yaratıyor.

Yanlız dedikleriniz çok doğru. 2007 ya da 2008 yılında subarumu beyaz kaplattım. 3m. Zamanla sağı solu bozulmaya başlıyor malzemenin. İstediğiniz kadar kaliteli malzeme ve işçilik kullanın durum bu. O yüzden benim kadar obsesyon derecesinde alakadar olanlara kesinlikle tavsiye etmem. O kenar kalkıyor arkadaş. Isıt gerdir, ısıtma gerdirme geniş geniş ypaıştır. Ya da yuvarlak içbükey yerlerde kalkıyo hava doluyor vs vs. Ön tamponu kaç kere gidip kaplattım yeniden sayamadım.

Hepsini geçtim 1 sene kullandıktan sonra sıkıldım. Söktük. Kaplayan adamlar kendisi söktü usulünce. Önceden boyalı olan yüzeylerin istisnasız hiçbiyerinde boya kalmıyor. Kaplmayla birlikte vernik ve boyayı da söküyosunuz. Benim boyasız olan bazı yüzeylerdede yer yer vernik ve boya bozulmaları oldu ama o konuda kesin olur diyemiyorum acıkcası. Neticede söktüğüm gibi kaplamam gerekti çünkü komple boya gerekiyordu arabaya. Uzunca bi sürede kaplama olayına uyuz ama arabası mat siyah kaplı biri olarak dolaştım. Komple boya için bütçe planları yaparken zaten 7 arabalı bi zincirleme kazanın 6. arabası oldum.  :lol: Pert.

Tabi geçen 10 senede malzeme geliştiyse ve daha verimli uygulama şekilleri bulunduysa belki kurtarmışlardır mevzuyu. Çevremde hiç motorlu taşıt enthusiastı olup aracını kaplayan kimse kalmadı için takip edemedim.

TiesTorN and JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@the5thhorseman

teşekkürler.

özlemişiz abicim senin gibi araçlara fazlasıyla meraklı birini, hoşgeldin :) yorumlarını okumak keyifli oluyor, en azından benim açımdan. dhw'de de merakla okurdum zira.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok