Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.829 mesaj var

On 2/26/2024 at 1:31 AM, allreadydead said:

Önerildi mi bilmiyorum ama Constellation gerçekten ilginç bir dizi. Kuantum teorisi maddenin durumları gibi güncel bütün fizik konularına değiniyor. Daha derin bir tanımlama veremiyorum çünkü eğer kuantum bilginiz genel seviyenin bir tık üstündeyse hemen olayı çözüyorsunuz ama gene de gerçekten olabilecek en net şekilde konuyu işliyorlar.

Henüz bildiğim kadarıyla 3 bölümü gösterildi. AppleTV+ da.

Constellation gözden kaçmasın şu sıralar yayınlanmaya devam eden en iyi bilim&kurgu \ gerilim dizisi diyebilirim, 7. bölüm efsaneydi.

Halo kötü olmaya, başarısız olmaya mahkum bir  dizi olmalıydı... kesinlikle değil. Mükemmel bir "oyundan uyarlama" dizi diyemem ama 2. sezonu da zevkle izletiyor kendini. Bunun da 2x08 bölümü olmuş bu dedirtti.

Peregrine and Forgotten beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Silo güzel dizi, izledim ilk sezon bitti. 2 sezon onayını da almış.

Invincible yeni bölümler gelmeye başladı.

Prime'da Kore dizisi var Death's Game diye. Ben baya beğendim. İzletiyor kendini eğlenceli. Bir nevi Groundhog Day konseptine benzer ama değişik. Oyun oynuyormuşsun gibi.

The Gentlemen güzel olmuş bu haftasonu bir çırpıda izlerim onu da.

Constellation'da zorrentten indi ona da girişeceğim. 

Shogun bu seneki üzümlü kekim. Kadro şampiyonlar ligi gibi. Monarch'da başrol oynayan elemanlar yan rollerde, Cengiz Khan'ı canlandıran aktör yan rolde, başrolünde hastası olduğumuz gerçek samuray Hiroyuki Sanada abimiz var. Portekizlileri de gene çok acayip isimler canlandırıyor. Böyle bir Cast zaten kendini izletiyor ama konusu da mükemmel. 

Halo ciddi baymaya başladı. Fena değil hani de 6-7 arası gidip geliyor benim gözümde puanı. 2.sezonda gereksiz en az 2 bölüm var. Ben Kessler muhabbetinde kusma noktasına geldim mesela, resmen 3 bölüm Soap Opera izledik.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Gentlemen izledim eğlendim tipik guy ritchie işi olmuş.

Sonra True Dedective 4. sezonu bitirdim az önce 1. sezondan sonraki en iyi sezonuydu. Biraz korku türüne kaymış bu sefer ve alaskada geçmeside süper olmuş.

Şimdi Shôgun a başlayacağım.

Squall tarafından düzenlendi
Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok