Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.873 mesaj var

Evet mantık hatası olduğu kabul edilebilir, lakin şöyle bir durum var; o dediklerin zaten olsa etkisiz eleman zombilerle zombi dizisi yapmanın da mantıksız olacağı aşikar.

Gene yapılırdı da senayo zorlaşırdı.

Bir bilim kurgu yazarına neden post acolyptic hikayeleri sevdiğini sormuşlardı. Şöyle açıklamıştı,teknılojinin ortadan kalktığı dünyada evren ilkçağlara dönüyor, paramaetreler azalıyor, geçmişten ipuçları alarak senaryo yazmak kolay oluyormuş.

Dizi içinde bir açıklama bulmaları gerek tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@hakancez hocam Castle'ın son 8.sezonunda birden fazla bölümün çevirisini yaptım ben. Sanırım 5-6 bölüm vardır çevirisini yaptığım. Siz 8.sezona mı geldiniz çabucak? Epey hızlı izlemişsiniz.  :P

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@hakancez hocam Castle'ın son 8.sezonunda birden fazla bölümün çevirisini yaptım ben. Sanırım 5-6 bölüm vardır çevirisini yaptığım. Siz 8.sezona mı geldiniz çabucak? Epey hızlı izlemişsiniz. :P

Evet bayağı hızlı gittik. Beckett Conspiracy isi hanimi sarınca hizlandik, izleme sayımızı arttırdık... Bir anda 8. Sezona gelmisiz.

Elinize saglik bu arada.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rica ederim, ufak tefek hatalarımız varsa affola :D Bitirdiniz mi diziyi?

Herhalde bir hafta on gune biter.. Oradan Penny Dreadfull a geçeceğiz. sanırım siz tavsiye etmissiniz bir yerlerde gördüm

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Penny dreadfull cok iyi bir dizi.

Bu arada exorcist ve van helsing dizileri basladi yeni. Exorcisti izledim fena degildi ozellikle 1. bolumun sonu cok iyiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

penny dreadful ben izliyimdedimde daha baslayip bitiremedim ama benim baslamam biraz degisik oldugundan oldu

soyle ki tvde gordum bunu son 1-2 sene izledigim cogu diziyi tvden gorup izledim kabloda fx olan dizileri falan

penny drefulun bi bolumunu gordum cok begendim ama dizi normalde oyle degilmis.o bolum gecmiste yasanmis bi geri donus bolumu imis beklentim farkli oldugundan direk isinamadim

ben zati du bakkim yeni dizi diye neye baksam iyi rayting de alsa kotu reytingde alsa dizi iste eh iste olsa izleniyo da olsa iyide olsa kotu de olsa %90 ilk sezonda iptal oluyorlar

bi kac sene onceki forever gibi

tvde second chance i gordum indirdim eh ozellikle bi bolumu sahneleri cok kotu idi ama izlenmez degil iptal edilmis

simdi moda eski filmleri dizi yapmak

gecen sene rush hour u gormustum

simdi lethal weapon

diziciler kafayi cizdiler

ve dedigim gibi her dizi nerdeyse ilk sezonunda iptal oluyo

bazi diziler iyi iken ustelik .masrafli maliyetliden aman bosvere kadar her sebebi olabiliyo yayinci kuruluslarin

kotu rayting falan gerekmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@hakancez : Castle candır, severek izlemenize sevindim.

Evet ben de tavsiye edenlerdenim Penny Dreadful'u. Çok güzel bir dizi, özellikle 19.yy sonu Londra'da geçen ortamlar, şehrin o zamanki durumu fantastik doğaüstü öğeler ile birleştirilerek anlatılmış, masal gibi bir çırpıda izlenecek bir dizi. 3 sezon, toplam 27 bölüm. Bunlar haricinde netfilx'te yeni izlediğim iki dizi daha var.

The Black Mirror - 8/10

The Returned - 6.5/10 verebilirim. Özellikle The Black Mirror tavsiye edebileceğim bir dizi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Castle'în 8 sezonuna da sahip, ulaşıp diske bir kopyasını alabileceğim birileri var mıdır? Hiç izlemediğim için tüm sezonları bulup indirmek eziyet olabilir diye düşünerek bir şansımı denemek istedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ bende hepsi var Alper. 1.sezon 10 bölüm, 2.sezon 24 bölüm, 3.sezon 24 bölüm, 4.sezon 23 bölüm, 5.sezon 24 bölüm, 6.sezon 23 bölüm, 7.sezon 23 bölüm ve 8.sezon 22 bölüm olmak üzere toplam 8 sezon 173 bölüm. Türkçe altyazılarıyla birlikte verebilirim.  :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kiefer Sutherland'ın Designated Survivor isimli dizisi başladı. Kadrosu bayağı sağlam. Konusu da bir afet yada saldırı anında tüm kabinenin ölmesi ihtimaline karşı kabineden birinin Seçilmiş Kişi olarak bir sığınakta tutulması. Devlet içinde 11.sırada bulunan konut bakanı oluyor bu da. :)

Dizi biraz hızlı gidiyor bazı şeyleri de geçiştiriyorlar ancak birkaç bölüme oturacaktır. Ben beğendim. Dün akşam daha yeni 2. bölümü çıktı zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jessica Jones'u izlemeye başladım, henüz 2 bölüm izledim, fena değil şimdilik. Sonrasında da bugün Netflix'te gösterimi başlayan Luke Cage'i izlemeyi düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Fall 'ın yeni sezonu başlamış.  https://followshows.com  olmasa haberim olmaz. Gillian Anderson için izliyorum ama dizi de iyi .

Yalnız bu dizileri yüksek kaliteli bulmak zor oluyor, kaynak lazım.

followshows a bir girdim de , lethal weapon 'ın da dizisi çekilmiş. Nasıl birşey ki ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Luke Cage de çıkmış sanırım bugün. İşin ilginç yanı 13 bölüm altyazısı hazır olmasına rağmen internette videolarda henüz sadece ilk iki bölüm var. Sanırım Netflix Türkiye çevirilerinin dışarı sızması sözkonusu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Luke Cage 'in imdb puanı 9.5 . 9.5 ne demek? Breaking Bad demek. O kadar iyi mi gerçekten? Bana netflix dizilerinin puanı fazla yüksek gibi geliyor.

Jessica Jones 'un da puanı iyi ama biraz izledim, vasat bir diziydi. Teknik olarak da zayıftı ,ki izlediğim netflix dizileri hep teknik olarak zayıf. 

Ars TV Guide: All the new shows you’ll want to check out this fall

http://arstechnica.com/the-multiverse/2016/09/ars-tv-guide-all-the-new-shows-youll-want-to-check-out-this-fall/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Luke Cage 'in imdb puanı 9.5 . 9.5 ne demek? Breaking Bad demek. O kadar iyi mi gerçekten? Bana netflix dizilerinin puanı fazla yüksek gibi geliyor.

Jessica Jones 'un da puanı iyi ama biraz izledim, vasat bir diziydi. Teknik olarak da zayıftı ,ki izlediğim netflix dizileri hep teknik olarak zayıf. 

Ars TV Guide: All the new shows you’ll want to check out this fall

http://arstechnica.com/the-multiverse/2016/09/ars-tv-guide-all-the-new-shows-youll-want-to-check-out-this-fall/

O dizi verileli daha 1-2 gün oldu fanatikleri hemen 10 10 10 (Barış Manço, ruhu şad olsun) çakmış geçmiştir. Mesela şu an baktım 9.0 a düşmüş, daha da iner.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Westworld 'ün ilk bölümü şimdi izledim. İyi bir başlangıç olmuş, güzel gelişmelere açık.  Oyuncu kadrosu inanılmaz zaten , AAA film çekilir bu kadroyla . Anthony Hopkins ile Ed Harris hemen parlıyor .  Devamını bekleyeceğiz artık. 

@@CandleGarden , Luke Cage 'in puanı düşmeye başlamış. Netflix dizileri içinde çok sağlam olan var mı? Göz attıklarım hep vasatın üzeri veya vasattı. Daredevil 'in ilk sezonu iyiydi, sonra bir puan kadar düştü. 

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix dizisi derken orjinal olarak ilk netflix'te yayınlananları kastediyorsun herhalde? Benim sevdiğim en sağlam netflix dizisi Narcos. Orange is the new black oldukça popüler. Ama ben henüz seyretmesem de ilk ve en hit orjinal netflix dizisi House of Cards galiba.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'de Get Down diye bir diziye rastladım dün ilk bölümünü seyrettim fena değildi, 70'lerde Bronx'da çeteler ve müzik üzerine başladı hikaye ...

Marvel dizilerini de uzun zamandır takip ediyorum sanırım izlemediğim bir tek Agent Carter var ona da neden ısınamadım bilmiyorum. Dizi kalite olarak çok üst düzeylerde değil fakat DC'nin dizilerinden çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Filmler ile bağlantılı bir ana konu üzerinden ilerlemesi hoşuma gidiyor sanırım halen takip ediyorum. Beğeni sırası olarak şöyle bir şey yapabilirim:

Daredevil (Özellikle 1.sezon)

Agents of Shield (İlk 2 sezon çok iyi değil hatta 1. sezon çok kötü denebilir fakat sonradan güzel bir ana konu ile ilerliyor)

Jessica Jones

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok