Cyberpunk 2077
1 1

Bu konuda 765 mesaj var

Yanlış bir şey ayarlamış olabilirsin belki, bende fark oldu, ben takip ediyorum o kanalı, Monitor’s Unboxed diye bir kanalı daha var, orayı da takip ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 27.09.2023 at 23:34, T800 said:

Yanlış bir şey ayarlamış olabilirsin belki, bende fark oldu, ben takip ediyorum o kanalı, Monitor’s Unboxed diye bir kanalı daha var, orayı da takip ediyorum.

yok bire bir aşağıda ki ayarları yaptım. hatta video da ki uzun uzun hikayeyi izlemek istemeyenler için paylaşayım. ben konuları gereksiz uzatan kanallara ayar oluyorum. bunların incelemeleri de dünya bir toz bulutundan başlıyor. 3dk bile katlanamıyorum. 

bu seçenekler sadece 3fps artırdı bende. gerek duymadım açıkçası. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BU ayarlar oyunun Ultra ayarlarına karşı, ray tracing ile ne alakası var ?

Neyse, faydalanmak isteyen olabilir belki bu ayarlardan Ultra ayarlarda zorlanıyorsa kurulumu.

achfighter beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HDR ayarlarını da değiştirdim düzgün olmamış benim ayar, GamingTech diye bir kanal var yine YouTube'da ona göre düzelttim kendi ayarımı, parlaklık yine 1000 nits, Paper White 100(300'e gerek yok, User Interface neticede bu), buna göre yaptım ben HDR ayarını, videoda yapmış olduğu anlatım ve testi de var:

https://youtu.be/okZIcgnyY1c?si=uxgs3u49_IMazV55

Midpoint 1, üstündeki ayarlar siyah seviyesinin yükselmesine neden oluyormuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu sanırım en zorda oynamak lazım, Hard’da oynuyorum, başlarda bazı zorlayan yerler olsa da Cyberware falan ile kolay oluyor combat.

Bir de en zorda deneyeyim bir ara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DLAA artı HUB Quality ayarları HDR ile mükemmel oluyor, frame generation açıp ondan farklı olarak volumetric ayarları High, Screen Space Reflections High, Color Precision ve Mirror Quality High olarak ayarlı gayet yüksek FPS ile aksiyon tadında ve yine baya iyi görüntü kalitesi ile oynamak da mümkün, ray tracing kullanmak istemeyen ve aksiyon ağırlıklı devam etmek isteyenler bu şekilde de deneyebilir, baya iyi oluyor böyle de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun olmuş madem battı balık yan gider diye DLC'yi de sipariş etmiştim. Sonra bir baktım Gamepass' Gotham Knights gelmiş. Daha kötü bir oyun olabilir ama ilgimi daha çok çekiyor. İade ettim DLC'yi aldım paramı geri, Cyberpunk'ı da uninstall ettim. :)

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/25/2023 at 9:17 PM, TiesTorN said:

bende aynı ayarlarda 94 fps çıktı ne alaka... işlemciden bu kadar farkedemez başka bir şey olmalı.

evet yeni farkettim meseleyi... bende freestyle açık olduğu için performansı öldürüyormuş. kapattım ve 108 fps almaya başladım aynı ayarlarda. işlemci farkı o kadar olamazdı zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/7/2023 at 09:50, Definitive said:

Oyun olmuş madem battı balık yan gider diye DLC'yi de sipariş etmiştim. Sonra bir baktım Gamepass' Gotham Knights gelmiş. Daha kötü bir oyun olabilir ama ilgimi daha çok çekiyor. İade ettim DLC'yi aldım paramı geri, Cyberpunk'ı da uninstall ettim. :)

Gothamı en fazla 1 saat oynayabildim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, T800 said:

Benden başka bitiren, bakan olmadı sanıyorum Phantom Liberty’yi o yüzden bunu buraya bırakıyorum, yine de oyunda ilk defa görmek isteyenler tabii bakmasın, oyundan bir konser sahnesi:

https://youtu.be/dhlqymKKrsA?si=UYBpPjmnpLP6qKkX

Bu sahne HDR ve path tracing ile müthiş oluyor.

Bende yokmuş phantom liberty.. hoş 150+ saatim var ama o kadar fazla süredir açmadım ki, oyunda da nerede kaldığımı hatırlamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda sebebini bilmediğim bir performans kaybı yaşıyorum. Testlerde benimle aynı sistemi olup aynı ayarlarda 100+ fps alanlar varken ben 60-80 arası alıyorum. 

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Erwin said:

Bu oyunda sebebini bilmediğim bir performans kaybı yaşıyorum. Testlerde benimle aynı sistemi olup aynı ayarlarda 100+ fps alanlar varken ben 60-80 arası alıyorum. 

Farklı ayar ve çözünürlüklerde de durum aynı mı? 

Nvidia'nın farklı sürücüleriyle denendi mi?

Sadece bu oyunda mı? gibi gibi sorular:kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Denedim ama bayadır böyle. Başka oyunda rastlamadım pek.

Format atmak falan da çok uyuz eder beni, Windows 11'e mi geçsem. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Erwin said:

nvidia freestyle açıksa kapat (alt+f3). aynı kayıp bende de vardı, kapatınca düzeldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok